Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 09, 2013, 12:47:23
7. tipp

Watford - Bournemouth
Watford vagy döntetlen  6-1  :ok:

odds: 1,18
Tét: 10
Bet365

Itt inkább megállunk és irány Kárpátia koncertre :beerchug:  Aki betér ide vendégem egy hűsítőre :redchug:

#1411 augusztus 11, 2013, 19:43:33, Latzka
8. tipp

Meerbusch challenger

Alexander Ward - Gero Kretschmer
Alexander Ward  2-6 4-6  :noway:

odds: 1,30
Tét: 10
Bet365

Kretschmer egyest nagyon ritkán játszik; Ward pedig egész szép győzelmeket hozott a német salakos versenyeken. (Ghem, Podlipnik-Castillo, Brown, Minar)

#1412 augusztus 11, 2013, 19:43:57, Latzka
9. tipp

Győr - Bayern München
2,5 gól felett  1-4  :ok:

odds: 1,50
Tét: 10
[ti]Tipico[/ti]

#1413 augusztus 12, 2013, 12:59:57, Latzka
10. tipp

Újpest - Honvéd
1,5 gól felett  1-1 :ok:

odds: 1,25
Tét: 10
Bet365

A Honvéd amióta 9-0-ra legyőzte a Niksicet 5 vereséget szenvedett el (beleszámítva egy felkészülési mérkőzést is); ideje lenne javítaniuk, rendezni a soraikat. Az Újpestnek nagyon kellett a Puskás Akadémia elleni siker, így ők kicsit nyugodtabban készülhetnek, de még mindig nagy kérdőjel, hogy mire lesznek képesek idén. Hajtós meccsre számítok este, nagyobb szorzós tippként a mindkét csapat betalált (1,66) tartom valószínűnek.

#1414 augusztus 12, 2013, 20:24:33, Latzka
11. tipp

Atlétika kalapácsvetés férfiak
Pars Krisztián 1-2 helyezett  2. hely  ???

odds: 1,20
Tét: 10
[fw]Fortunawin[/fw]

Megyünk a néppel, kicsit rábiztosítva. Győzelme itt 1,60-at ér; de ez az 1,20 se rossz.

#1415 augusztus 14, 2013, 21:00:57, Latzka
12. tipp

U19 Németország - U19 Magyarország
U19 Németország  40-23  :ok:

odds: 1,15
Tét: 10
Bet365

#1416 augusztus 15, 2013, 19:20:38, Latzka
13. tipp

Chadaj/Michalicka - Cias/Majchrowicz
Chadaj/Michalicka  6-2 6-4  :ok:

odds: 1,22
Tét: 10
Bet365

#1417 augusztus 19, 2013, 19:48:23, Latzka
14. tipp

Diósgyőr - Kecskemét
Diósgyőr vagy döntetlen  1-1  :ok:

odds: 1,23
Tét: 10
[fw]Fortunawin[/fw]/TippmixPro

Szivics alaposan felkavarta a posványt, ami azt gondolom nem fog eredmény nélkül maradni. A Kecskemét a helyére fog kerül a magyar Barca után a Diósgyőr is helyre teszi őket. Póti és Patvaros piros miatt eltiltott a vendégektől, erre joggal lehet kérdezni, hogy és akkor mi van? Itt arra célozgatnék, hogy szerintem gyengus nagyon ez a keret; ki tudja talán még Faragó Béni is leülhet majd a kispadra :)

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 15, 2013, 20:23:17
14. tipp

Diósgyőr - Kecskemét
Diósgyőr vagy döntetlen

odds: 1,23
Tét: 10
[fw]Fortunawin[/fw]/TippmixPro

Szivics alaposan felkavarta a posványt, ami azt gondolom nem fog eredmény nélkül maradni. A Kecskemét a helyére fog kerül a magyar Barca után a Diósgyőr is helyre teszi őket. Póti és Patvaros piros miatt eltiltott a vendégektől, erre joggal lehet kérdezni, hogy és akkor mi van? Itt arra célozgatnék, hogy szerintem gyengus nagyon ez a keret; ki tudja talán még Faragó Béni is leülhet majd a kispadra :)
Óvatosan ezzel a tippel, nagyon gyenge a Diósgyőr is. Elég durva Bacsa Patrikkal nekimenni a bajnokságnak, más csatár meg nincs. Jól szétverték ezt a keretet, Szentes ahová beteszi a lábát, ott kő kövön nem marad.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 15, 2013, 20:26:45
Óvatosan ezzel a tippel, nagyon gyenge a Diósgyőr is. Elég durva Bacsa Patrikkal nekimenni a bajnokságnak, más csatár meg nincs. Jól szétverték ezt a keretet, Szentes ahová beteszi a lábát, ott kő kövön nem marad.

