Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1650 május 07, 2014, 19:20:54, Latzka
Dimitrov - Copil
Copil + 6,5 gém

odds: 1,40
[fw]fortunawin[/fw]

Szinte minden a bolgár mellett szól, de egy kis aprót rászánok erre a tippre. Copil nagyon magabiztosan játszott & adogatott Granollers ellen, így meglepne, ha most nem férne bele ebbe a hendihatárba.  (mondjuk vannak furcsaságok Mardidban..)

Idézetet írta: Latzka Dátum május 07, 2014, 16:18:51
Dimitrov - Copil
Copil + 6,5 gém

odds: 1,40
[fw]fortunawin[/fw]

4-6 6-3 7-6 :ok:

#1652 május 08, 2014, 07:06:54, Latzka
Roeselare - Antwerp  (2-2)
Roeselare

odds: 1,20
bet365

Belga férfi röplabda. Nagyon távol áll tőlem fogadás szempontjából ez a sportág, nem is tudom mikor fogadtam rá utoljára. A bajnokság két legjobb csapatáról van, tele belga válogatott játékosokkal (6-3 a Roeselare javára). Igazából csak a tendencia miatt választottam ki ezt a mérkőzést: az Antwerp simán elhozta az első idegenbeli mérkőzést, majd nagy nehezen 3-2-re otthon is nyertek. Karnyújtásnyira volt a bajnoki cím, de az utóbbi 2 mérkőzést 6-1-es szettaránnyal megnyerte a Roeselare; innen már kisebb csoda lenne, ha nem fejeznék be a hazaiak a nagy fordítást.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 07, 2014, 19:34:49
Roeselare - Antwerp  (2-2)
Roeselare

odds: 1,20
bet365

Belga férfi röplabda. Nagyon távol áll tőlem fogadás szempontjából ez a sportág, nem is tudom mikor fogadtam rá utoljára. A bajnokság két legjobb csapatáról van, tele belga válogatott játékosokkal (6-3 a Roeselare javára). Igazából csak a tendencia miatt választottam ki ezt a mérkőzést: az Antwerp simán elhozta az első idegenbeli mérkőzést, majd nagy nehezen 3-2-re otthon is nyertek. Karnyújtásnyira volt a bajnoki cím, de az utóbbi 2 mérkőzést 6-1-es szettaránnyal megnyerte a Roeselare; innen már kisebb csoda lenne, ha nem fejeznék be a hazaiak a nagy fordítást.

Nálam ez a tipp 10/10-es, elképzelni nem tudom, hogy az éven a BL-ben is nagyon jó játékkal előrukkoló hazaiak ne nyerjék meg ezt az összecsapást!!! A Nap tutija!  ;)


#1655 május 10, 2014, 19:46:00, Latzka
Vasas - Kisvárda
Vasas

odds: 1,68 / 1,80
tippmixpro / bet365

Még csak a honi irodánál láttam kitéve ezt a mérkőzést és megmondom őszintén valami 1,30 körüli szorzóra számított a Vasas esetében.

A Vasas 2014. évi hazai mérkőzései:

Vasas - Tatabánya 5-0
Vasas - Nyíregyháza 1-2
Vasas - Cegléd 3-0
Vasas - Balmazújváros 3-0
Vasas - Szolnok 3-1

És a legutóbbi fordulóban idegenben ütötték meg a Siófokot 5-1-re! Szanyó Karcsival megtáltosodtak, úgy tűnik sikerült összekovácsolnia a csapatot, ami az eredményekben is megmutatkozik.

A Kisvárda nagy bajba került, szerintem elfogadnák azt, ha ki-ki meccset játszhatnának a Cegléd ellen az utolsó fordulóban; de az is benne van a pakliban, hogy annak a mérkőzésnek már nem lesz tétje. Sajnos azt hozzák, amit régebben a Szpari az NB1-ben; idegenben elvétve szereznek pontot.

Tippem szerint Ferenczi Pistáék otthon tartják a 3 pontot, de természetesen szívből szorítok a Várda bentmaradásáért.

Közben a bet365 is előjött, 1,80-as szorzóval :o Világos, hogy csak a Várdának fontos ez a meccs, de továbbra sem érzem, hogy most bennük lenne a pontszerzés.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 09, 2014, 12:27:00
Vasas - Kisvárda
Vasas

odds: 1,68 / 1,80
tippmixpro / bet365

Még csak a honi irodánál láttam kitéve ezt a mérkőzést és megmondom őszintén valami 1,30 körüli szorzóra számított a Vasas esetében.

A Vasas 2014. évi hazai mérkőzései:

Vasas - Tatabánya 5-0
Vasas - Nyíregyháza 1-2
Vasas - Cegléd 3-0
Vasas - Balmazújváros 3-0
Vasas - Szolnok 3-1

És a legutóbbi fordulóban idegenben ütötték meg a Siófokot 5-1-re! Szanyó Karcsival megtáltosodtak, úgy tűnik sikerült összekovácsolnia a csapatot, ami az eredményekben is megmutatkozik.

