Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A csoport

1. Brazília  2. Horvátország (Kamerun, Mexikó)

B csoport

1. Spanyolország  2. Hollandia (Chile, Ausztrália)

C csoport

1. Japán  2. Elefántcsontpart  (Kolumbia, Görögország)

D csoport

1. Uruguay  2. Anglia  (Olaszország, Costa Rica)

E csoport

1. Franciaország  2. Svájc (Ecuador, Honduras)

F csoport

1. Argentína  2. Bosznia (Nigéria, Irán)

G csoport

1. Németország  2. Portugália (Ghána, USA)

H csoport

1. Dél-Korea   2. Belgium  (Oroszország, Algéria)


Nyolcaddöntők

(A1) Brazília - (B2) Hollandia
(C1) Japán - (D2) Anglia
(E1) Franciaország - (F2) Bosznia
(G1) Németország - (H2) Belgium
(B1) Spanyolország - (A2) Horvátország
(D1) Uruguay - (C2) Elefántcsontpart
(F1) Argentína - (E2) Svájc
(H1) Dél-Korea - (G2) Portugália


Negyeddöntők

Brazília - Anglia
Franciaország - Németország
Spanyolország - Uruguay
Argentína - Portugália


Elődöntő

Brazília - Németország
Uruguay - Argentína


Bronzmérkőzés

Brazília - Uruguay


Döntő

Németország - Argentína

Végül eléggé konzervatívra sikerült a jóslatom, amit azért meghatározott, hogy a németeknek szurkolok. A Hollandia vs. Chile továbbjutás igazából teljesen homály és biztosan lesz olyan eredmény, amire az egész világ felkapja a fejét. Lelki szemeim előtt Franciaország - Nigéria nyolcaddöntőt látok, de a bosnyákoknak drukkolok és nem is rosszak az esélyeik a továbbjutásra. Ez is nagy kérdőjel a számomra. A C csoportból bárki továbbmehet, de elvileg a D csoport ütni fogja őket. Sok itt a 'ha' és az 'elvileg', de ez így van rendjén.

De mi lehet a bombameglepetés?

- Uruguay megnyeri a világbajnokságot
- Horvátok kiejtik a spanyolokat
- ázsiai negyedöntő (ez már csak kis bomba)
- Franciák a németek vérén bejutnak az elődöntőbe (még kisebb bomba)
- Rooney gólkirály lesz (ezt csak azért írom, mert Pelé azt jósolta, hogy jó Vb-je lesz Shreknek és neki ugye sose jönnek össze az előrejelzései :D)

#1712 június 11, 2014, 16:10:43, Latzka
Ana Savic - Bondár Anna
Bondár Anna 6-4 6-0 :noway:

odds: 3,75
bet365

A szabadkártyás magyar a 2. kiemeltet búcsúztatta a budapesti Egrokorr Womens Open 25.000 dolláros versenyen. Bondár Anna 6-4 6-1-es győzelme a 2. kiemelt török Özgennel nem kis bravúr, hiszen a török a 220. helyen áll a világranglistán.
A szeghalmi lány alig múlt 17 éves, mostanában kezdett a nagyok között versenyezni. Áprilisban volt élete első felnőtt versenye, akkor a 2. körben pottyant ki. A következő szintén Törökországban rendezett versenyt viszont megnyert, pedig akkor is a selejtezőből kellett indulnia!
Magyarország a főtáblán kezdhetett és élt is a bizalommal a már említett sikerével. Ana Savic sem akkor spíler, hogy esélytelenül indulhatna harcba ellene, sőt. A horvát már 25 éves, biojából nekem az tűnik fel, hogy sérülések gyakran hátráltatják. 2009-2011-ig csak 6 mérkőzést játszott, majd 2012-ben produkált egy káprázatos szezont (63 győzelem/7 vereség). Tavaly már visszaesett (egész évben 13 győzelem/15 vereség), idén pedig csak május 28-án kezdett el versenyezni, azóta 3 győzelem és 2 vereség a mérlege. Tunéziában feladta a versenyt a múlt héten (június 05-én); valószínű sérülés vagy csak 'lefőtt' a nagy melegben.
Bondár fiatal, tehetséges, motivált; Savic pedig ki tudja, hogy hogyan fogja bírni a pesti labdaszedést a nagy melegben.

Stream majd itt, ha sorra kerülnek: http://www.huntennis.hu/?article_hid=15066

Így a vb előtt már csak apróval, de szerintem van érték a szorzóban.

#1713 június 11, 2014, 12:04:08, Latzka
Előbb írtam be, mint ahogyan a fogadást megkötöttem, így nekem már csak 3,00-as odds jutott ;D (most tettem meg 2 perce, nem gondoltam volna, hogy esni fog)

* Update: utánam meg levitték 2,62-re, aki tette 3,75-ön, annak már 4%-os surebet; Savic már 1,44 *

Idézetet írta: Latzka Dátum június 11, 2014, 11:29:15
Ana Savic - Bondár Anna
Bondár Anna 6-4 6-0 :noway:

odds: 3,75
bet365

4-4-nél a magyarnak volt először break labdája, már tapadt is az ujjam a cash outra (kb. 2,00 szorzó lett volna; nem értem be az 1,7-tel..), de nem az övé lett a pont. Innen pedig zutty és a további gémeket 8-0-ás arányban hozta le a horvát.
Azóta legalább megjött a hűségbónusz, így a tét fedezve.

