Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ilyen jó kapus ez a Cillessen? Unibeten 1,20, hogy ő lesz a kezdő kapus a hollandoknál az első mérkőzésen. Ahogy látom van egy Ajax-évad mögötte és eddig 5x-ös válogatott.

További lehetőségek:

Vorm   5,00
Zoet    6,00 (PSV kapusa még nem szerepelt a válogatottban)
Krul    9,00

Erre nem fogok fogadni, de nálam Krul vagy Vorm védene; persze nem én vagyok a szövetségi kapitány :)


Ez már szimpatikusabb:

A világbajnokság nyertese története során először nyer: NEM
betfair - 1,22
unibet - 1,12

Eddigi győztesek:

- Brazília
- Olaszország
- Németország
- Argentína
- Uruguay
- Franciaország
- Anglia
- Spanyolország



Ez a 8 nemzet most is megtalálható a VB mezőnyében, természetesen a legesélyesebbek között. Belgium (19,00), Portugália (29,00) és Hollandia (34,00) jöhet szóba új győztesként, de erre nagyon minimális esélyt látok.

#1682 május 30, 2014, 19:12:17, Latzka
A Roland Garros alatt már csak arra hajtok, hogy összejöjjön a 15 000 Ft-os kockázatmentes VB-fogadás; ez már lassan alakulgat. Esőszünet alatt ment egy női live röpi. 5 napja Franciaországban is 3-1-re nyert Izrael, most pedig hazai pályán játszanak. 2. szett végén ment az első fogadás, a második pedig közvetlenül az egyenlítés után. Mérkőzés előtt 1,08 volt Izrael.

Izrael - Svédország (live)
Izrael

odds: 1,63 és 1,36
unibet

Idézetet írta: Latzka Dátum május 30, 2014, 17:03:32
Izrael - Svédország (live)
Izrael

odds: 1,63 és 1,36
unibet
17-25 25-23 25-23 25-18 :ok:

#1684 május 31, 2014, 20:12:45, Latzka
Izrael - Magyarország
Izrael

odds: 1,95
willhill

Női röplabda mérkőzés. Franciaország, Izrael és Svédország van mellettünk a csoportban. Ha nyerünk, akkor 1987 után először kijuthatnánk az EB-re, az utolsó körben Svédországot verni kell.
Ilyen esetekben általában jön a magyaros betli, a legritkább esetben szoktuk megnyerni a kulcsmeccseket. Tegnap kikaptunk a franciáktól (ott egyértelműen mi voltunk előzetesen az esélyesebbek), ma pedig vélhetően jön az újabb vereség, ezúttal a házigazda izraeli csapattól. Az NS-ben már két napja azt nyomják, hogy milyen szar szállást és milyen szar kajákat kapott a csapat az izraeliektől; a kifogás előre legyártva..
Mivel nők és röpi; tét alacsony.


Idézetet írta: Latzka Dátum május 31, 2014, 18:27:21
Izrael - Magyarország
Izrael

odds: 1,95
willhill

26-24 14-25 25-11 25-17 :ok:

Erről beszéltem. Most már arra sem vennék mérget, hogy megverjük a svédeket, így még a pótselejtező is elszállhat. Újabb tipikus magyar történet ???

#1686 június 01, 2014, 17:27:03, Latzka
Magyarország - Svédország
134,5 pont felett

odds: 1,80
bet365

Megpróbálok még egy bőrt lehúzni a hullámvölgybe kerülő női röpi csapatról. A bet365 által kínált határ nagyon szimpatikus, hiszen jó esetben 3 szettes mérkőzéssel is összejöhet: 25-20 25-20 25-20 = 135 pont
Nőknél mondjuk nagyon ritka a 3 szoros szett, de az elmúlt 2 nap alapján benne van a pakliban, hogy a svédek elvisznek egy játszmát. Egy hete a franciaországi mérkőzések alatt ez megtörtént, akkor: Magyarország - Svédország 3-1 (25-17 25-19 25-27 25-19)
A tipp ellen szól, hogy a svédeknek nincs motivációjuk, míg a magyarok még mindig lehetnek csoportelsők is. WillHill és Unibet is inkább a 4 szett felé hajlik, remélem igazuk lesz.

Azok után, hogy a mieink legyőzték Svédországot 3:0-ra, a franciák a házigazda Izraellel tették meg ugyanezt az Izraelben zajló Eb-selejtezőn. Így a magyar csapat a csoport élén végzett, s biztos résztvevője a jövő évi, holland-belga közös rendezésű Európa-bajnokságnak. Legutóbb 1987-ben vehetett részt a női válogatottunk kontinensviadalon.
:beerchug:

Szeretnék telefonos segítséget kérni!

Most szeretnék új telefont venni, és egy Samsung Galaxy Express 2 NFC-t néztem ki a munkahelyi flottás árlistából, ez bruttó 57 000 Ft lenne. Valahol azt olvastam, hogy jó telefon, de ebben az árkategóriában vannak jobbak, csak sajnos nem sorolták fel őket..
Valakinek ötlet vagy ajánlat?


Telefonalason kivul mire hasznalnad meg?jatek vagy csak netezes?milyen gyakran fotozol?

Idézetet írta: priest Dátum június 04, 2014, 11:09:52
Telefonalason kivul mire hasznalnad meg?jatek vagy csak netezes?milyen gyakran fotozol?

Főleg bet365 nyomogatására, netezésre. Nagyon ritkán fotózok, még csak egy vacak selfiem sincs ;D

#1691 június 04, 2014, 11:31:33, priest
Melyik szolgaltatonal vennel telefont?a samsungok alapjaraton jo telefonok paromnak is az van o meg van vele elegedve.en samsungot vagy lg-t vennek.sony-t nem ajanlom volt 2 de mindketto egy forintot nem ert.
Szerintem ebben az arban mar lehet samsung s4-t venni a helyedben en azt valasztanam.

Nekem pont ilyen készülékem van, nem fogsz csalódni, ha ezt választod.
Mindent tud, amit kell...

Idézetet írta: priest Dátum június 04, 2014, 11:27:14
Melyik szolgaltatonal vennel telefont?a samsungok alapjaraton jo telefonok paromnak is az van o meg van vele elegedve.en samsungot vagy lg-t vennek.sony-t nem ajanlom volt 2 de mindketto egy forintot nem ert.
Szerintem ebben az arban mar lehet samsung s4-t venni a helyedben en azt valasztanam.

Vodafone-nal van szerződésünk. A ránk vonatkozó árlistában van egy Galaxy S4 NFC, de az kb. 140 000; szóval nem egy árkategória az expresszel.

#1694 június 04, 2014, 14:40:13, Latzka
Filipenko Viktor - Isak Arvidsson
20,5 gém felett

odds: 2,00
bet365

Hogy tipp is kerüljön ide, ne csak off. Pesten végre megpezsdült a teniszélet, férfi és női ITF versenyt rendeznek a héten. Filipenko elvileg hazánk 2. ~ 3. legjobb játékosa, egy nem túl jó idei évvel. Végre nem kell pl. Szerbiába vagy ide-odautazni egy versenyre, megvan a kellő motiváció hazai játékosokban. Az 1. körben egy finn srácot vert, 3-6 6-2 6-0-ra, az utolsó 10 gémet behúzta. A mai svéd ellenfele előrébb áll a világranglistán (516. hely), jó mutatója van 2014-ben. Viszont a hazai pályában látok annyit, hogy legalább megszorongassa Arvidssont, így a tippem 20,5 gém felett. (kezdés: 13:00)