WTA - Szingapúr

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nőkőn is nehéz kiigazodni, nemhogy a női teniszezőkön  :) Radwanska jól játszva simán veri Kvitovát, aki kegyetlen rosszul tolta, de másnap simán lebombázta Sárát. Most meg Radwanska olyan mint a kivert f@sz  :D

Nem lesz semmi bunda, Halep nyer 2-0ra @ 3.35 unibet

Kvitova szépen elintézte magának az utolsó helyet. Ezek szerint szeret alul lenni.

Azért én nem vagyok abban biztos, hogy Ivanovic csak bundával nyerhetne. Valóban jó az amit eddig Halep mutatott, de mindezt tette egy formán kívüli Bouchi és egy napot telibeszaró Serena ellen. Szerintem van olyan játéka a szerbnek, hogy bunda nélkül is verje Halepet. Halep meg nem akar szerenázni megint. Főleg nem egy  döntőben.

Ha Halep nyerni akar, két szettben kiveri Ivanovicot a picsába  :redchug: Ha meg bundázik, leadja mindkét szettet. Én megteszem, hogy két set lesz a meccsen  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 24, 2014, 13:04:51
Ha Halep nyerni akar, két szettben kiveri Ivanovicot a picsába  :redchug: Ha meg bundázik, leadja mindkét szettet. Én megteszem, hogy két set lesz a meccsen  ;D

Én is ezt játszottam végül, hogy két szett lesz.

Ha Halep elviszi az elsőt akkor a második szett 6:0, 6:1 vagy max 6:2 lesz

Na azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem izgultam azon, hogy Iva nyeri az első szettet  ;D

Szerintem itt már feladja Ivanovic, tükörsima Halep utolsó szettre számítok  :)

Fasza kis meccs, szerintem iksz lesz!  :redchug:

Most őszintén normális ez a Halep? Mi szüksége volt, mi szüksége van ma egy aránylag nagy iramú, sokat futós maratoni meccsre, amikor holnap elődöntőzik Radwanskával, aki ellen szintén mocskosul meg kell majd dolgoznia minden pontért.... Nem értem én ezt a női logikát.

Nem azért mert úgy lett volna kedvező a tippemnek, de a küzdős első szett után ahol megtett mindent Serénáért én úgy odaadtam volna Anának 6:1-el a másodikat mint a szar. Ehelyett a román pipi belemegy teljesen feleslegesen az öldöklésbe, Radwanska meg a hotelban bontja a pezsgőt  ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum október 24, 2014, 15:37:07
Most őszintén normális ez a Halep? Mi szüksége volt, mi szüksége van ma egy aránylag nagy iramú, sokat futós maratoni meccsre, amikor holnap elődöntőzik Radwanskával, aki ellen szintén mocskosul meg kell majd dolgoznia minden pontért.... Nem értem én ezt a női logikát.

Nem azért mert úgy lett volna kedvező a tippemnek, de a küzdős első szett után ahol megtett mindent Serénáért én úgy odaadtam volna Anának 6:1-el a másodikat mint a szar. Ehelyett a román pipi belemegy teljesen feleslegesen az öldöklésbe, Radwanska meg a hotelban bontja a pezsgőt  ;D
A teniszező + nő + román mit vársz? :D

Október 24., péntek:


08:30   Williams S. - Wozniacki C.   1.38   3.08   

12:00   Radwanska A. - Halep S.   2.88   1.42


Tippek, vélemények?

Döntő

Október 26., vasárnap:

12:00   Halep S. - Williams S.   2.54   1.53


Tippek, vélemények?

Halep megérdemelné, hogy kicumizzon, ha már volt annyi esze, hogy Serenát magával vitte. Mit gondoltok, mi lesz a vége?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 26, 2014, 06:25:04
Halep megérdemelné, hogy kicumizzon, ha már volt annyi esze, hogy Serenát magával vitte. Mit gondoltok, mi lesz a vége?
tegnap sokkal simábban jutott tovább mint Serena, szerintem első szettben meg fog látszani hogy 1 órával kevesebbet játszott Halep mint Serena s behúzza az első szettet.

Idézetet írta: Milan Dátum október 22, 2014, 11:33:49
Serena W. - S. Halep 0-6 2-6  :o
Nem volt ez olyan rég  ;D Szerintem a gagyi mami ma is cumizik, Halep egy jó 6-3, 6-3-al hazazavarja.