Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum december 04, 2013, 23:29:27
Már szinte látom Madrid-mezben... :D

Egyébként beférne.. sőt..

A Norwich elleni meccs után gyakorlatilag csak koppanni lehet, de bízok benne, hogy ismét az Anfielden marad a 3 pont.

A Suarez gól 1,57 unibeten (máshol nem néztem), ehelyett inkább egy Suarez vs. Gerrard (profilképhez illő fogadás ;)) ki lő több gólt tettem Lajoskára 1,80-ért. Steve G-nek ebben a szezonban még nincs akciógólja (2 bünti + 1 szabadrúgás), idén kevesebbet kerül a kapu elé.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 07, 2013, 12:58:28
A Norwich elleni meccs után gyakorlatilag csak koppanni lehet, de bízok benne, hogy ismét az Anfielden marad a 3 pont.

A Suarez gól 1,57 unibeten (máshol nem néztem), ehelyett inkább egy Suarez vs. Gerrard (profilképhez illő fogadás ;)) ki lő több gólt tettem Lajoskára 1,80-ért. Steve G-nek ebben a szezonban még nincs akciógólja (2 bünti + 1 szabadrúgás), idén kevesebbet kerül a kapu elé.

bet365-ön 1,50, de a duplája már kereken 3-as szorzó, és szerintem játszhat megint akkora extázissal, hogy megint összejöjjön legalább egy dupla, ha nem egy tripla (8x pénz) :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum december 07, 2013, 12:58:28
A Norwich elleni meccs után gyakorlatilag csak koppanni lehet, de bízok benne, hogy ismét az Anfielden marad a 3 pont.

A Suarez gól 1,57 unibeten (máshol nem néztem), ehelyett inkább egy Suarez vs. Gerrard (profilképhez illő fogadás ;)) ki lő több gólt tettem Lajoskára 1,80-ért. Steve G-nek ebben a szezonban még nincs akciógólja (2 bünti + 1 szabadrúgás), idén kevesebbet kerül a kapu elé.

Megvan a 3 pont és még a tipp is jött! :beerchug:

Tegnap a női kézi vb-n volt egy szép fogásom a Franciaország - Dominika meccsen, igaz az 1. félidőben ugyanezen a találkozón 15k-t elbaszarintottam.

Az első félidőben a FRA első 15 gólig oddsa olyan 1,10 körül volt, erre csak 10-4 lett javukra. Hollandia félidőnként 20 illetve 24 gólt vert Dominikának, így eléggé adta magát, hogy az 1. játékrészben csak besültek a gallok, a másodikban javítani fognak. A szünet elején 1,50-nel jött ki a FRA első 15 gólig opció, mire megtettem felment 1,65-re! A végén kicsit izgulós lett, de 17 azért eljutottak :)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 09, 2013, 12:11:37
Tegnap a női kézi vb-n volt egy szép fogásom a Franciaország - Dominika meccsen, igaz az 1. félidőben ugyanezen a találkozón 15k-t elbaszarintottam.

Az első félidőben a FRA első 15 gólig oddsa olyan 1,10 körül volt, erre csak 10-4 lett javukra. Hollandia félidőnként 20 illetve 24 gólt vert Dominikának, így eléggé adta magát, hogy az 1. játékrészben csak besültek a gallok, a másodikban javítani fognak. A szünet elején 1,50-nel jött ki a FRA első 15 gólig opció, mire megtettem felment 1,65-re! A végén kicsit izgulós lett, de 17 azért eljutottak :)

Franciák nem játszanak gyors kézit se női, se férfi vonalon.


A Gurus firkálmányomból, amit kemény 18-an elovastak ;D

"A hazai védők minden bizonnyal fokozottan fogják őrizni Lajoskát, ami több teret hagyhat Sterlingnek és Coutinhonak. Előbbi amúgy is elkezdte rugdosni a gólokat, de itt mindenképpen megjegyezném, hogy pocsék a fiatal angol srác helyzetkihasználása. Általában 3-4 elügyetlenkedett ziccer után sikerül végre betalálnia. És akitől igazán gólt várok ma a vendégeknél az a brazil passzgyáros. A Cardiff ellen nagyon szembetűnt, hogy mennyire 'akarja' a gólt. Több lövése is volt és elképesztő sprintet vágott ki akkor is, amikor végül Suarez Sterlinget hozta kihagyhatatlan gólhelyzetbe. Kicsit bosszúsnak is tűnt emiatt."

Láttam statisztikát, magasan Coutinhonak van a legtöbb kapura lövése ebben a szezonban a PL -ben :) Ahhoz képest (eddig) elmaradtak a góljai, lehet ma indul be az üzlet :D

"A barátnőm világkörüli sétára vitt"
Ezt mondhatja el magáról legalábbis Murad Osmann fotóművész, aki egészen különleges fotósorozaton örökítette meg Föld körüli utazását a párjával. A "Follow Me To" névre keresztelt fényképgyűjtemény minden egyes darabja ugyanarra a koncepcióra épül. Murad szemszögéből mutatja be az adott helyszín szépségeit, központban a barátnőjével (Nataly Zakharova), akivel kézen fogva fedezik fel a aktuális látnivalókat.
http://inspired.blog.hu/2013/03/01/a_baratnom_vilagkoruli_setara_vitt
http://inspired.blog.hu/2013/12/26/a_baratnom_ismet_vilagkoruli_setara_vitt#more5710040





Nagyon jó kis képsorozat, nem tudom miért, de az utolsó a kedvencem :)

Hogy mondatban használjam az év angol szavát (A selfie lett az év angol szava): Micsoda selfie-partit tartottam ;D

Az oka egészen egyszerű, [ti]tipiconál [/ti]csinálom az azonosítás eme pontját: A photo of your ID next to your face
Látszik, hogy már nem vagyok tinédzser, kb. 10. lett általam elfogadhatónak mondható; majd kiderül, hogy ők is így gondolják-e. Régen nevettem magamon ennyire, szerintem náluk is jó hangulatot fog teremteni a képem; borotválatlanul, ősemberesen, félkómásan, direkt elég bamba fejjel sikerült megalkotnom a remekművet :D Ha nem fogadják el, akkor kinyújtott nyelvvel megy a következő kép ;D

erről egyből ez jutott eszembe ;D ;D





#1557 december 28, 2013, 17:54:39, Latzka
Norwich - Manchester United (live)
Norwich 9,5 szöglet felett

odds: 1,90
[fw]Fortunawin[/fw]

A hazaiak képességükhöz mérten a legjobbjukat hozzák, a MU eddig trágya. Félidőben 7-0 a szögletarány, remélem mákolnak egyet a vendégek, az nagyban besegítene a tippnek.

* A forgatókönyv jó volt, a színészek gyatrák *

#1558 december 28, 2013, 20:32:54, Latzka
Cardiff City - Sunderland
Sunderland gólt lő

odds: 1,38
[fw]Fortunawin[/fw]

Poyet kezdője arra utal, hogy a 3 pontra törnek:

#1559 december 29, 2013, 07:58:29, Latzka
Mára az utolsó tipp, óvatos téttel.

Whitlock - White
Whitlock

odds: 1,36
bet365

'Bullra dobnám ezt a két csajt' ;D
Sexy Darts Walk-On Girls, Kelly Donegan And Hazel O'Sullivan Stripped!