bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában



Meg tudnátok mondani, h. bet365 -nél az esélyesek szelvénye a legtöbbször megjátszott szelvényeket jelenti vagy az össz. legtöbb téttel megfogadott szelvényket? Én most láttam először, régóta van már ilyen, mert más fogadóiródirodánál nem találkoztam ezzel.  

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 10, 2010, 00:35:50
Ezt hogyan érted? Egybe csapódik az egyenlegedhez, de írja, hogy mennyi a pénzedből a bónuszösszeg és mennyi a kivehető. De ha veszel ki pénzt a bónusznak annyi.

Ez, hogy egyszer meg kell forgasd a befizetett összeget mielőtt a bónusszal játszani tudnál, annyiból áll csak hogyha befizetsz 50 eurót és kapsz másik 50 bónuszt és meg akarsz rakni egy fogadást 100 euróért akkor nem engedi hanem megrakod 50-el és úgy veszi, hogy meg is játszottad az eredeti depot és egyből megrakod ugyanazt a tippet megint 50-el.


Mondom ez abban az esetben ha még mindig ugyanaz a bónuszfeltétel mint eddig volt, de sztem ugyanaz :)

Köszi az infót!

Én valami 100% kick off bonusz miatt fizettem be és ugyanzok voltak a feltételek mint a kezdőbónusznál.

Egy kis segítséget kérve illetve tanulságul leírnám az egyik ismerősöm esetét a bet365-tel.

A fiatalember nyitott egy számlát és az iroda által kért azonosítási lépéseket szépen megcsinálta:
- felhívták telefonon,
- elküldte e-mailben a személyi igazolványáról és a lakcím kártyájáról készült fényképeket,
- az első befizetése után kapott e-mailben szereplő linkre kattintva visszaigazolta az adatokat.

Az iroda jelezte, hogy a számlája rendben van, az azonosítás sikeresen lezajlott.

Több részletben befizetett 80e Ft-ot és játszott. 200e Ft feletti balancenál indított egy kifizetést. Ekkor az egyik felvett-visszaigazolt-jóváírt tippjét utólag érvénytelenítették minden különösebb indoklás nélkül (annyit írtak, hogy az esemény kimenetele szerintük ismert volt, ami azért is furcsa mert egy német III. osztályú focimeccsre tett fogadásról volt szó). A visszavett nyeremény utáni közel 180e Ft-os balance alapján ismét indította a kifizetési kérelmet, de erre csak egy e-maillel reagáltak, hogy adjon meg postai azonosító kódot, mert annak hiányában nem fizetnek. ilyen levélnek persze se híre, se hamva.

Sajnos a cimbora agya elszállt és a szép balance lement 45e Ft-ra, vagyis jóval a befizetése alá (magyarul szépen bukott). Ezt sem hajlandóak kifizetni.

Ennél cigányabb eljárással még nem találkoztam és nem igazán tudom, hogy mit is lehetne tenni. A srác igazolta magát az összes lehetséges módon, ezt a bizonyos levelet persze nem kapta meg, de nincs is rá semmi garancia, hogy ezt az iroda egyáltalán elküldte.

Találkozott valaki hasonlóval? Mi lehet erre a megoldás?

Meglepne, ha nem lenne valami simli a háttérben. Ennél korrektebb iroda nem igen van.
Fel kell őket hívni, vagy ott a magyar ügyfélszolgálat is. Készségesek , segítenek ha tudnak.
Olyan meg nincs, hogy nem hajlandóak kifizetni.

jha, és elég lett volna csak egy topicba beírni.

Akkor ideje meglepődni! Semmi simli sincs a háttérben (valós adatok, az adott IP címről soha be nem léptek még az irodához) és az iroda egyszer mailben már jelezte is, hogy a számlával minden rendben van:


Köszönjük levelét.



Örömmel értesítjük, hogy az adatok megfeleltek az ellenőrzés során és számláját ennek megfelelően módosítottuk.



