bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: brand_boy Dátum július 11, 2015, 14:44:23
Mi az oka annak hogy összevissza variálják a kifizetést a B365-nél ?
A múltkor itt örömködtem, hogy eltörölték a limitet, most meg szomorúan látom, hogy 14k. :o
Ezt dinamikusan változtatják, vagy csak úgy spontán jön náluk ?
Vagy netán baj, hogy ez a hónapban már a harmadik kifizetésem !? :great:

A limitet sohasem törölték el...eddig is ennyi volt

#4801 július 13, 2015, 12:00:33, ncis88
Király a bet365. Tesómnak van egy számlája, ő használta ki anno a depo bónuszt, mobil bónuszt. Aztán én játszogattam vele később, mert Eurós volt, mint a skrillem. Legutóbb a bl döntő alatt tettem fogadást ott. Erre ma jövök haza a suliból, tesóm nevére jött egy postai levél, szokásos bet365ös csomagolásban. egy 100%os depo bónusszal 100euroig :DD 

Ugye ez nem a  szezonkezdő bónusz amit minden augusztus végén adnak.

Hali!
Nem tudjátok megmondani, hogy hol tudnám megnézni, hogy x időszak alatt mennyi pénzt forgattam?
Pár hete még máshogy nézett ki a fogadás történet, oldalra lehetett lépkedni az oldalak között és alul írta, hogy erre az időszakra összesen tét...nyereség...Most meg nem látok semmi ilyet, kihozza a fogadásokat, alul Továbbiak betöltése..összegzés sehol.
Köszi

Hali! Olvasgattam a fórumot és kis segítséget szeretnék kérni. Sokan írtátok hogy skrillt meg netellert használtok, én is szeretnék regisztrálni valamelyik oldalra, hogy Bet365-re be- és kifizetéseket tudjak csinálni.
Az érdekelne melyik a jobb, gyorsabb és hogy regisztrációnál kell a valamire figyelnem, pl.: milyen valutában regisztráljak ha mastercard-ot szeretnék igényelni mellé, ... .?

Idézetet írta: Zsozsoo6 Dátum július 14, 2015, 10:43:45
Hali! Olvasgattam a fórumot és kis segítséget szeretnék kérni. Sokan írtátok hogy skrillt meg netellert használtok, én is szeretnék regisztrálni valamelyik oldalra, hogy Bet365-re be- és kifizetéseket tudjak csinálni.
Az érdekelne melyik a jobb, gyorsabb és hogy regisztrációnál kell a valamire figyelnem, pl.: milyen valutában regisztráljak ha mastercard-ot szeretnék igényelni mellé, ... .?

Szerintem a legjobb ha mind az összes számlád euróban van. Erre figyelj.


Jó pár napja nem tudok belépni az oldalra...beírom a felhasználó nevemet és a jelszavamat és utána fagyás van.
Mozillá-t használok és a www.365sb.com címet...eddig nem volt semmi problémám vele...( Zenmate-t sem használok )

ötlet valakinek?

Idézetet írta: kreatos Dátum július 17, 2015, 17:52:18
Jó pár napja nem tudok belépni az oldalra...beírom a felhasználó nevemet és a jelszavamat és utána fagyás van.
Mozillá-t használok és a www.365sb.com címet...eddig nem volt semmi problémám vele...( Zenmate-t sem használok )

ötlet valakinek?
Ez nagyon érdekes! Nálam ez a link gond nélkül bejön. Én azért próbáltam meg a Firefoxot, mert a Chrome -nál(ahol hosszú időn keresztül használtam ezt a linket)  fagyott le, ugyanúgy mint Neked. Nem lehet, hogy a Bet365-nél van valami probléma?

Idézetet írta: Winger Dátum július 17, 2015, 18:07:55
Ez nagyon érdekes! Nálam ez a link gond nélkül bejön. Én azért próbáltam meg a Firefoxot, mert a Chrome -nál(ahol hosszú időn keresztül használtam ezt a linket)  fagyott le, ugyanúgy mint Neked. Nem lehet, hogy a Bet365-nél van valami probléma?


hát nem is tudom...mondjuk ha megnyitom az oldalt akkor a bal oldalon lévő menüsor is hiányzik (ahol kitudom választani a következő mérkőzéseket)....lehet megpróbálkozok chaten rákérdezni.hogy mi a baj...

Sziasztok!

Régebben a Történeteknél a Lezárt/rendezett fogadásoknál meg lehetett nézni hogy pl. az elmúlt 7-8 napban milyen meccsekre fogadtál, stb... és hogy összesen(!) mekkora értékben forgattál pénzt és hogy az összes feltett tét, és az összes nyeremény mekkora ezen időszak alatt.... a kettő különbözete alapján nyilván ki lehet számolni könnyen h mennyit nyertél vagy vesztettél....
De most ilyen "összes" részt nem találok... másképp kell megnézni vagy eltűnt ez az információ?
Arra lennék kíváncsi hogy az elmúlt napokban mennyit forgattam anélkül h egyesével összeadogatnám a fogadásokat...

Kérdezd meg a tőlük.

Ügyfélszolgálatos elég balfasz volt..mondta hogy nézzem meg a kifizetések befizetések különbségét :D :D :D
Mondom engem a forgatás érdekel... erre csak azt tudta válaszolni hogy lehet korábban volt ilyen funkció de most nincs...

Màr néhàny hete nem elérhetö ez az összegzés. Teljes szàmlatörténetet viszont tudsz kérni, csak sajnos egy hét mire leküldik. A küldött fàjl .rtf formàtumù, és ha jól tudom bele lehet importàlni excelbe.

Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 20, 2015, 11:14:05
Màr néhàny hete nem elérhetö ez az összegzés. Teljes szàmlatörténetet viszont tudsz kérni, csak sajnos egy hét mire leküldik. A küldött fàjl .rtf formàtumù, és ha jól tudom bele lehet importàlni excelbe.

Köszi az infót! :)

Eddig a giochis oldalt használtam ma viszont már átirányít a bet365.com-ra. Tud erről valaki valamit?