VB 2014

Eddig úgy tapasztaltam kevesen szurkolnak a németekért, nekem 1994 óta ők a kedvenceim. A hangolódás jegyében itt az ideje az időszakos avatar-cserének.

Ami a fogadásokat illeti, pár long termmel kezdtem. Ment egy főszelvény csoportból való továbbjutásra, 1,70-es szorzón 100k-val. Agyaltam, hogy ezt az összeget fizessem-e be inkább a bet-at-home-hoz a bónusz miatt, de azt átmenetileg elvetettem; remélhetőleg jól döntöttem. (a BAH ajánlat június 27-ig érvényes, szóval azt még a csoportkör után is kihasználhatnám)

Ezt a fogadást szántam az RG promó kapcsán kockázatmentesnek, de még nem válaszolt az ügyfélszolgálat, hogy akkor mi is van, elfogadják-e a határidő miatt.

Világbajnokság 2014 Nyertes
Németország

odds: 7,5
Tét: 70$     Lehetséges nyeremény: 525 $
unibet

Pötyögni fogok a promóciók miatt a Tippmixpro-nál és depóztam a 10k bónuszért a Fortunawinhez is és hagytam bőven mozgótőkét is, hogy ha valami megtetszik, akkor azt a legjobb szorzón tudjam tenni.

Végére hagytam a mókát, a tegnapi hűségbónuszt már széthintettem :D; ilyenek még előfordulhatnak:

(győztes + gólkirály)

Csumi.milyen csapatokat tettél csoport tj-ra?

Idézetet írta: priest Dátum június 12, 2014, 18:41:29
Csumi.milyen csapatokat tettél csoport tj-ra?

2 dél-amerikait és 3 európait :) (babonából nem akartam beírni, de így már nem olyan nehéz kitalálni)

#1718 június 13, 2014, 20:38:39, Latzka
Mexikó - Kamerun
összes kaput nem eltaláló lövés: 9,5 felett

odds: 1,80
unibet

A tegnapi mérkőzésen azt hiszem ez a statisztikai mutató 6-5 volt a horvátok javára, a kaput eltaláló lövések aránya pedig 9-4 a brazilok javára. Nem volt egy túl pörgős mérkőzés, ettől sokkal gyengébb meccs a Mexikó - Kamerun sem lehet. (?)
Igazából az afrikaiak a kapu torkából is képesek felé lőni és remélhetőleg messziről is próbálkoznak majd a csapatok. Összességében tehát nem igazán kidolgozott helyzetekre számítok, hanem arra hogy lőnek majd, mint a bolondok :D

Főszerepben Samuel Eto'o

www.youtube.com/watch?v=-H_sauDVxaU
www.youtube.com/watch?v=ezKvVC7FwPs

Idézetet írta: Latzka Dátum június 13, 2014, 09:43:40
Mexikó - Kamerun
összes kaput nem eltaláló lövés: 9,5 felett

odds: 1,80
unibet
4-6 :ok:

Köszi Borsócska!
www.youtube.com/watch?v=C6xfBgCBYm4

#1720 június 13, 2014, 22:58:12, Latzka
Spanyolország - Hollandia
Hollandia - összes elkövetett szabálytalanság: 14,5 felett

odds: 1,52
unibet

Rövid kérésem: fetrengjetek spanyolok, aprítsatok hollandok :redchug:

#1721 június 13, 2014, 22:26:21, Latzka
Unibeten ezt a levelet kaptam (nem e-mailben), nézzetek rá:

Fogadj a mérkőzés második félidejére kockázat mentesen!
Menj most az Bónuszajánlataidhoz, és használd ki a kockázat mentes fogadást a második félidőben!


7 500 Ft-ig szól az ajánlat! A mai napon csak az előző két fogadásom volt náluk; nem tudom mi alapján adták.

* Sőt most néztem rá a telefonomra, SMS-ben is megküldték az ajánlatot :o *

Idézetet írta: Latzka Dátum június 13, 2014, 20:49:50
Spanyolország - Hollandia
Hollandia - összes elkövetett szabálytalanság: 14,5 felett

odds: 1,52
unibet
18 :ok: Le a kalappal a hollandok előtt, majdnem több gólt rúgtak, mint amennyit szabálytalankodtak ;D

Kicsit benézett valamit a [fw]fortunawin[/fw], ennek a meccsnek az előbb lett vége; 7-6 7-6 Allertova
Kíváncsi vagyok észreveszik-e ::)

#1724 június 14, 2014, 18:49:12, Latzka
Az előző turpisságra rájöttek, az push lett.

Kolumbia - Görögország
Görögország - lesek száma: 1,5 felett

odds: 1,45
unibet

Szerintem Gekas és Samaras simán össze fog hozni 2 db lest, igazából ehhez bővebb indoklást nem nagyon tudok hozzáfűzni.

(Amúgy ez tipikusan az a mérkőzés, ami nem igazán hoz lázba, de ettől még csalódhatunk kellemesen is)