Köszönjük együttműködését és reméljük továbbra is használja széleskörű szolgáltatásainkat.

Ha további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk. Ügyfélszolgálatunk 10:00 - 23:00 (CET) óra között készséggel áll rendelkezésére az alábbi elérhetőségeken: élő chat, e-mail [email protected] vagy hívjon bennünket a 800 12 365 365 ingyenesen hívható vagy a +44 1782 684663 begin_of_the_skype_highlighting              +44 1782 684663      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting +44 1782 684663 begin_of_the_skype_highlighting              +44 1782 684663      end_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting telefonszámon.

Ez a telefonos hitelesítést követő 2. lépés, az iratok másolatának elküldése után volt.

Ezt követte a befizetés utáni adategyeztetés.

Telózni kell , aztán előbb utóbb megoldódik.

Én Chaten verifikáltam magam  útlevél alapján. Aztán telón is azonosítottam magam. Küldtek levelet is. Kifizetés volt többször.

"A fiatalember nyitott egy számlát és az iroda által kért azonosítási lépéseket szépen megcsinálta:
- felhívták telefonon,
- elküldte e-mailben a személyi igazolványáról és a lakcím kártyájáról készült fényképeket,
- az első befizetése után kapott e-mailben szereplő linkre kattintva visszaigazolta az adatokat."

Ez már mind lement. Azóta is volt chat többször, de azért személyesen talán nem kell kimenni hozzájuk a pénzért.

Mondjuk én már azt sem igazán értem, hogy az EU egyik tagállamában bejegyzett cég egy EU-s állam polgárának hatósági igazolványát a lakcíméről miért is nem fogadja el illetve tartja elegendőnek.

Láttam a kapcsolatos leveleket, chatnaplókat és az a leginkább elkeserítő, hogy a bet365 részéről az együttműködési hajlam, a megoldási javaslat gyakorlatilag 0.

Akkor össze kell gyűjteni, mindent az ügyről. (fogadások, chat napló, visszaigazolások) és addig basztatni őket míg meg nem oldják.

Sziasztok!

Bet365-be be tudtok jelentkezni?

Olyan mintha valami szerver problémájuk lenne, vagy csak Én lennék balfék?

Idézetet írta: Coraggio Dátum szeptember 29, 2010, 21:44:24
Sziasztok!

Bet365-be be tudtok jelentkezni?

Olyan mintha valami szerver problémájuk lenne, vagy csak Én lennék balfék?

Nálam megy

Arra tud valaki logikus magyarázatot adni, hogy a feles és nullás ázsiai hendikep szorzói miért magasabbak, mint a neki megfelelő 1X2, ill. DNB szorzói? Pl. a hazai csapat -0,5 fogadásilag egyenértékű a sima 1-essel, a hazai csapat +0,5 az 1X-szel, stb. a 0-ás hendi pedig a DNB-vel. Mégis az ázsiai hendikre magasabb szorzót kínál a bet365, de más irodák is. Szerintem különböző emberek foglalkoznak az egyes fogadási típusokkal, és nem "egyeztetnek".  ;D Más magyarázatot nem látok jelenleg, de hátha valaki tud. Sőt olyat is láttam már valahol, hogy az 1X helyett jobban járt az ember, ha külön megjátszotta az 1-est és az X-et, súlyozva a téteket, hogy mindkettőnél egyforma legyen a nyereség.
Szóval mielőtt 1X2-t vagy DNB-t tennétek, nézzétek meg a neki megfelelő ázsiai hendikep szorzóit is!  8)

Sportingbeten az over/underekkel uez. a helyzet. Pl:  over 3.5      3.6os szorzó,  gólok száma: 4+    3.5 ös szorzó  :D

