bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


"alig várom az első e-bundáról szóló híreket"


Hol vagyunk már attól..
http://444.hu/2015/02/05/botrany-botrany-hatan-a-csgo-ban

 ;D ;D ;D na csak mondani kellett. remélhetőleg nyereséges lesz az irodák számára ez a kiismerhetetlen sportnak nem nevezhető tevékenység.... mehet a profitmaximalizálás ezerrel  :D :D

Idézetet írta: hilles Dátum október 28, 2016, 14:19:29
;D ;D ;D na csak mondani kellett. remélhetőleg nyereséges lesz az irodák számára ez a kiismerhetetlen sportnak nem nevezhető tevékenység.... mehet a profitmaximalizálás ezerrel  :D :D

Nyugodtan lehet nevetni rajta, de az az igazság, hogy van benne pénz.

A szerencsejáték-ipar hamarosan átáll az Z-generációra, mi (öregek) meg csak kapkodjuk a fejünket majd, hogy mivan???
Nagyapáink is hülyének néztek volna pár évvel ezelőtt, ha mondjuk nekik, hogy egy üveglapot tapogatunk 2016-ban.  :D

Idézetet írta: hilles Dátum október 27, 2016, 23:47:01
nevetséges  ;D lehet, hogy tényleg ez lesz a jövő és akkor majd meccsek helyett kocka emberekről fogunk beszélni, meg esélyeket latolgatni  :) annak a srácnak nagyon jó technikája van, jól áll neki a joystick, hihetetlenül finoman bánik a játékszerrel. élményszámba megy ahogy bámulja a monitort és társai.

alig várom az első e-bundáról szóló híreket. ha az igazi fociban nagy veszélynek mondják akkor mi lesz majd a virtuálissal, amikor 2 ember játszik egymás ellen a külvilág teljes kizárásával, külső ráhatások, tényezők nélkül....

Az e-sportoknál, ahol legalább valódi játékosok küzdenek, van durvább is, a virtuális sportok, melyekre már a sportingbeten, voxbeten lehet fogadni. A gép generálja pár percenként a "rajzolt" foci, kosár és teniszmeccseket illetve ló- és agárversenyeket, te meg pakolhatod a tétet. (és még statisztikát is vezetnek. Kb. annyit ér, mint mikor lottózásnál megnézed, miket húztak az elmúlt 50 évben)

Fogadni bármire lehet és az e-sportokkal, az x-faktoros fogadással vagy mondjuk a politikával olyanokat is elérnek, akiket nem is érdekel a sport és sosem tennének rá pénzt.

Sziasztok,

elore is elnezest kerek, probaltam mar valaszt talalni, de ugy erzem nem talaltam meg meg.

Kulfoldon elek 3 eve, de januarban koltozom haza. Olvasva a hireket tudok rola, hogy mit is muvel King Viktor.
Innen kulfoldrol sem volt egyszeru az elet, joparszor zaroltak az accountom arra hivatkozva, hogy Mo.-i felhasznalokent Mo.-rol legyek kedves belepni es fogadni. Telefonos gyozkodes utan persze feloldottak mindig, nem volt egyszeru igy, de legalabb elerheto volt az oldal.

A megoldasok kozott olvastam az oldalon a VPN hasznalatat. De ha VPNnel probalom majd meg elerni az oldalt, ugyanez fog tortenni (miert kulfoldrol lepek be...)

Kerdesem tehat az lenne, hogy milyen modon erhetem el a legegyszerubben es legbiztonsagosabban a betot?

Koszonom, megegyszer elnezest, de nekem ez eddig nem volt tema.
Udv

Idézetet írta: Frizko Dátum október 29, 2016, 13:29:16
Sziasztok,

elore is elnezest kerek, probaltam mar valaszt talalni, de ugy erzem nem talaltam meg meg.

Kulfoldon elek 3 eve, de januarban koltozom haza. Olvasva a hireket tudok rola, hogy mit is muvel King Viktor.
Innen kulfoldrol sem volt egyszeru az elet, joparszor zaroltak az accountom arra hivatkozva, hogy Mo.-i felhasznalokent Mo.-rol legyek kedves belepni es fogadni. Telefonos gyozkodes utan persze feloldottak mindig, nem volt egyszeru igy, de legalabb elerheto volt az oldal.

A megoldasok kozott olvastam az oldalon a VPN hasznalatat. De ha VPNnel probalom majd meg elerni az oldalt, ugyanez fog tortenni (miert kulfoldrol lepek be...)

