Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum május 17, 2014, 17:54:53
Marci feltette az i-re a pontot :topbet_125:

Fucsovics Márton - Andrej Martin
Fucsovics Márton  6-3 4-6 6-4  :ok:




Gratula :beerchug:

Fogadd őszinte elismerésem! :)

RG kvali 1. kör

Fucsovics Márton - Uladzimir Ignatik

Ha eljut a 3. körig, akkor jöhet megint Kuznetsov vagy Martin; most inkább arra hajlok, hogy nem lesz ebből főtábla.

Szorzók még nincsenek az 1. körre, de első ránézésre ezek a mérkőzések tűnnek a legtutibbnak:

Copil - Crivoi
Copil
Dzumhur - Hernandez
Dzumhur
Dustov - Prodon
Dustov
Haider-Maurer - Lapentti
Haider-Maurer

Most úgy saccolom, hogy lehet az 1,50-höz közelebb van az eredő, mint a 2,00-höz, de majd holnap reggel kiderül. Ha valakinek van bármilyen tippje a selejtezőkre, akkor azt nyugodtan bevésheti ide.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 19, 2014, 21:27:05
Szorzók még nincsenek az 1. körre, de első ránézésre ezek a mérkőzések tűnnek a legtutibbnak:

Copil - Crivoi
Copil
Dzumhur - Hernandez
Dzumhur
Dustov - Prodon
Dustov
Haider-Maurer - Lapentti
Haider-Maurer

Most úgy saccolom, hogy lehet az 1,50-höz közelebb van az eredő, mint a 2,00-höz, de majd holnap reggel kiderül. Ha valakinek van bármilyen tippje a selejtezőkre, akkor azt nyugodtan bevésheti ide.
Nálam ez az egyik legtutibb tipp az RG-selejtezőre:
J. Jenkins - A. Martin
A. Martin nyer

Apró szépséghiba, hogy 1,05-nél szerintem sehol nem lesz nagyobb szorzó erre a tippre... (De játék under meg szett hendikep, gém handicap stb rakható, és azokra talán lesz egy picit jobb szorzó.)

Idézetet írta: Jenci84 Dátum május 19, 2014, 21:39:41
(De játék under meg szett hendikep, gém handicap stb rakható, és azokra talán lesz egy picit jobb szorzó.)

Nekem úgy rémlik nem szokott túl bő kínálat lenni a kvalira; talán majd csak a 3. körre, de ne legyen igazam.

#1671 május 20, 2014, 15:15:49, Latzka
Nagyjából az első megérzésekből válogattam. Copilt nagyobb favoritnak gondoltam, de szerintem a gyorsnak mondott pályán verni fogja honfitársát; a többi szorzó kb. az lett, amit vártam. Ez alól még kivételt képez Fucsovics, akit hajnalban még sikerült megcsípni 1,72-ért, szvsz kicsit 'túlárazták'.

Valamint 2,00-es szorzón még összeraktam egy kombit a 10:00 órás meccsekből; Rola, Bolelli, De Bakker + Dzumhur.

(közben Copil szorzója is esett 1,53-ról 1,40-re)


Idézetet írta: Latzka Dátum május 20, 2014, 08:54:53
Nagyjából az első megérzésekből válogattam. Copilt nagyobb favoritnak gondoltam, de szerintem a gyorsnak mondott pályán verni fogja honfitársát; a többi szorzó kb. az lett, amit vártam. Ez alól még kivételt képez Fucsovics, akit hajnalban még sikerült megcsípni 1,72-ért, szvsz kicsit 'túlárazták'.

Valamint 2,00-es szorzón még összeraktam egy kombit a 10:00 órás meccsekből; Rola, Bolelli, De Bakker + Dzumhur.

