Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#1486 szeptember 25, 2013, 19:27:06, Latzka
22. tipp

Paire - Ehrat  (Orleans)
Paire  7-5 6-3  :ok:

odds: 1,15
Tét: 10
Unibet

Rodgers nagyon odatette ezt a kezdőt, ütős kis XI lett. Szerintem jobb lett volna a Sunderland elleni idegenbeli meccsre tartogatni az erőket, mert az vízválasztó lehet abban, hogy milyen irányba fog továbbmenni a csapat bajnokságban. Rossz érzésem vannak a hétvégi találkozóval kapcsolatban..

A Manchester United elleni kezdő: Mignolet, Toure, Sakho, Skrtel, Enrique, Henderson, Lucas, Gerrard, Moses, Suarez, Sturridge.

Cserék: Jones, Alberto, Aspas, Sterling, Ibe, Kelly, Wisdom.

MU kezdőt még nem láttam, de a mindkét csapat betalál és az over tipp erősödik, a MU továbbjutási esélye pedig csökken az előzetesen várthoz képest.

MU: De Gea - Rafael, Evans, Smalling, Büttner - Nani, Jones, Giggs, Kagava - Rooney, J. Hernández.

#1489 szeptember 26, 2013, 09:21:49, Latzka
23. tipp

Jaziri - Shofayziyev (Fergana)
Jaziri  6-3 6-0  :ok:

odds: 1,10
Tét: 10
Bet365

#1490 szeptember 27, 2013, 11:06:11, Latzka
24. tipp

Jaziri - Lobkov (Fergana)
Jaziri    3-6 7-6 6-2  :ok:

odds: 1,33
Tét: 10
Bet365

Nagyon simán hozta az első két meccsét a tunéziai; szerintem holnap Lobkov sem jelenthet akadályt a számára.

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 26, 2013, 19:08:55
Jaziri - Lobkov (Fergana)
Jaziri    3-6 7-6 6-2  :ok:

odds: 1,33
Tét: 10
Bet365

Jól van Malek, nem vagy te balek :D  3-6 3-4*-ről fordított :ok:

"11 magyar játékossal rajtol holnap a budapesti 15.000 dolláros verseny selejtezője"

A főtáblán találhatunk pár 'nevesebb' játékost, köztük Balázs Attilát. A kvali sorsolás alapján felfért a főtáblára Filipenko Viktor és Madarász Gergely is.

Kíváncsian várom majd a szorzókat (remélem adnak majd rá), Balázs Attilát nyomni fogom. Ma van a szülinapja, pár napja pedig megnyerte az Országos bajnokságot (zsinórban hatodszor!) 

Lesz női verseny is, az ottani nevek nem igazán hoznak lázba, de azért Bukta Ágira figyeljünk majd. (szintén friss OB nyertes)

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 27, 2013, 20:24:21
"11 magyar játékossal rajtol holnap a budapesti 15.000 dolláros verseny selejtezője"

A főtáblán találhatunk pár 'nevesebb' játékost, köztük Balázs Attilát. A kvali sorsolás alapján felfért a főtáblára Filipenko Viktor és Madarász Gergely is.

Kíváncsian várom majd a szorzókat (remélem adnak majd rá), Balázs Attilát nyomni fogom. Ma van a szülinapja, pár napja pedig megnyerte az Országos bajnokságot (zsinórban hatodszor!) 

Lesz női verseny is, az ottani nevek nem igazán hoznak lázba, de azért Bukta Ágira figyeljünk majd. (szintén friss OB nyertes)
Edmund is itt lesz:-O

#1494 szeptember 28, 2013, 19:58:06, Latzka
25. tipp

Puskás FC - FTC
FTC  3-1  :redchug:

odds: 1,50
Tét: 8
Sportingbet

Moniz fanatizáló hatása szerintem olyan 100-as egy 10-es skálán; azt várom, hogy képes lesz arra, hogy úgy küldje fel a pályára a csapat játékosait, mint akik vért ittak.

http://ulloi129.hu/2013/08/17/a-fradiban-csak-egy-eselyed-van-video/

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 27, 2013, 20:24:21
"11 magyar játékossal rajtol holnap a budapesti 15.000 dolláros verseny selejtezője"

A főtáblán találhatunk pár 'nevesebb' játékost, köztük Balázs Attilát. A kvali sorsolás alapján felfért a főtáblára Filipenko Viktor és Madarász Gergely is.

Kíváncsian várom majd a szorzókat (remélem adnak majd rá), Balázs Attilát nyomni fogom. Ma van a szülinapja, pár napja pedig megnyerte az Országos bajnokságot (zsinórban hatodszor!) 

Lesz női verseny is, az ottani nevek nem igazán hoznak lázba, de azért Bukta Ágira figyeljünk majd. (szintén friss OB nyertes)
szia, Réka-Luca Janit se felejtsük el

#1496 szeptember 29, 2013, 14:34:25, Latzka
26. tipp

Benneteau - Sousa
Benneteau 6-2 5-7 4-6  :redchug:

odds: 1,45
Tét: 10
Pinnacle

A tegnapi nap rengeteg szopóka eredmény született, de ma reggel jött a kárpótlás. Az utolsó szombati szelvényemen volt egy Milan- Samp 9,5 szöglet felett tipp. Az 1. félidőben volt 4, aztán a másodikban sokáig semmi, a végén megnéztem eredmenyek.com-on ezt láttam:


Reggel belépek bet365-re és ott virít a nyeremény, mondom mi a fákk van, tévesen értékelték volna ki, utaljam le gyorsan vagy mi legyen. Aztán rákerestem: http://www.legaseriea.it/en/serie-a-tim/match-report/-/match-report/Milan-Sampdoria/66276 itt már 8-2. Aztán eredmények.comon összeszámoltam a zászlócskákat és ott is 8-2 jött ki, szóval jól átbasztak ;D Éljen a Milán, ezért a nagyszerű, számomra nagy mákker finisért :redchug:

Latzka!

Nekem Milanra voltak fogadásaim, hogy X szögletet elér, hát 4 volt nekik úgy a 90.percig..
3 perc volt a raádaás, azalatt lett meg a  8 ...valami írdatlan nagy mák volt, mert így hozta az első 5 szögletig-et is meg a 7-ig is.. + a te 9.5 .edet

#1499 október 01, 2013, 06:35:06, Latzka
27. tipp

Everton - Newcastle
1. félidő 4,5 szöglet felett   :noway:

odds: 1,62
Tét: 10
Bwin