bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2013, 19:35:33
Nálam is jött ma bónusz, de a fogadásokat abból vonta.
Nem lehet, hogy 1,5-ös szorzó alatt fogadtál vagy valami más miatt nem számított bele a forgatásba és ezért nem is abból vonta?  (ez csak tipp)

Arra tudok még gondolni (bár lehet, hogy tévedek), hogy ugyanarra a meccsre több fogadást is kötöttem. Lehet, hogy a második fogadástól mér nem mehet a bónuszból. Pedig nem "ellenfogadás volt". Csak pl a BetR-nél sem lehet a bónuszból egy mérkőzésre több fogadást tenni.

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 17, 2013, 19:19:45
Ezt ki mondta neked?  ;D A magyar ügyfélszolgálat egy nagy sz.r , az is volt mindig és az is marad.
Ez így nem igaz, Péter nekem már kétszer értelmesen tudott segíteni, a csajok gyengék, butuskák, de őket egyébként sem az ügyfélszolgálatos melójuk miatt szeretjük. :)

Engem rendkívül felidegesített ma az ügyfélszolgálat.

Elmondom a történetem.
Befizettem 15.000 forintot, jött a bónusz, így már 30.000 Forint.
Ezt követően konstatáltam, hogy a bónusz fix, a kivehető csökken/nő!
Oké, legyen, ez a szabály, hát legyen.
Két hónap alatt ügyesen kipörgettem a bónuszt, kicsit pluszban is voltam, konkrétan 38.000 HUF körül.
Rögtön igényeltem a mobil bónuszt, meg is jött 45.500 Forint az egyenleg.
Tettem két fogadást NEM mobilról vagy táblagépről, csak úgy natúr asztali számítógépről. Az egyik nyert, a másik nem. Viszont itt lepődtem.
A nyereményem nem a kivehető számlán íródott jóvá, hanem a bónusz számlán.
Szerintem ez teljesen nonszensz, hiszen
1. A nyeremény az jár, nem csak úgy elvész, mint ahogy egy bónusz tud, tehát a Kivehető számlán kellett volna jóváíródjon.
2. Nem is mobilról vagy táblagépről tettem a fogadást.
Ebből az következik, hogy amíg nem forgattam ki a bónuszt, vagy nem buktam el, addig nem is fogadhatok a saját kivehető pénzemből?

Az én elképzelésem szerint a bónusz 7.500 HUF kellene legyen, a kivehető meg az összes többi.

Persze mentem az ügyfélszolgálatra, ahol olyan válaszok jöttek, mintha egy másik bolygón élő ember mondaná azokat. Most emiatt mérges vagyok, meg van wordben, igény szerint idézek bármikor...

A legjobban az idegesített, hogy amikor már végképp behalt minden indokuk, akkor azt írták, hogy "Amennyiben nem tart igényt a bónuszra, kérem jelezze."

PD0349300620I azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.09 nyereményszorzóval tett meg a következőre: MFK Dina (Nyereményszorzó MFK Dina v Slov-Matic Bratislava). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Ez mi?? :bash: :D

Idézetet írta: lordpazuzu Dátum november 21, 2013, 08:37:49
PD0349300620I azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.09 nyereményszorzóval tett meg a következőre: MFK Dina (Nyereményszorzó MFK Dina v Slov-Matic Bratislava). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Ez mi?? :bash: :D

A buki elrontott bizonyos oddsokat és a meccs összes fogadását megsemmisítették.

hello
az utóbbi hetekben nem megy a tabletemen az élő stream, pedig eddig ment. forgatja a kereket, és semmi. 50 próbából 1-szer bejön, de fél percen belül megint elvesztem.
Mi lehet a gond?

NBA és NHL Élő közvetítés a Bet365-ön!
Az idei szezon során több mint 400 NBA mérkőzést és minden NHL találkozót élőben tekinthetsz meg a bet365-nél.

A következő mérkőzés alkalmával mindössze kattints a főoldal felső részén lévő Élőben gombra, majd válaszd ki a mérkőzést, amelyet meg szeretnél nézni. Egyéb esetben, kattintson az Élő közvetítés linkre, hogy elindítsd a lejátszót, majd válasz egy mérkőzést az események listájából.

Kövesd az észak-amerikai sporteseményeket különböző platformokon. Az NBA és NHL mérkőzéseket számítógéped mellett iPad készülékeden is megtekintheted, míg az NBA közvetítések Android és iOS mobilkészülékeken vagy táblagépeken is elérhetőek.

Számos élő fogadási lehetőséget kínálnak minden élő mérkőzésre, így növelheted az izgalmakat és bármikor fogadhatsz az esemény közben.

Regisztrálj a Bet365-re és használd ki a 15.000 HUF kezdő bónuszukat, továbbá az amerikai sportokra egy 50%-os parlay bónuszt is kínálnak!

Idézetet írta: Cefre Dátum november 20, 2013, 19:58:29
Engem rendkívül felidegesített ma az ügyfélszolgálat.

