Női Kézilabda VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női Kézilabda VB 2013: Ki lesz a végső győztes?

Norvégia
45 (62.5%)
Montenegró
5 (6.9%)
Franciaország
2 (2.8%)
Szerbia
2 (2.8%)
Magyarország
15 (20.8%)
Dánia
2 (2.8%)
más
1 (1.4%)

Összes szavazó: 72

Szavazás lezárva: december 15, 2013, 18:28:46

Norvégiánál nem lehet A csapatról, meg B csapatról beszélni. akik csereként jönnek, semmivel sem rosszabbak, mint azok, akik kezdenek.

Jaja, szimplán csak ellazáskodták a csajok. Bár azért annak a 2. sornak akik a 2. félidőben tolták eléggé ötlettelen volt a támadójátékuk felállt sor ellen abban a 15 percbe amíg nem dobtak gólt.. ;D De ennek ellenére is sima Norvég győzelemnek kéne lennie..

Mondjuk én nagyon le tudom egyszerűsíteni a női kézit. Ha nem a norvégok nyernek, az mind bunda.  ;D

Idézetet írta: drogos Dátum december 17, 2013, 00:18:00
A gondolat első részével egyetértek, a spanyolok alapvetően szerintem is jobbak.

A németek a két átlövő poszton sokkal erősebbek, de a dánok szerintem nyerhetnek.

50/50 a meccs, de nekem meggyőzőbbek vmiért a németek :D 24,5-re lőtték be mind a kettőt, én el tudok képzelni egy nagy overt ide, de a német overt raknám inkább, mit szólsz/szóltok?

kicsit elfogult vagyok felénk, de már 2.75-ért is meg lehet fogni magunkat, remélem meglesz :D
határra pedig 25-re lőttek be minket, ezen a VB-n még senki se lőtt nekik ennyit, na majd mi  ;)


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 17, 2013, 19:12:07
Mondjuk én nagyon le tudom egyszerűsíteni a női kézit. Ha nem a norvégok nyernek, az mind bunda.  ;D
Először is,bolond vagy,Oak! ;D ;D ;D
Másodszor:
Először(szóismétlés! ;D)csak a francikat akartam megjátszani,de,akkora lobbyt nyomtok a norvégoknak,hogy úgy érzem,őket is megjátszom!
Mondjuk igaz,ha meghallom azon szavakat,hogy női kézilabda,akkor rögtön Norvégia jut róla eszembe,majd pedig Franciaország.
Na,bevállaljam ezt a multiplest?

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 16, 2013, 11:44:39
Ma nyerünk ezt tartsátok szem előtt, mielőtt még hülyeségre fogadnátok  :ok:

Én pedig csak ismételni tudom magamat, holnap felesleges a Brazil sikerben gondolkozni, tolni kell a lányainkat (minden értelemben  ;D)

Bet365 - 2,60 ? Na ne már, ezt akkor sem hagynám ott ha kényszerítenének rá. Nyolcban vagyunk úgy, hogy Tomorinak még mindig nem volt jó meccse, holnap ilyenkor meg már a 4-ben leszünk.

Kagawa nem tudod mennyi lehet a jegy a döntőre? :D
Látom magam előtt a magyar-norvég meccset vasárnap este

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 17, 2013, 22:33:54
Kagawa nem tudod mennyi lehet a jegy a döntőre? :D
Látom magam előtt a magyar-norvég meccset vasárnap este

Nem tudom, de ha döntőzünk én ott leszek az biztos. Ha kell gyalog lemegyek Belgrádba.

Már egy esetleges elődöntőn is erősen gondolkozok. Érdekel komolyan vagy csak megkérdezted? 10 euróért szerintem már be tudsz menni.

Női kézi-vb: Győzhet a jobb, azaz Magyarország

Örömteli hírrel kezdem a visszatekintést: Magyarország nemzeti csapata legyőzte a világbajnoki és olimpiai bajnoki bronzérmes Spanyolország válogatottját. Ez a fényes  győzelem azt jelenti, hogy szerdán 17.30-kor az elődöntőért játszhat Brazília ellen. Mivel kímélték Görbicz térdét, a magyar csapat egyetlen világklasszisa mindössze  18 percet töltött a pályán. Ennyi idő is elegendő volt ahhoz, hogy 6 góljával a válogatott legeredményesebb játékosa legyen. Korábban már volt szó arról, hogy csak  Görbicz kiváló játéka nem lesz elég a sikerhez. Szerencsére a spanyolok ellen nem csak Görbicz teljesített eredményesen, hanem a válogatott több tagja is jól játszott.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/noi-kezi-vb-gyozhet-a-jobb-azaz-magyarorszag

Idézetet írta: Kagawa Dátum december 17, 2013, 22:36:56
Nem tudom, de ha döntőzünk én ott leszek az biztos. Ha kell gyalog lemegyek Belgrádba.

Már egy esetleges elődöntőn is erősen gondolkozok. Érdekel komolyan vagy csak megkérdezted? 10 euróért szerintem már be tudsz menni.

Gondolkozunk erősen baráti társasággal, hogy lemennék megnézni, csak számolok h mennyibe lenne mindennel együtt  :)

Nem mondom, hogy nem fogunk nyerni (azt sem, hogy igen)... Azonban az tény, hogy a brazilok valóban annyira nem jók, mint ahogy eddig teljesítettek. Elég gyenge edzőjük van, fejben elmaradnak a legtöbb európai élcsapattól. Gyorsan játszanak, de nincs meg a játékintelligenciájuk. Amint zavarba hozol egy játékost, akkor 90%, hogy eladja. Ezt kell kihozni Amorimból, mert akkor ész nélkül fog lövöldözni. A legintelligensebb játékosuk Nascimento, viszont ő J2-ben is veszélyes és ha muszáj, megy irányítani.

Hendis magyar győzelem tetszik, mert szerintem nagyon szoros lesz! Nyerni kell és onnantól már a két vereség sem szégyen :))
:beerchug:

Bet365-nél van fogadási lehetőség, arra hogy xy csapat továbbjut?

Idézetet írta: TiB Dátum december 18, 2013, 07:58:16
Tippmixen 1.56 az a norvég, ami a neten csak 1.35. A mix mostanában tündököl! Magyarország jobban teljesít!
tippmixpro-n 1.30, szóval ennyire jól teljesít.....  ;)

December 18., szerda:

2013.12.18 17:30   Brazilia - Hungary   1.67   8.42   2.77

2013.12.18 17:30   Poland - France   5.65   12.33   1.22

2013.12.18 20:15   Serbia - Norway   3.83   10.83   1.38

2013.12.18 20:15   Denmark - Germany   2.10   7.83   2.10

Idézetet írta: TiB Dátum december 18, 2013, 07:58:16
Tippmixen 1.56 az a norvég, ami a neten csak 1.35. A mix mostanában tündököl! Magyarország jobban teljesít!

Mix: Norvégok (1.56)
Unibet: Szerb, vagy X (3.10)

Nem egy hatalmas surebet, de ez van :)

jó az, csak az a baj, hogy az unibet csak 6.700 ft-ot enged rátenni. (legalábbis nálam)