A Kisvárda nagy bajba került, szerintem elfogadnák azt, ha ki-ki meccset játszhatnának a Cegléd ellen az utolsó fordulóban; de az is benne van a pakliban, hogy annak a mérkőzésnek már nem lesz tétje. Sajnos azt hozzák, amit régebben a Szpari az NB1-ben; idegenben elvétve szereznek pontot.

Tippem szerint Ferenczi Pistáék otthon tartják a 3 pontot, de természetesen szívből szorítok a Várda bentmaradásáért.

4-1 :ok:

A számomra váratlanul magas szorzó miatt nem mertem nagyobb összeggel megdurrantani (bezavart :laugh:); de hát utólag könnyű okosnak lenni, hogy többel is mehetett volna. Ferenczi és Remili 2-2 góllal eldöntötte a mérkőzést.

A vereség ellenére azért egy jó hír a Kisvárdának: Cegléd - Gyirmót 0-4

#1658 május 11, 2014, 19:13:57, Latzka
Liverpool - Newcastle
Suarez gólt lő

odds: 1,53
bet365

A bajnoki címre már tényleg minimális az esély, viszont Suarez bezsebelheti az Aranycipőt. Jelenleg Ronaldo és az uruguayi áll az élen 31-31 góllal; a csapatnak most illene 'alájátszani' és szerintem ezt meg is fogják tenni.


#1659 május 13, 2014, 15:50:23, Latzka
Julien Benneteau - Denis Kudla
Julien Benneteau

odds: 1,25
bet365

Ha nem néztem el valamit, akkor Benneteau 2011 után fog újra challenger versenyen indulni. Ez most nem rossz húzás, hiszen muszáj kicsit formába lendülnie a 13 nap múlva kezdődő Roland Garrosra. Idén az Indian wellsi negyeddöntőjét leszámítva nem nagyon volt értelmes eredménye, Bordeauxban illene javítania. Az amerikai Kudla inkább kemény pályás játékosnak számít; szerintem hétfőn sima francia továbbjutás várható. A Benneteau 2:0-nak 1,72 a szorzója, az sem tűnik rossz választásnak.


Lassan kezdődik a Garros és a VB sincs már messze; nem árt kicsit rápihenni. Addig inkább marad élőzgetés, mivel sem tegnap és sem ma nem találtam olyan mérkőzést, amire már a start előtt rárepültem volna. A tőkét is jobb 'bespájzolni', hátha lesznek jó kis VB promók.

:smitten: :smitten: :smitten:
www.youtube.com/watch?v=kxQMMg8phj8

(azért Fucsi 3,00-as szorzója csalogató :D)

#1662 május 17, 2014, 17:50:42, Latzka
A pangás felváltotta a bőség zavara. Nem kellene aknára lépni, de ezek első blikkre mind tetszenek. (A szorzók bet365-ről vannak)

Távirati stílusban:

Jason Kubler - Oliver Golding
Jason Kubler  1,40

A britnek idén egy salakos meccse van, 6-2 6-3-as vereség Corictól. Az ausztrál pont az ellentéte, a férfi mezőnyben neki van az egyik legtöbb idei salakos mérkőzése. Csak ilyen versenyeken indult, 31 győzelem és 11 vereség a mutatója.


Egor Gerasimov - Federico Gil
Egor Gerasimov  1,50

Egy hete a heilbronni torna első körében is megmérkőztek, 6-3 6-2-re nyert a fehérorosz. Az 1,50-es szorzó elég csábító a hasonló forgatókönyvre.


Louk Sorensen - Michael Lammer
Louk Sorensen  1,44

Lammer nekem már ITF szintnek tűnik. Legutóbb 1 hónapja versenyzett, 1 győzelem és 1 vereség a mérlege salakon. Sorensennek van egy kisebb tornagyőzelme is idén és salakon is jóval többet szerepelt svájci ellenfelétől.


Yann Marti - Dennis Novak
Yann Marti  1,57

Marti kvaliból feljutva játszott Aix en Provence-ban elődöntőt, szép győzelmeket produkált (Gicquel, Bachinger, Olivetti). A 21 éves osztrák ITF szinten már nagyon jól teljesít (3 döntője is volt idén, amiből 2-t meg is nyert); viszont ez a nagyobb nevek ellen még kevés. A görög Angelinos sem egy nagy név, de 6-2 6-1-re verte Caliban.


Fucsovics Márton - Andrej Martin
Fucsovics Márton  2,10

Szerintem a szorzó és a mutatott játék is Marci felé billenti a mérleg nyelvét.

Ki korán kel aranyat lel (kezdésre mindegyik minimum 1 tizedet csökkent) :redchug:

Jason Kubler - Oliver Golding 
Jason Kubler  6-3 6-0 :ok:

Egor Gerasimov - Federico Gil 
Egor Gerasimov   6-3 6-0 :ok:

Louk Sorensen - Michael Lammer 
Louk Sorensen   6-2 6-3  :ok:

Yann Marti - Dennis Novak 
Yann Marti   6-0 1-6 6-4  :ok:

Marci feltette az i-re a pontot :topbet_125:

Fucsovics Márton - Andrej Martin
Fucsovics Márton  6-3 4-6 6-4  :ok: