Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum június 04, 2014, 12:43:48
Filipenko Viktor - Isak Arvidsson
20,5 gém felett

odds: 2,00
bet365

7-6 6-1 :noway:

Az 1. szett után nem gondoltam, hogy elmehet, de meg is érdemlem, mert nem mertem behúzni a 4x-es szorzót ???

Májusi összegzés:

Sikerült az április formát átmenteni májusra, sőt az idei évet tekintve rekord profit lett belőle; szám szerint 184 183 Ft. Úgy tűnik nálam május a nyerő hónap, de talán a VB is tartogat majd pár kellemes meglepetést. (mondjuk kicsit szkeptikusan állok a világbajnokságra való fogadással, ezt később majd ki is fejtem)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2013, 17:48:46
Roland Garros + BL 2013, felejthetetlen emlékek maradtok :)


#1697 június 04, 2014, 22:28:25, Latzka
Magyarország - Albánia
1,5 gól felett  :noway:

odds: 1,53
bet365

MAGYARORSZÁG: Rózsa – Heffler T., Lipták, Lang, Korhut – Varga J., Pátkai – Stieber, Rudolf, Dzsudzsák – Futács

Ez a karalábé védelem egyenlő a kapott góllal; előre pedig eléggé kreatív játékosokat vezényelt Don Pinyő, rúgni is illene.

* Nehéz eldönteni, hogy a magyar csapat vagy a kommentátor nyújtott gyengébb teljesítményt :crazy: *

Már csak 7 nap!

Nem árthat az aktuális információk begyűjtésén kívül egy kis lexikális tréninget is tartani, talán ismét lesz Unibet kvíz.
Nyerni nehéz volt rajta (+ elég bugos is volt), de eléggé szórakoztató volt.

Unibet kvíz 2010

Egyszer-kétszer nekem is összejött, de ez a kép Oakland 7/7-e.

#1699 június 06, 2014, 18:32:00, Latzka
Nadal - Murray
Nadal  6-3 6-2 6-1 :ok:

odds: 1,15
unibet

Kis szorzó, túl nagy magyarázatot nem igényel. Nadal a Ferrer ellen elveszített 1. szett után csak 5 gémet engedélyezett Davidnak, azért ez elég durva.Szerintem Murray már így is túlteljesítette az elvártakat, nem tudom elképzelni, hogy keresztbe tegyen a Nadal-Djokovic álomdöntőnek.

#1700 június 07, 2014, 21:56:30, Latzka
World Cup of Darts

Belgium - Ausztria
Belgium
Ausztrália - Hong Kong
Ausztrália
Skócia - Svédország
Skócia

odds: 1,63
unibet

A Sport1 közvetíti, kiváló szórakozás. Nem vagyok szakértő, de a skótoknak és az ausziknak már az egyéni meccsek után be kellene fejezni a találkozót, a belga-osztrákon benne van, hogy lesz páros csata is. Ott viszont nagy előny a belgáknál, hogy a válogatottat a Huybrechts-testvérek alkotják, összhangban nehéz felülmúlni ezt a duót.


Ha pedig már a bwin a szponzor, akkor illett volna egy kicsit vaskosabb szorzókkal kijönniük, náluk ez a szelvény csak 1,51-es szorzó.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 07, 2014, 14:22:52
World Cup of Darts

Belgium - Ausztria
Belgium
Ausztrália - Hong Kong
Ausztrália
Skócia - Svédország
Skócia

odds: 1,63
unibet

2-0 :ok: (sima)
2-1 :ok: (itt Whitlock remek játéka nagyon kellett)
2-0 :ok: (sima)

#1702 június 08, 2014, 21:35:55, Latzka
Caltanissetta challenger
Alexander Zverev - Omar Giacalone
Alexander Zverev

odds: 1,20
bet365

A 17 éves kis Zverev egyre jobban megállja a helyét a felnőttek között, challenger szinten már nagyon szép győzelmei vannak az idei esztendőben; Kubler, Duckworth, Torebko, Mecir. Tegnap az olaszországi challenger torna kvalijának 1. körében 1 gémet engedélyezett egy ismeretlen taljánnak, ma pedig a kvali 1. kiemeltjét, a kínai Wu-t búcsúztatta két szettben. Elvileg még a mai napon sor kerül a 3. körre, ahol már a főtábla a tét. Giacalone a 657. a világranglistán, nincs semmi értékelhető sikere 2014-ben. A kvali 1. körében nem kellett játszani, majd egy nála is gyengébb honfitársát verte 6-2 6-1-re. A németnek Wu legyőzése után ez kötelező feladat, a 2-0-ás sikerét 1,57-es szorzón mérik.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 08, 2014, 18:08:25
Caltanissetta challenger
Alexander Zverev - Omar Giacalone
Alexander Zverev

odds: 1,20
bet365

6-4 6-4 :ok:

A végeredményből nem tűnik ki, de eléggé zavaros meccs volt. Mindkét szett úgy indult, hogy bukta az adogatást a német, majd az olasz hozta; de végül jött a fordítás.

Már egészen jó kis long term fogadásokat találni pár fórumtárs naplójában, én is ilyen fogadásokra bátorítanék mindenkit. A 2006-os Vb fogadásilag nekem nem tartott túl sokáig, a tornára szánt bankom nagy részét elvitte az alábbi mérkőzés. Azt már nem tudom, hogy sima győzelem kellett volna vagy svéd 1,5 gól felett; de egyik sem jött, szóval ez mindegy. Jó kis játékosok voltak az északiak csapatában, de egy félidőnyi emberelőnnyel sem jutottak semmire :redchug:

#1705 június 10, 2014, 15:34:51, Latzka
Vasek Pospisil - Paolo Lorenzi
Vasek Pospisil

odds: 1,50
coral

Kevés játékos várhatta annyira, hogy megkezdődjön a füves szezon, mint a kanadai Vasek Pospisil. Áprilisban és májusban összesen négyszer lépett a szemcsés borításra, rendre vereség lett a vége. Igazából mindig ő volt az underdog (Bautista, Ungur, Anderson, Gabashvili), így ezekkel a vereségekkel még nem is lenne akkora gond, viszont ezeket a versenyeket megelőzően is volt 4 db első körös búcsúja, így már zsinórban 8-nál jár! (ezzel még Janowiczon is túltesz) Itt az idő lezárni ezt a csúf szériát, füvön jobban ki fog jönni a nagy szervára épülő játéka.
Lorenzi salakos, a zöld borításon 4/14 a mérlege eddig pályafutása során. Tavaly mondjuk elcsípte Dodigot és Mahut is nagy csatára késztette a wimbledoni tornán, de a kanadainak mivel lassan élet-halás kérdés egy győzelem, így mellette teszem le a voksom.

Stream a budapesti ITF tornára: http://www.huntennis.hu/?article_hid=15066

Most éppen a Bukta Ági - Ana Vrljic mérkőzés zajlik. Nemhogy vonalbírók, de még labdaszedők sincsenek. Igazából ilyen alacsony szintű versenyekre nem is szokott stream lenni, így lehet csak nekem újdonság, hogy a játékosok szedik a lasztit; nem irigylem őket. :)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 10, 2014, 11:18:01
Vasek Pospisil - Paolo Lorenzi
Vasek Pospisil

odds: 1,50
coral

Kevés játékos várhatta annyira, hogy megkezdődjön a füves szezon, mint a kanadai Vasek Pospisil. Áprilisban és májusban összesen négyszer lépett a szemcsés borításra, rendre vereség lett a vége. Igazából mindig ő volt az underdog (Bautista, Ungur, Anderson, Gabashvili), így ezekkel a vereségekkel még nem is lenne akkora gond, viszont ezeket a versenyeket megelőzően is volt 4 db első körös búcsúja, így már zsinórban 8-nál jár! (ezzel még Janowiczon is túltesz) Itt az idő lezárni ezt a csúf szériát, füvön jobban ki fog jönni a nagy szervária épülő játéka.
Lorenzi salakos, a zöld borításon 4/14 a mérlege eddig pályafutása során. Tavaly mondjuk elcsípte Dodigot és Mahut is nagy csatára késztette a wimbledoni tornán, de a kanadainak mivel lassan élet-halás kérdés egy győzelem, így mellette teszem le a voksom.

Sérült volt Pospisil, azért vannak ezek a rossz eredmények. Ma én is pakolom Lorenzó ellen. Szegény Lorenzi nem igazán érzi a füves pályát. :D

Idézetet írta: Latzka Dátum június 10, 2014, 11:18:01
Vasek Pospisil - Paolo Lorenzi
Vasek Pospisil

odds: 1,50
coral

6-3 3-6 6-3 :ok: Röfögött :laugh:

#1709 június 10, 2014, 20:47:42, Latzka
A foci őshazája Anglia, de a játékosságot tekintve a többség vélhetően Brazíliára asszociál. Én is így vagyok vele és talán emiatt várok egy igazán jó kis világbajnokságot; de lehet teljesen tévúton járok. ???

Gólátlagok:

1994, Egyesült Államok: 2,71
1998, Franciaország: 2,67
2002, Dél-Korea és Japán: 2,51
2006, Németország: 2,30
2010, Dél-afrikai Köztársaság: 2,27

A foci átalakult, az igazi szépségéből egyre kevesebbet kapunk, lásd spanyolok játéka, a kis országok defenzív focija, afrikai csapatok játékának megváltozása. Ott van még az időjárás, aminek jelentősége csak akkor fog igazán kiütközni, amikor már javában zajlik a torna. Valahol azt olvastam, hogy várhatóan 30 percenként ivószünet, szóval tényleg kérdéses, hogy milyen meccseket is fogunk látni.

Tetszetősek ezek a csapat alatt/felett fogadások, de most kicsit megijedtem az overektől. Ha átfutjuk az előző vb-t, akkor láthatunk érdekes számokat: 2010-es világbajnokság

Ami azért tetszik: 

Franciaország 6,5 gól felett  1,61
(azért ez szerintem sokkal jobb ajánlat, mint a belgákra a 6,5 felett 1,90-ért. Nyolcaddöntőben a galloknak papíron Bosznia vagy Nigéria jöhet, míg a belgák ha túlélik a csoportkört, akkor vélhetően Németország)
Dél-Korea 3,5 gól felett  2,00
Szerintem okozhatnak akkor meglepetést, mint a japánok. Mivel az oroszokról most nem vagyok valami jó véleménnyel, így  továbbmehetnek a csoportkörből, tehát nálam 4 mérkőzésük van a 4 gólra.