Kerdesem tehat az lenne, hogy milyen modon erhetem el a legegyszerubben es legbiztonsagosabban a betot?

Koszonom, megegyszer elnezest, de nekem ez eddig nem volt tema.
Udv
Van vagy 10 db alternatív link mindig. Hiába zárolnak egyet, kettőt, lesz helyettük új. Tehát simán, ezeken linkeken elérhető a bet365 itthon folyamatosan.
OFF/ Minek jössz haza? Ha nem Nicaraguában vagy vagy Észak-Koreában, akkor maradj.

nekem VPN használatával sem szóltak még soha  :-\

Idézetet írta: Knapp Dátum október 26, 2016, 22:04:19
Talán az olasz, orosz és brit fogadók több pénzt mozgatnak meg vízilabdán, mint a magyarok, így értékesebb az a piac nekik...   
Valójában ez a sportág szinte senkit nem érdekel, még itthon is így van ez két olimpia között: nincsenek tele a sportcsatornáink vízilabda közvetítésekkel, az itteni tippjátékokból sem hiányolja senki (?) a sportág eseményeit, és ugye a tippmixen is csak kevés meccs fogadható.

Másrészt egy népszerű eseményre könnyebb szorzót adni, mivel elég megvárni, míg egy másik iroda kijön a szorzókkal és elég "lemásolni" azokat (nagy eltérés egyébként sem sokáig lehet, mert az arbosok azt helyreteszik), de alapból jobban lehet kalkulálni a fogadók viselkedésével is egy népszerű meccs/fogadástípus kapcsán. Egy NFL meccsre jönnek majd egy héten keresztül folyamatosan a tétek, többsége főleg az eseményhez közeledve, így a szorzók változtatásával a buki ki tudja "egyensúlyozni" a különböző kimenetelekre érkező téteket, míg egy kevésbé népszerű eseményen kiszámíthatatlanabb a forgalom. (ki tudja, hogy miután te fogadtál egy magyar vízilabda bajnokira, bárki más fog-e rá)

Az olimpia alatt látszott, hogy mikor "ismeretlen" sportágakra kellett szorzókat adniuk (pl. birkózás, vívás, kajak-kenu), akkor sokkal nagyobb volt a szórás a szorzókban az irodák között.(a legtöbb persze nem is foglalkozott ezekkel a sportágakkal) Na a vízilabdában is "fejből" kell belőnie a szorzókat a merész irodáknak és abban sem számíthatnak segítségre, hogy a rossz szorzókat a fogadók gyorsan helyrerakják.
A nagyobb buktát a kisebb limitekkel is próbálják ilyenkor elkerülni  (főleg mivel a bundaveszély is nagyobb), szóval következő lépésként majd azért reklamálhatunk, hogy miért csak ilyen keveset lehet feltenni bizonyos eseményekre.  :)

Egyébként a vízilabdának is először azt az utat kéne végigjárnia, mint a kézinek: legyen egy képernyőbarát, nézhető sportág, amelyet a világ gazdagabb felén is követnek, utána majd nem tudják lefelejteni az irodák sem a tétlapról a sportágat.

Amit írtál, hogy a bármikor gólszerző és a kimenetel kombinációjára fogadnál, azt a william hill is engedi, érdemes több irodát figyelni, már csak a kedvezőbb szorzók miatt is.

"Talán az olasz, orosz és brit fogadók több pénzt mozgatnak meg vízilabdán, mint a magyarok, így értékesebb az a piac nekik... " Gondolod, hogy a brit fogadok arányaiban nagyobb pénzt fogadnak meg a vízilabdára, mint mondjuk itt? Ugyan már... A foci, a darts, a lóverseny, a rugby és még lehetne a végtelenségig sorolni szerinted bárki is foglalkozna a vízilabdával? Főleg az ÖTÖDosztállyal? Ez azért elég gyenge lábakon álló feltételezés... Arról nem is beszélve, hogy akkor mi a fenéért adnak BARATÁSÁGOS meccsre oddsot vízilabdára? Mert ha lehet bundázni valamit az pont egy barátságos meccs... Illetve ha a felnőtt bajnokság nem érdekel senkit, akkor az utánpótlás kit fog? Értem, hogy mit mondasz, csak a jelek alapján még ésszerűtlenebb, amit a bet csinál. Vízilabdát nem nagyon adunk, de ha adunk is az barátságos meccs, vagy utánpótlás ( vagy ötödosztályú...). Ha ennyire népszerűtlen a vízilabda, akkor miért adnak utánpótlásra oddsot? Barátságos meccsre kb csak focinál lehet fogadni.

