Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egyébként azt tudjátok, hogy VHR (végrehajtó rendelet) az még mindig nincs, de ők már blokkolnak...emiatt jöhet egy újabb per?

Sőt, a mostani módosítások alapján egy újabb vhr-re van szükség, konkrétan az elsőre (mert eddig nem volt).

#1981 július 04, 2014, 23:03:55, Knapp
Nem hiszem, hogy a VHR hiánya nagyon zavarná őket!
Ha pert veszít az állam, akkor majd kifizetjük a közösből, de addig is gazdagodhatnak a baráti érdekeltségek.

Mondjuk az továbbra is kérdéses, hogy miként szedik be azt a pár milliárd pluszbevételt, amit beterveztek idénre  szerencsejátékból.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 04, 2014, 19:20:03
most akkor nekünk jó vagy rossz ez az eredménby?

Szerinted? Tudomásom szerint még egyetlen cég sem vásárolt koncessziós díjat sehol. Miért pont nálunk kezdenék
még ha 2Ft-is a díj, akkora piac lennénk? :(
Ez megint nem szól másról csak a kormány, és barátai harácsolásáról. Szerintem simán kitiltanak minket az összes cégtől.
(DE NE LEGYEN IGAZAM!!!!)

Bet365 eddig elvileg mindenhol vett.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 05, 2014, 11:48:39
Bet365 eddig elvileg mindenhol vett.

Erre már írták neked pár napja, hogy Belgiumban blokkolva van a bet365, de ezek szerint tovább győzködöd magad.

Idézetet írta: Gake Dátum július 05, 2014, 05:31:19
Szerinted? Tudomásom szerint még egyetlen cég sem vásárolt koncessziós díjat sehol. Miért pont nálunk kezdenék
még ha 2Ft-is a díj, akkora piac lennénk? :(
Ez megint nem szól másról csak a kormány, és barátai harácsolásáról. Szerintem simán kitiltanak minket az összes cégtől.
(DE NE LEGYEN IGAZAM!!!!)

Tévedsz. Számos országban osztottak már engedélyt, s vásároltak is.

pl. Olaszország, Spanyolország, Franciaország, talán Dánia is.

Hasonló feltételek mellett pedig az én véleményem, hogy a legnagyobbak maradni fognak.

Van a szabályozásnak, s az engedély kérésnek egy másik "nehéz" pontja is.

Tegyük fel, hogy a bet365 engedéllyel rendelkezik Magyarországon, s van 10-15 iroda amelyet az állam "blokkol".

Mi a garancia arra, hogy ezek valóban blokkolva vannak? Illetve mi van a többi vetélytárssal, akit még nem is blokkoltak, s nyugodtan engedély nélkül szerepel a piacon?

Ez a probléma nem csak Magyarországon, hanem pl. a franciáknál is felmerült. Kényes dolog, az biztos.

Szia Milán!

Hadd kérdezzem meg, hogy szerinted konkrétan a Betclic fog-e engedélyt venni? (ha már a nagyobbakról szó volt)
Köszi

Idézetet írta: Knapp Dátum július 05, 2014, 13:36:35
Erre már írták neked pár napja, hogy Belgiumban blokkolva van a bet365, de ezek szerint tovább győzködöd magad.
Azt hiszem a bet365 Ausztriában is blokkolva van

Idézetet írta: Milan Dátum július 05, 2014, 13:40:29
Tévedsz. Számos országban osztottak már engedélyt, s vásároltak is.

pl. Olaszország, Spanyolország, Franciaország, talán Dánia is.

Hasonló feltételek mellett pedig az én véleményem, hogy a legnagyobbak maradni fognak.

Örülnék, ha igazad lenne, csak vajon jelentünk-e akkora piacot, profitot, mint az általad felsorolt országok?

Én csak azt mondom, mait a bet365 mondott nekem. Azt írták, több országban volt ilyen és mindenhol jelen maradtak eddig.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 05, 2014, 19:05:37
Én csak azt mondom, mait a bet365 mondott nekem. Azt írták, több országban volt ilyen és mindenhol jelen maradtak eddig.

Legközelebb kérdezz rá náluk, hogy Belgiumban vagy Ausztriában mi a helyzet!  :)

Lacapi kolléga pont Brüsszelből válaszolt neked, ami valószínűleg közelebb van Belgiumhoz, mint a magyar nyelvű bet365 ügyfélszolgálat.
Egyébként jó eséllyel teljesen mást mondana/írna az angol support ugyanarra a kérdésre, és nem csak a fent említett irodánál.

Idézetet írta: Laca87 Dátum július 05, 2014, 14:21:02
Szia Milán!

Hadd kérdezzem meg, hogy szerinted konkrétan a Betclic fog-e engedélyt venni? (ha már a nagyobbakról szó volt)
Köszi

A Betclicnek konkrétan nagy volt a marketingkampánya, s anélkül, hogy szándékomban lenne megsérteni őket, szerintem nem tartoznak a "nagyok" közé.

Remélhetőleg maradnak ők is, s vásárolnak engedélyt.

Véleményem szerint ők fognak: Bet365, Unibet, s a Sportingbet nyomja majd engedély nékül.  ;D

Továbbra is hangsúlyozom: az engedély kiváltásáig még sok idő fog eltelni, még annak is aki szeretne. Hiába a törvény, a mostani módosítás csak 30 nap múlva lép érvénybe, és akkor még mindig szükség van a végrehajtó rendeletre.

Idézetet írta: Gake Dátum július 05, 2014, 17:57:58
Örülnék, ha igazad lenne, csak vajon jelentünk-e akkora piacot, profitot, mint az általad felsorolt országok?

Mivel a bet365 már amúgy is jelentős klienskörrel rendelkezik Magyarországon, véleményem szerint nekik totál megérné az engedély kiváltása.

Gyakorlatilag ha csak ők lennének, meg a Tippmixpro, akkor utóbbinak mondhatnánk a végső imát.

Ausztriában tudok fogadni a Bet365-nél.