Elmondom a történetem.
Befizettem 15.000 forintot, jött a bónusz, így már 30.000 Forint.
Ezt követően konstatáltam, hogy a bónusz fix, a kivehető csökken/nő!
Oké, legyen, ez a szabály, hát legyen.
Két hónap alatt ügyesen kipörgettem a bónuszt, kicsit pluszban is voltam, konkrétan 38.000 HUF körül.
Rögtön igényeltem a mobil bónuszt, meg is jött 45.500 Forint az egyenleg.
Tettem két fogadást NEM mobilról vagy táblagépről, csak úgy natúr asztali számítógépről. Az egyik nyert, a másik nem. Viszont itt lepődtem.
A nyereményem nem a kivehető számlán íródott jóvá, hanem a bónusz számlán.
Szerintem ez teljesen nonszensz, hiszen
1. A nyeremény az jár, nem csak úgy elvész, mint ahogy egy bónusz tud, tehát a Kivehető számlán kellett volna jóváíródjon.
2. Nem is mobilról vagy táblagépről tettem a fogadást.
Ebből az következik, hogy amíg nem forgattam ki a bónuszt, vagy nem buktam el, addig nem is fogadhatok a saját kivehető pénzemből?

Az én elképzelésem szerint a bónusz 7.500 HUF kellene legyen, a kivehető meg az összes többi.
Persze mentem az ügyfélszolgálatra, ahol olyan válaszok jöttek, mintha egy másik bolygón élő ember mondaná azokat. Most emiatt mérges vagyok, meg van wordben, igény szerint idézek bármikor...

A legjobban az idegesített, hogy amikor már végképp behalt minden indokuk, akkor azt írták, hogy "Amennyiben nem tart igényt a bónuszra, kérem jelezze."

:)
Inkább örülnél neki, hogy a bónuszodból megy. Ha a bónuszod nő, nem pedig a kivehetőd, akkor az játékpénz? :)
Ha többel fogadsz, mint a bónuszegyenleged, akkor a kivehetőből megy ;)

Sziasztok!

Kétszer is próbáltam kiutalni OTP-s számlára. Bet365 szerint először adat nem egyezés miatt, másodszorra pedig a közvetítő bank adatainak hiánya miatt került elutasításra. Adatok stimmelnek, IBAN szám stb. Az OTP azt mondja nem tudnak közvetítő bankról, ha hozzájuk megérkezik a pénz, azt felteszik a számlámra, ennyi. A BET365 azt mondja nem tudnak mit csinálni, adjam meg a közvetítő bank adatait...
Tapasztalt valaki hasonlót? Mi lehet a megoldás?

Köszi,

Balázs

Miért nem írod be, hogy OTP Bank és kész. Szerintem ez csak valami fordítási hiba.

Idézetet írta: balazskollar Dátum november 26, 2013, 09:13:51
Sziasztok!

Kétszer is próbáltam kiutalni OTP-s számlára. Bet365 szerint először adat nem egyezés miatt, másodszorra pedig a közvetítő bank adatainak hiánya miatt került elutasításra. Adatok stimmelnek, IBAN szám stb. Az OTP azt mondja nem tudnak közvetítő bankról, ha hozzájuk megérkezik a pénz, azt felteszik a számlámra, ennyi. A BET365 azt mondja nem tudnak mit csinálni, adjam meg a közvetítő bank adatait...
Tapasztalt valaki hasonlót? Mi lehet a megoldás?

Köszi,



Egyszer nekem volt ilyen...de akkor csak elgépeltem valamit és utána működött..
Szerintem nézd át újra...

Balázs

Idézetet írta: kreatos Dátum november 27, 2013, 17:05:51

Szia!
Én már nagyon régóta csak VISA kártyát használok ki és befizetésre, ami tökéletesen műxik de emlékeim szerint a banki átutalásnál először meg kell adni a számlavezető bankod ( a fiók ) pontos címét is. Azaz, annak az OTP bankfióknak a postacímét, ahol nyitottad és jelenleg is vezeted a számlát. Ezt elméletileg a bank adress rublikába kell beírnod az adatok kitöltésénél. Ha ez nem jó, vagy nincs kitöltve ez okozhat esetleg problémát és talán erre érti a közvetítő bank adatainak hiányosságát. Két bank van természetesen csak a folyamatban, az övék ahonnan elindítják az utalást és az OTP akihez érkezik. A közvetítő bankot itt csak a te bankodra érthetik és nem egy harmadikra, mert senki másnak nincs köze hozzá. Csekkold ezt, nézd meg a számlaleveled, mi a cím rajta. Ha az IBAN és a SWIFT ok, csak ez lehet a gond. Remélem sikerül!
Üdv,
gilera62

gilera62!


Az a vicc az egészben, hogy teljesen úgy csináltam mindent, ahogy Te is mondtad. Ezért nem értem mi ez az egész. Azt már nem is mondom, hogy fizettem be utána netellerről és próbáltam kiutalni oda. Na azt nem engedik, mert volt két sikertelen kifizetésem bankszámlára. És adjam meg a közvetítő bank adatait és utána majd megmondják, hogy mennyit utalhatok ki netellerre és mennyit bankszámlára. Ez akkor így WTF???
Ez a magyar ügyfélszolgálat.... Hogy tudok így a pénzemhez jutni??? Segítsetek please......

Mobilról nem lehet NBA meccset nézni ,vagy csak az én mobilommal van valami baj?

Tudtátok, hogy már itt is van CASH OUT funkció? :)