Idézetet írta: benson Dátum október 05, 2010, 16:00:40
Arra tud valaki logikus magyarázatot adni, hogy a feles és nullás ázsiai hendikep szorzói miért magasabbak, mint a neki megfelelő 1X2, ill. DNB szorzói? Pl. a hazai csapat -0,5 fogadásilag egyenértékű a sima 1-essel, a hazai csapat +0,5 az 1X-szel, stb. a 0-ás hendi pedig a DNB-vel. Mégis az ázsiai hendikre magasabb szorzót kínál a bet365, de más irodák is. Szerintem különböző emberek foglalkoznak az egyes fogadási típusokkal, és nem "egyeztetnek".  ;D Más magyarázatot nem látok jelenleg, de hátha valaki tud. Sőt olyat is láttam már valahol, hogy az 1X helyett jobban járt az ember, ha külön megjátszotta az 1-est és az X-et, súlyozva a téteket, hogy mindkettőnél egyforma legyen a nyereség.
Szóval mielőtt 1X2-t vagy DNB-t tennétek, nézzétek meg a neki megfelelő ázsiai hendikep szorzóit is!  8)

Sziasztok!
Egy tanulságos esetet szeretnék leírni ezzel kapcsolatban,amivel nálam a Bet365 ügyfélszolgálata elég jól vizsgázott!
Történet a következő:
Pénteken levettem hendikep +0,0-val a Klagenfurtot 2,10-ért 7000HUF-al! Mielőtt levettem volna magyar chat-en megkérdeztem, hogy a hendikep 0,0 D-nél érvénytelen és tét vissza! (Hasonló DNB-hez) Az operátor megerősítette, hogy igen!
A meccs DÖNTETLEN lett 5-5 (hosszabbításban nyert a Klagenfurt! >:( ) erre a fogadásom veszteskét lett elkönyvelve!!!
Azonnal chat, e-mail az ügyfélszolgálatnak! Majd később visszahívást is kértem egyébként van magyar nyelvű ingyenes szám amit lehet hívni 10-23:00 között!
Válasz másnap, hogy jogosan érvénytelen, mivel 3 esélyes piacon vettem le,így D-vel veszít! Mire ment,tőlem a mail, hogy akkor mi a különbség a sima 1-es vagy 2-es meg a hendikep +0.0 között válasz: én labdarúgás ázsiai hendikep szabályzatra hivatkoztam! Erre én ma este mailben: a jégkorong szabályzati leírásban mégcsak a hendikep szó sem szerepel! ??? (ez a mail már a csoportvezetőnek ment!!!) Illetve felhívott a csopvez. is! Aztán olyat kérdeztem tőle ázsiaiban amit most nem részletezek,de ő sem tudta 100%ban rá a választ!
És most jön a lényeg:
abban maradtunk holnap beszél a manager-el és felhív mi lesz!
Erre 2 pec múlva csöng a mobilom hívnak angliából: Elértük a magnagert a pénzt azonnal jóváírjuk önnek! :great: Kérdezem, de nem bónuszszámlára, hanem kifizetésire! ;D 8) Válasz:természetesen!
Most épp NFL-t meg Brazil Seria A-t nézek és természetesen fogadtam!
Szóval NE HAGYJÁTOK MAGATOKAT! Néhány hathatós e-mail-normális hangnemben-meg print screen, linkek beszúrva a szabályzatból eredényes lehet! Az ügyfélszolgálat végig abszolút korrekt volt! A vezető azt mondta valószínű fordításban hibáztak és javítják! Meg gondolom a jégkorong szabályzatba is bekerül ezután a hendikep és ázsiai hendikep leírása! ;D
Üdv mindenkinek!
Ha valakit érdekel elmondom melyik kérdésemre hebegett-habogott az ügyfélszoli vezetője! Kíváncsi vagyok itt tudja-e valaki rá a válszt! Mert amúgy nagyon jó dolog az ázsiai fogadás! ;)

Sziasztok

Tudja valaki, hogy a bet365 miért osztogat $-okat? Csak mert kaptam 8-at és nem tudom miért...mert ha azért, mert az előző hónapban töltöttem fel pénzt hozzájuk akkor most is töltök hátha kapok jövőhónapba is...