"nincsenek tele a sportcsatornáink vízilabda közvetítésekkel". Azért vannak most már szép számmal meccsek a TV-ben. A szép szám nem elsősorban a darabra utal, hanem magára a tényre, hogy legalább már közvetítenek meccset, ez is nagy szó. Nyilván nem lehet összehasonlítani más sportágakkal, főleg nem a focival... Mondjuk lehet, hogy több embert érdekelnek, mint az alsóbb osztályú focimeccsek, amit ugye ad az m4 "érthető" módon...

"szóval következő lépésként majd azért reklamálhatunk, hogy miért csak ilyen keveset lehet feltenni bizonyos eseményekre." Bárcsak ott tartanánk...

Idézetet írta: Milan Dátum október 27, 2016, 11:26:58
Személyes véleményem szerint sem egy olyan nagy hiánycikk a vízilabda. Ha világesemény van, akkor igen, arra érdemes fogadni.

Nyilván hilles, te kedveled ezt a sportot, s ezért látsz benne valamit, de vajon hányan vannak még így? Megéri ez az irodának?

Ha csak a magyar sportfogadókat vesszük alapul, abból is látszik, hogy erre annyira csekély a kereslet, hogy lehet nem éri meg nekik. Ugyebár az alap a focira fogadás, majd jön a tenisz, kosárlabda, s még a közkedvelt kézilabdát is csak a 4., 5. helytől lefele találjuk.

Az, hogy hiánycikk vagy sem, az megítélés kérdése. Szerintem egyébként az. Főleg akkor, amikor az alábbi sportokra lehet fogadni:

floorball
gyeplabda
fallabda
kelta sportok (?)
netball
tollaslabda

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 25, 2016, 13:11:17
A javaslataitokat bármikor tudjuk közvetíteni feléjük. Nem garantált, hogy úgy is lesz, de ez mindig is működött.

Szóval szívesen továbbítjuk azokat.  :ok:

ui. Pl. korábban a kézilabda még a fő listán sem szerepelt, mi meg szóltunk nekik, hogy ez a magyar piacon azért fontos sportág. Most nem tudom, hogy emiatt, vagy azért mert közben ők is rájöttek, de azóta ott van.  :beerchug:


Én a fogadási történetnél az összesített cellát hiányolom alulról. Érthetetlen módon ezt levették és nem igazán értem, hogy miért. Vagy esetleg azt akarják ezzel elérni, hogy a lusta ügyfél a sötétben tapogatózzon? Pedig olyan segítőkésznek mutatkoznak egyébként, ha az ügyfél védelméről van szó... Önkitiltás meg miegymás... Erre meg megszüntetik ezt a dolgot, hogy egy "józan" fogadó egy nagy bukta esetében nehogy észbe kapjon?

#5860 október 29, 2016, 21:46:35, SPF Admin
Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum október 29, 2016, 14:19:04
Van vagy 10 db alternatív link mindig. Hiába zárolnak egyet, kettőt, lesz helyettük új. Tehát simán, ezeken linkeken elérhető a bet365 itthon folyamatosan.
OFF/ Minek jössz haza? Ha nem Nicaraguában vagy vagy Észak-Koreában, akkor maradj.
Koszi, van esetleg egy oldal ami osszegyujti ezeket? Rakerestem, de olyanokat talalok csak, mint pl ez: alternatív cím. Az itt az oldalon olvasott cikkben felhivjak a figyelmet arra, h lehetoleg https oldal legyen, hat ez meg nem az, ahol talaltam az is egy kamuoldalnak tunik...

De aztan lehet eloszor beprobalom majd a VPNt

OFF/ Majdnem, Kina...

Idézetet írta: jukoli Dátum október 29, 2016, 14:42:50
"Talán az olasz, orosz és brit fogadók több pénzt mozgatnak meg vízilabdán, mint a magyarok, így értékesebb az a piac nekik... " Gondolod, hogy a brit fogadok arányaiban nagyobb pénzt fogadnak meg a vízilabdára, mint mondjuk itt? Ugyan már...


