Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum december 28, 2013, 20:39:52
Mára az utolsó tipp, óvatos téttel.

Whitlock - White
Whitlock

odds: 1,36
bet365

'Bullra dobnám ezt a két csajt' ;D
Sexy Darts Walk-On Girls, Kelly Donegan And Hazel O'Sullivan Stripped!

Elmúlt a fejfájásom! :smitten:  :beerchug:

#1561 december 29, 2013, 16:45:53, Latzka
Newcastle - Arsenal
Mindkét csapat gólt lő  (1,55)
Everton - Southampton
Southampton gólt lő  (1,48)

odds: 2,29
[fw]Fortunawin[/fw]

Az Arsenalnak fel kell kötnie azt a bizonyost, nagy formában van a Newcastle. A szarkák csak a nyitófordulóban nulláztak otthon, azóta rendre betalálnak. Az Arsenal a Chelsea ellen letudta a góltalanságot, mindkét csapattól gólt várok.


Hazaiaknál hiányzik az eltiltott Howard, aki a Sunderland ellen kapott piros lapot. Robles nem rossza kapus, de a Lambert, Lallana, Rodriguez trió fel fogja avatni.

Idézetet írta: TiB Dátum december 29, 2013, 14:41:24
Nem igazán követem az angol bajnokságot, de Cazorla valóban ott játszik középen? Legutolsó spanyol bajnoki emlékeim szerint a szélen futkorászott remek beadásokkal, és nagy sebességgel.

Özilke sérülése miatt kerülhetett középre, amúgy én is úgy tudom, hogy inkább a szélen szokott szerepelni. Bár szvsz minden adottsága megvan ahhoz, hogy irányítson.

#1563 január 03, 2014, 20:33:11, Latzka
2014 Start

Monfils - F. Mayer
Monfils

odds: 1,32
Unibet

Az év első élesben megjátszott tippje, bővebb indoklás nélkül. Még nem tudom, hogy hogyan fogom vezetni a naplómat, de első feladatnak azt tűztem ki, hogy összedobok valami excel táblázatot, amiben követni tudom majd az év folyamán az összes  be- illetve kifizetésemet. (Azért ha másnak van már hasonló nyugodtan bedobhatja ide ::))

Idézetet írta: Latzka Dátum január 03, 2014, 17:01:16

Én tavaly vagy tavalyelőtt elkezdtem vezetni egy hasonlót de áprilisra úgy elkeserített, hogy inkább befejeztem és játszottam tovább anélkül...  ;D



Igazából idén még úgymond csak 'pötyögök', mivel emlékeim szerint január nekem nem szokta adni, emiatt az óvatosabb kezdés. A táblázatot (amit már említettem) elkészítettem, már csak az a kérdés, hogy meddig lesz majd észben tartva a folyamatos vezetése.

2014-ben eddig volt 2*10 000 Ft-os tippmixpro feltöltésem; a második 'adagból' már elkezdtem nyeregetni, így volt két kisebb kifizetésem. Csináltam egy 'játékok (egyéb)' fület is; ezeket nem fogom beszámítani az összesítésbe, pusztán kíváncsi vagyok, hogy ilyenekből mennyi bevétel jön egy év alatt.

#1567 január 17, 2014, 20:25:45, Latzka
Nishioka - Mina  /ITF USA/
Nishioka

odds: 1,37
[fw]Fortunawin[/fw]

Nagy formában van ez a 18 éves japán srác (világranglista 441. hely), remélem nem hagy cserben. Decemberben megnyert 2 salakos ITF tornát és az idei első versenyén is eljutott a döntőig (nem jött össze a triplázás). Ezeken a versenyeken (az ő ismeretlenségéhez képest) 'nagyobb neveket' ejtett ki; Molteni, Aguilar, Skugor, Crivoi, Podlipnik-Castillo. A mai francia ellenfele szintén viszonylag fiatal (világranglista 614. hely), akit tavaly kemény pályán 6-4 6-4-re egyszer már legyőzött. Statból nekem az jön le, hogy a salakos borítás inkább a japónak kedvez, így mellette tettem le a voksom. (lassan amúgy kezdődik már a meccs)