Szentes? Ő már sehol sincs. Bacsa pedig kifejezetten jó kis csatár, nekem eddig csak pozitív képem alakult ki róla. Ha egy Haladásban Radó lehet sztár, akkor Bacsa is befuthat. A KTE baromi gyenge, láttam két meccsüket, a D.győr pedig csak a Debrecen ellen betlizett.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 15, 2013, 21:11:42
Szentes? Ő már sehol sincs. Bacsa pedig kifejezetten jó kis csatár, nekem eddig csak pozitív képem alakult ki róla. Ha egy Haladásban Radó lehet sztár, akkor Bacsa is befuthat. A KTE baromi gyenge, láttam két meccsüket, a D.győr pedig csak a Debrecen ellen betlizett.
Tudom, hogy nincs már az a fasz, nála kezdődött minden, ez nem egyhetes történet.
Nem tudom láttad-e már Bacsát játszani, elég durva még egy mondatba is leírni a nevét Radóval. 8) 8) 8) 8)

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 15, 2013, 21:11:42
a D.győr pedig csak a Debrecen ellen betlizett.
Jaja, Seydivel és Rudolffal volt az első két meccs, nem játszottak rosszul ezeken a meccseken, igaz jól se. Nélkülük nem tudom ki fog játszani, de vicc ez a keret.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 15, 2013, 21:20:24
Tudom, hogy nincs már az a fasz, nála kezdődött minden, ez nem egyhetes történet.
Nem tudom láttad-e már Bacsát játszani, elég durva még egy mondatba is leírni a nevét Radóval. 8) 8) 8) 8)

Láttam Radót és Bacsát is játszani, jó párszor. Bacsa szerintem ügyes, ámde egyelőre még rutintalan csatár. Testi adottságai kiválóak, Pölöskeynél százszor több fantázia benne. Nem véletlenül akarta a Videoton nyáron, még Lencsét is adták volna érte. Fog ő még bajnokesélyes csapatban játszani. Ja, de nem Diósgyőrben... :D Abszolút pozitívan látom őt, én spec Radót tartom kicsit túlértékeltnek, bár tény, az MTK ellen csodaszépen csinálta. Utálom Szivicset, mert egy majom, de most védenem kell. Rudolf az MTK ellen jó volt, főleg a második félidőben, de nem kár érte. Tisza, Bacsa bőven elég egy Kecskemét ellen, aztán gyorsan igazolnak valakit Szerbiából, mert Szivics imádja őket...

Bocs az offért.

 :ok:
Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 15, 2013, 21:26:28
Láttam Radót és Bacsát is játszani, jó párszor. Bacsa szerintem ügyes, ámde egyelőre még rutintalan csatár. Testi adottságai kiválóak, Pölöskeynél százszor több fantázia benne. Nem véletlenül akarta a Videoton nyáron, még Lencsét is adták volna érte. Fog ő még bajnokesélyes csapatban játszani. Ja, de nem Diósgyőrben... :D Abszolút pozitívan látom őt, én spec Radót tartom kicsit túlértékeltnek, bár tény, az MTK ellen csodaszépen csinálta. Utálom Szivicset, mert egy majom, de most védenem kell. Rudolf az MTK ellen jó volt, főleg a második félidőben, de nem kár érte. Tisza, Bacsa bőven elég egy Kecskemét ellen, aztán gyorsan igazolnak valakit Szerbiából, mert Szivics imádja őket...

Bocs az offért.
:ok:

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 15, 2013, 21:26:28
Láttam Radót és Bacsát is játszani, jó párszor. Bacsa szerintem ügyes, ámde egyelőre még rutintalan csatár. Testi adottságai kiválóak, Pölöskeynél százszor több fantázia benne. Nem véletlenül akarta a Videoton nyáron, még Lencsét is adták volna érte. Fog ő még bajnokesélyes csapatban játszani. Ja, de nem Diósgyőrben... :D Abszolút pozitívan látom őt, én spec Radót tartom kicsit túlértékeltnek, bár tény, az MTK ellen csodaszépen csinálta. Utálom Szivicset, mert egy majom, de most védenem kell. Rudolf az MTK ellen jó volt, főleg a második félidőben, de nem kár érte. Tisza, Bacsa bőven elég egy Kecskemét ellen, aztán gyorsan igazolnak valakit Szerbiából, mert Szivics imádja őket...

Bocs az offért.

Ezt kikérem magamnak  ;D

Rudolf egyébként összebalhézott a Tiszával(aki egy mocskosul alpári srác), ezért akar megpattani olyan hirtelen,