Oké, értem én, hogy jó lenne magyar vízilabdára is rendszeresen szorzókat kapni az irodáktól, engem nem zavarna, csak próbáltam levezetni, hogy ez miért nem pálya az irodáknak.

Amíg egy ob1-es vízilabda meccsre átlagosan 300-an (háromszázan) mennek ki, akkor az nem véletlen, hogy a sporttévék kínálatába is csak akkor fér be, mikor nincs mivel kitölteni a műsoridőt. Amit meg nem néznek, nem ismernek az emberek, arra fogadni sem nagyon fognak.
(300-as nézőszám egy görög barátságos meccsen vagy egy brit bajnokin is "összejöhet", ráadásul átlagosan kétszer, négyszer több pénzük van, így ha fogadnak, akkor jóval többet költhetnek, mint mi.)

Plusz szempont, hogy aki vízilabda fogadásra vetemedne szórakozásból vagy azért, mert hozzáértőnek gondolja magát, annak a gyenge szorzókkal is szembesülnie kell: a most kezdődő Szeged-Vasas meccsre például 88,6% volt a meccs előtti payout az unibetnél, ami túl nagy "házelőny".
Tehát ha van is kedved fogadni, a szorzók majd elveszik.  :) 

Idézetet írta: jukoli Dátum október 29, 2016, 14:49:25
Az, hogy hiánycikk vagy sem, az megítélés kérdése. Szerintem egyébként az. Főleg akkor, amikor az alábbi sportokra lehet fogadni:

floorball
gyeplabda
fallabda
kelta sportok (?)
netball
tollaslabda

Most azt bizonygatod, hogy rossz üzlet a bet365-nek ezekkel a sportágakkal foglalkoznia és ez miatt kéne a vízilabdával is?  :)
Mondjuk a kelta foci nem tűnik olyan szarnak, ha olyan hírverés lenne mellette, mint mondjuk pár éve az NFL mellett, akkor egy pár százezres tv-s nézettségig itthon is elmenne:
https://www.youtube.com/watch?v=TEAbWrdB9XU




Idézetet írta: Frizko Dátum október 29, 2016, 16:12:32
Koszi, van esetleg egy oldal ami osszegyujti ezeket? Rakerestem, de olyanokat talalok csak, mint pl ez: http://www.48365365.com. Az itt az oldalon olvasott cikkben felhivjak a figyelmet arra, h lehetoleg https oldal legyen, hat ez meg nem az, ahol talaltam az is egy kamuoldalnak tunik...

De aztan lehet eloszor beprobalom majd a VPNt

OFF/ Majdnem, Kina...

A NAV próbálja összegyűjteni ezeket.   ;)
Nekünk elég mindig egy, ami aktuálisan működik. Az általad említett olyan.
Ha bizonytalan vagy, a bet365 ügyfélszolgálatánál rákérdezhetsz, hogy valódi-e az oldal, de az lesz, mert belépés után látod egyből, hogy a te egyenleged, a te adataid vannak ott.

Idézetet írta: jukoli Dátum október 29, 2016, 16:00:15

Én a fogadási történetnél az összesített cellát hiányolom alulról. Érthetetlen módon ezt levették és nem igazán értem, hogy miért. Vagy esetleg azt akarják ezzel elérni, hogy a lusta ügyfél a sötétben tapogatózzon? Pedig olyan segítőkésznek mutatkoznak egyébként, ha az ügyfél védelméről van szó... Önkitiltás meg miegymás... Erre meg megszüntetik ezt a dolgot, hogy egy "józan" fogadó egy nagy bukta esetében nehogy észbe kapjon?

Most ezzel a dupla identitással kit is akarsz átverni? Vagy mi a célja, hilles?

Nyilván segíteni akarunk, azért is kértük, hogy írjatok javaslatokat, de ez a módszer "ócska".  ;D

Idézetet írta: Frizko Dátum október 29, 2016, 16:12:32
Koszi, van esetleg egy oldal ami osszegyujti ezeket? Rakerestem, de olyanokat talalok csak, mint pl ez: alternatív cím. Az itt az oldalon olvasott cikkben felhivjak a figyelmet arra, h lehetoleg https oldal legyen, hat ez meg nem az, ahol talaltam az is egy kamuoldalnak tunik...

De aztan lehet eloszor beprobalom majd a VPNt

OFF/ Majdnem, Kina...

Frizko, nálunk mindig megtalálod majd a mindig aktuálisat.  :cya:

Most például ez:

Aktuális működő cím