Kb. 5 perce tettem meg, azóta pedig már kint van liveban is fortunán; és ott már csak 1,25-tel nyit a japán szorzója.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2014, 16:05:34
Nishioka - Mina  /ITF USA/
Nishioka

odds: 1,37
[fw]Fortunawin[/fw]

6-3 5-7 6-4  :ok:

#1570 január 19, 2014, 10:53:00, Latzka
Bouchard - Dellacqua
Bouchard

odds: 1,45
Sportingbet

A tét a legjobb 8, ahová szerintem az ausztrál nem való. Brisbaneben láttam még Voskoboeva elleni 1. szettet, amit elveszített és ma reggel Zheng ellen a végjátékot, amikor a kínai már ápolási szüneten is átesett. Magyarul nálam kimaradtak azok a részek, amikor jobban teljesíthetett. Bouchard óriási tehetség, már a Hopman kupán is nagyon tetszett az agyatlan Stosur ellen és most is meggyőzőek az eredményei. Csalódott lennék, ha nem ő meccselhetne a következő körben Big Mamma ellenében. Ha oddsmester lennék, akkor nálam nem lenne 1,30-tól magasabb Genie győzelme; szóval (nálam) ez value bet.

#1571 január 20, 2014, 09:25:25, Latzka
Dellacqua / Hutchins - Hlavackova / Mirnyij
Hlavackova / Mirnyij

odds: 1,44
WillHill

Vegyes páros... Ilyenre csak elvétve fogadok, de ez tetszik. Mirnyijt nem kell bemutatni, a páros játék igazi 'doktora'; férfi párosban van 6 GS sikere, vegyesben 4 és 2012-ben Azarenkával az olimpiai aranyat is megszerezték. A nyurga Hlaveckova szintén kiváló páros játékos és úgy tűnik együtt is szuperek, 2013-ban megnyerték a US Open mix versenyét. Dellacqua ma beégett Barty oldalán Babosék ellen (talán most csak az egyesre fókuszál), nem hiszem, hogy Hutchis-szal lenne bármi esélyük a végső sikerre is nagy esélyes duó ellenében.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2014, 21:01:43
Bouchard - Dellacqua
Bouchard

odds: 1,45
Sportingbet

6-7 6-2 6-0  :ok:

Nehezen indult, de csak összejött a szépségek csatája a következő körben. Ivanovic - Bouchard :smitten:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 18, 2014, 20:16:15
Dellacqua / Hutchins - Hlavackova / Mirnyij
Hlavackova / Mirnyij

odds: 1,44
WillHill

4-6 4-6  :ok:

Pár gémet megnéztem streamen, simábbnak tűnt, mint amit egy 6-4 6-4-es végeredmény sugall. Úgy látom 1x bukták a szervajátékukat és ahogy próbáltam kisakkozni azt nem is Hlaveckova, hanem Mirnyij veszítette el. Jó kiállású páros, kíváncsian várom a következő meccsükre kínált szorzót. Goerges / Qureshi lesz az ellenfelük, akik az első körben szintén jól mozogtak.

#1574 január 22, 2014, 19:13:01, Latzka
Jani Réka - Allie Kiick
Jani Réka

odds: 3,00
bet365

ITF verseny Daytona Beach 1. kör. A magyar lány a 250. a világranglistán, aki ezen a szinten nem mozog rosszul, tavaly valami 8 tornagyőzelme volt, idén még nem indult be; 2 győzelem 2 vereség a mérlege. Az egyik zakó pont a mai ellenfelétől volt, akitől a Vero Beachi torna negyeddöntőjében kapott ki szuper tie-brekben (ez valami újítás nőknél, igazából nem tudom, hogy ezen a tornán rendes 3. szett vagy szuper lesz, de ez szinte lényegtelen a tipp szempontjából). Kiick 55 hellyel áll előrébb, szóval kb. egy szinten vannak, és Réka legyőzése után feladta a következő meccsét 0-4-nél, majd a következő versenyén is kiesett az első körben.
Janitól azt várom, hogy előbb-utóbb beindul; egy 50-50% körüli meccsen pedig a 3,00-as oddsa szerintem bőven vállalható, egy próbát megér.