(közben Copil szorzója is esett 1,53-ról 1,40-re)

Nagyon felhős, esőre álló idő van Párizsban és egész hétre az várható, ilyenkor lassabbak lesznek a körülmények. Nálam is a Rola-Bolelli-Bakker trió volt a kezdő, de a holland hamar elsüllyeszti a kombinkat. Egy hetet készült otthon, majd csütörtöktől már Párizsban edzett, hogy minél jobban felkészülhessen a selejtezőkre. Meg kell hagyni, jól sikerült...

Idézetet írta: Latzka Dátum május 22, 2014, 17:08:07
2-2 17. perc
Magyarország - Dánia Betfair Tippjáték; úgy látom harmadolunk :beerchug:

#1674 május 23, 2014, 16:25:49, Latzka
Andreas Haider-Maurer v Eric Prodon
Andreas Haider-Maurer

odds: 1,57
bet365

A selejtezőben számos meglepetés volt, nálam ilyen Prodon szereplése is. Dustovot és G. Melzert is kiejtette, utóbbit döntő szett 13-11-re. A fizikai fáradtságot nem hoznám fel a francia ellen, mert ilyen meccshez képest a tegnapi 157 perc nem is olyan sok; viszont a mentális fáradság az előjöhet.
Haider-Maurer eddig nagyszerűen menetel, csak 8 gémet veszített a 2 mérkőzése alatt; 1 óra alatt lerendezte Lapenttit és Cecchinatot is. Nálam nagy favorit az osztrák, remélem nem válik mumusommá a francia :)

A Bet365 promó keretében az 5,5 gól alatti tippet választottam, mint mérkőzés előtti fogadás. Ha ez elmenne, akkor minden bizonnyal egy kurva jó BL döntőt láthatnánk :D

Idézetet írta: Latzka Dátum május 23, 2014, 08:10:13
Andreas Haider-Maurer v Eric Prodon
Andreas Haider-Maurer

odds: 1,57
bet365
6-0 6-1 :great:

A szervák sebességében volt egy kis különbség a 40 percig tartó 'csatában':


#1678 május 25, 2014, 07:16:34, Latzka
Bet365 promó

Büntetőpárbajban dől el a mérkőzés
Odds: 5,50

Kezdenek amúgy összeomlani, jelenleg a függőket nem tudom megnézni :redchug:
"A szokatlanul nagy aktivitás miatt, ez a rész átmenetileg nem elérhető. Amennyiben befizetést hajtott végre, kérjük, ellenőrizze az egyenlegét. Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük."

Közel volt, de ez lett a vége: Visszafizettük pénzét!

#1679 május 28, 2014, 10:04:45, Latzka
Roland Garros 1. fordulós sok meccses kombi

Ha az időjárás is úgy akarja, akkor ma megkezdődik a Roland Garros főtáblájának küzdelemsorozata. A kínálat nem a legjobb, de végül összehoztam egy közel 2,00-es szorzót az 1. forduló mérkőzéseiből. Nagy magyarázatra nem szorul, talán Tsongáékról annyit, hogy h2h 6-0 Jo-Wilfried javára.

Milos Raonic v Nick Kyrgios
Milos Raonic   1,083    6-3 7-6 6-3 :ok:
Pierre-Hugues Herbert v John Isner
John Isner   1,11    7-6 7-6 7-5 :ok:
Jo-Wilfried Tsonga v Edouard Roger-Vasselin
Jo-Wilfried Tsonga   1,16    7-6 7-5 6-2 :ok:
Jurgen Zopp v Tommy Haas
Tommy Haas   1,062  2-5 Haas feladta
Grigor Dimitrov v Ivo Karlovic
Grigor Dimitrov   1,10  4-6 5-7 6-7 :noway:
Tomas Berdych v Peter Polansky
Tomas Berdych   1,03    6-3 6-4 6-4 :ok:
Alisa Kleybanova v Simona Halep
Simona Halep   1,10   6-0 6-2 :ok:
Kristina Mladenovic v Na Li
Na Li  1,05   7-5 3-6 6-1  :noway:

odds: 1,95
Tét: 40 000 Ft       Lehetséges nyeremény: 78 125 Ft
bet365