Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum január 22, 2014, 07:00:50
Jani Réka - Allie Kiick
Jani Réka

odds: 3,00
bet365

2-6 2-6  :noway:

Ez bukta, bezzeg Bukta! Szóval Ági a 3 kvalis sikere után a főtáblán is győzelemmel kezdett, a viszonylag ismertebb Arantxa Rust verte. 3,50x-es oddson ez lett volna a nyerő választás, nem a továbbra is harmatos Jani.

Bukta Ágnes - Arantxa Rus  6-1 3-6 7-5

Manchester United - Sunderland

Büntetőlapok száma 4,5-es határral indul; felett 2,10 - alatt 1,66. Hajlok az overre csak várni kellene, amíg élőben 3,5-re módosul a határ. Első meccsen esős körülmények között 7x villant a sárga és bet365 számomra új funkcióként enyhe esőt ír a mostanira is. Időjárástól függetlenül is röpködhetnek a lapok, hiszen mindkét csapat szezonján azért nagyot dobna egy döntő. Az odavágó 2-1-es Sunderland sikere is megfelelő alapot nyújt egy parázs meccsnek, szóval nagyon az overre hajlok. A tipp ellen szól, hogy Mason spori azért nem kimondottan 'lapos' bíró, meglátjuk.

Jöttem "okoskodni" Latzka!  :D
Szóval ez a bíró a 2013/2014-es szezonban 21 -az angol szövetség alá tartozó- meccset vezetett. Ebből 13 lett over 2.5 a büntetőlapok szempontjából, 8 pedig under. Az 1.5-ös határra az arány 18-3! Viszont a meccseinél a lapok 85-90%-át a 60. perc után osztja ki! Komoly! Végig néztem az összeset. A 45-60 perc között, vagy előtte alig ad lapot, bár előfordul.
Félidőben most ugye 0 van. Én szerintem kivárok addig amíg 1.5 lesz a határ, vagy a 60. percig. Vagy kapunk 1.5-re egy aranyos szorzót és eléggé valószínű, hogy bejön, vagy 2.5-re egy zsírosat és azért annak is van sansza bőven.
Nincs más hátra, mint előre!  ;D

És a meccset még akkor nem is néztük. Hátrányban a MU, a minimum, hogy jön a hadzsime, meg a karate!  :D

Jól tetted, hogy jöttél, de már én is rájöttem az elején, hogy jobb nem piszkálni ezt a meccset. Nagyon langyos az egész, a MU csak teszeg-toszog; szerintem még a 1,5-re se fogok benevezni, pedig jó kis favágók vannak itt; Bardsley, Cattermole :D Színtelen-szagtalan csapat ez a MU, hajrá Fekete Macskák! :ok:

#1579 január 22, 2014, 22:36:19, szumos
Annyira sztenderd ennél a bírónál ez a 60. perc, hogy szerintem megszokásból adja már olyankor a lapot.  :D Nem kell érte tenni.
Én úszok az árral!  ;)

.
.
.

Latzka! Ezt a bírót valahova fel kell írnunk! Gyönyörűen menetrendszerűen jönnek nála a lapok. :) A statisztikájában minimális a szórás.  :D




vs.

Everton: Howard, Baines, Jagielka, Stones, Alcaraz, Mirallas, McCarthy, Barry, Barkley, Pienaar, Lukaku,


Everton fans came to Anfield 4-Nothing ;D

Januárnak vége, viszonylag keveset fogadva minimális profittal zárult. Februárnak már optimistábban indulok, unibet megdobott egy 100% 15 000 Ft-os bónusszal és yogano-n is szépen haladok egy 500 pontért beváltott 5 eurósból.

Unibet: 70$ +64,65$ bónusz = 134,5$
Yogano: 1 db függő fogadás 66,77€ reményében (Davis Kupa: Kazah, cseh, francia továbbjutás)

Yogano-nál sok forgatnivalóm van, mert az eddigi pontváltásaimból kapott eurók elszálltak, de azoknak is megmaradt a forgatási kötelezettsége. A pontok viszont aktív fogadással sokkal jobban gyűlnek, csocsónál is egy sikeres passzra már 10 moneyt adott a héten.

Úgy döntöttem lenaplózom a bónuszpörgetés történetét, talán így nem fogok elhamarkodott döntéseket hozni. Yoganonál annak tűnhet a 44€-os all-in, de ez egy mini long-term bet, ami Golubev gigászi csatában aratott győzelmének köszönhetően elég jól áll. (1,50 feletti oddsok számítanak bele a rolloverbe, ezért ment a két kisebb odds is a kombiba)

#1584 február 01, 2014, 07:17:45, Latzka
1. Braunschweig - Dortmund  Tipp: Dortmund gólt lő 1,03   Tét: 30$

2. Fognini - Monaco 7-5 6-2 2-0-nál  Tipp: Fognini nyeri a 4. szettet  1,72  Tét: 25$

Az első egy olyan tipp, amit biztosnak érzek, a másik pedig egy taktikai tipp, ahol arra játszok, hogy nem lesz 4. szett. ha mégis, akkor sem egy rossz vétel. Ugye ennek a bónusznak az az előnye, hogy minden kis odds (még ha kisebb értékben is) beleszámít a forgatásba.

#1585 február 02, 2014, 12:19:31, Latzka
3,4,5,6 .... sok-sok élő, köztük egy fájó teniszmeccs, ahol feladta az 'emberem'. :P

Everton - Aston Villa  Tipp: Aston Villa +3 gól 1,15  és   +2 gól 1,47

Errani - Cornet  Tipp: Errani 1,36

#1586 február 03, 2014, 16:57:56, Latzka
Atletic Bilbao - Real Madrid  Tipp: lapok száma 5,5 felett  1,95
Yogano

Bónuszforgatásra mindenképpen jó lesz. A nagy versenyfutás miatt folyamatos élethalálharcnak lehet a részese a top3 (köztük a Real Madrid); ezt csak tovább fokozza egy bilbaoi vendégjáték. Parázs meccsre számítok, ahol remélem úgy fognak villanni a lapok, mint ahogy a Tico - Sociedad mérkőzésen, ahol félidőnél már 4-nél járnak. Bet365 erre csak 1,72-t kínál, ezen a magasabb oddson teszek egy próbát.

#1587 február 06, 2014, 06:47:56, Latzka
Przysiezny - Roger-Vasselin
Roger-Vasselin

odds: 1,32
Unibet


#1589 február 10, 2014, 08:00:00, Latzka
Manchester United - Fulham
Manchester United   2-2 :P

odds: 1,22
[ti]Tipico[/ti]