bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: papalucas89 Dátum november 07, 2016, 17:39:51
40% az nagyon sok, akkor hol eri meg?

mennyire ellenorzik/veszik komolyan az ado ki nem fizeteset?

koszonom a gyors valaszt!

Az adózásról és társairól itt találsz több információt:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,311.0.html


Idézetet írta: papalucas89 Dátum november 07, 2016, 19:36:02
koszonom

a beutalas kartyaval a legbiztosabb?vagy milyen mas beutalasi modot javasolsz?

Bankkártya, vagy elektronikus pénztárcák (Skrill, Neteller).

Azt viszont megemlíteném, hogy léteznek országok ahonnan a bet365 nem fogad el játékosokat. Például Románia.

Idézetet írta: Schleck Dátum november 07, 2016, 19:11:57
Én is kérdeznék a nagyérdeműtől:

szóval van egy esemény amire fogadtam. Időközben akkora volt az odds mozgás, hogy ha visszafogadok, kapok "ingyen" egy 1,3-as szorzót. Viszont a piszok, a felvehető most funkcióban csak 1,05-ös szorzónak megfelelő nyereményt ajánl fel.

A probléma az, hogy még függőben van a befizetési bónuszom, elég jól is haladok vele, nem szeretném ha a visszafogadás miatt törölnék.. Nincs olyan másik iroda ahol van regem és rakható ez az esemény, de ennyiért inkább visszafogadnék.. Valakinek van tapasztalata ilyen téren? Mennyire vennék szigorúan ha visszafogadnék?

A visszafogadásért nem törlik a bónuszt. csak nem számít bele a forgatásba elvileg.

Mik voltak az összegek és oddsok? Csak mert a cashout pont úgy működik hogy annyit ajánl amennyit a visszafogadással nyernél vagy buknál. Szóval ha te teszel 10es oddsra 1000forintot és a másik odds felmegy 2.00ra és visszafogadsz 5000rel, akkor ugye 4000a tiszta profit, vagyis ez esetben a cashout az eredeti tét+4000ftot vagyis 5000t ajánl fel.

tudom:(, azert szeretnek Magyarorszagrol fogadni, foleg , hogy a munkambol kifolyolag 4 napot egy heten ott vagyok.

koszonom az utbaigazitasokat

#5899 november 08, 2016, 01:15:22, Schleck
Idézetet írta: ncis88 Dátum november 07, 2016, 22:45:11
A visszafogadásért nem törlik a bónuszt. csak nem számít bele a forgatásba elvileg.

Mik voltak az összegek és oddsok? Csak mert a cashout pont úgy működik hogy annyit ajánl amennyit a visszafogadással nyernél vagy buknál. Szóval ha te teszel 10es oddsra 1000forintot és a másik odds felmegy 2.00ra és visszafogadsz 5000rel, akkor ugye 4000a tiszta profit, vagyis ez esetben a cashout az eredeti tét+4000ftot vagyis 5000t ajánl fel.

http://www.oddsportal.com/basketball/europe/champions-league/kk-mega-leks-juventus-0KCzAqBQ/?r=1

a matek megy, de a felvehető most funkció lassabban követi le az odds változást meccs előtt. Van egy kis késés, amíg a "helyes" összeget ajánlja fel.

Egyébként 2-es szorzón tettem a hazait 10k-val, 2,7-es ellen odds-nál kivettem felajánlott 12k-t. Ha visszafogadok, 7400-al, ~2600 Ft-ot nyerek biztosan... (az más kérdés, hogy azóta még többet emelkedett az ellenodds, szóval várhattam volna még)

egy szó mint száz, a felvehető most funkció helyett érdemesebb visszafogadni, mert nyerészkednek ezen is..

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 05, 2016, 11:59:16
Általában szidni szoktuk a fogadóirodákat, hogy így-úgy átvernek. Nos, akkor ha dicsérni kell, tegyük meg azt is.

Valamelyik nap volt egy u20-as orosz meccs, aztán nézem, a 7-8. perc környékén már a 4. gólt ütik. Na, nézem a határt, 10.5 over 2.20-ért nem is néz ki rosszul. Megkínálom a tippet, aztán szépen be is fogadja. Aztán mikor megteszem, paff, vissza is vonták a 4. gólt, pedig utána kb. egy percig be volt írva, simán lehetett fogadni a következő (az 5. gólra) is. Utána pár perc roló, aztán hol nyitva volt, a piac, hol nem. Persze a gólok nem jöttek, be is zártam mérgemben, aztán délután jött az üzi, hogy érvénytelenítették. (Ha a helyes szorzóval rendezik, akkor is bukta lett volna) Az eredmény meg tájékoztató jellegű, ugyebár, szóval meg is szopathattak volna.

YP52******** azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.20 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett 10.5 (Alternatív játék összesített HC Mechel - U20 v HC Metallurg Mednogarsk - U20). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így a szabályzatunknak megfelelően választását a helyes nyereményszorzóval kellene rendeznünk.

Jószándékunk kimutatása jeléül, vesztes választását ez alkalommal érvénytelenítettük.

Mázlid volt.Én ugyanigy jártam ezelőtt szintén u20-as hoki,rájuk irtam,hogy érvénytelenitsék,nem tették.

Idézetet írta: Schleck Dátum november 08, 2016, 01:12:38
http://www.oddsportal.com/basketball/europe/champions-league/kk-mega-leks-juventus-0KCzAqBQ/?r=1

a matek megy, de a felvehető most funkció lassabban követi le az odds változást meccs előtt. Van egy kis késés, amíg a "helyes" összeget ajánlja fel.

Egyébként 2-es szorzón tettem a hazait 10k-val, 2,7-es ellen odds-nál kivettem felajánlott 12k-t. Ha visszafogadok, 7400-al, ~2600 Ft-ot nyerek biztosan... (az más kérdés, hogy azóta még többet emelkedett az ellenodds, szóval várhattam volna még)

egy szó mint száz, a felvehető most funkció helyett érdemesebb visszafogadni, mert nyerészkednek ezen is..

Amikor korábban számolgattam, nekem a bet365 korrekt összegeket ajánlott, ellentétben mondjuk az unibettel, amely alapból "nyerészkedett" a cashouton. De ez már vagy egy évvel ezelőtti megfigyelés, ezek szerint érdemes mindig mindenhol utánaszámolni...

A bet365 szabályzatában benne van, hogy csak az első fogadásod számít ilyen esetben a bónuszforgatásba (a cashoutolt meg úgysem), ezek szerint pakolhatsz fel nyugodtan több pénzt akár az ellentétes kimenetelekre is, viszont van arra is pontjuk, hogy nem lehet a fogadásokból garantált hasznod. Szerintem a bet365 egy meccs előtti trédelés miatt nem fog bónuszt törölni, de pár száz forint plusz haszonért nem biztos, hogy megkockáztatnék velük egy vitát és a további bónuszlehetőségek elvesztését.




Újabb kérdés: Long term fogadásoknál van Cash out, amennyiben épp fogadható az adott esemény?

Ugyebár itt bajos a visszafogadás, mert senki nem akar egy évig sok pénzt parkoltatni az irodánál..

Nekem tavaly volt long termnél.A jelenleginél meg nincs, pedig mind fogadható. Ki is használtam és utólag nyertem volna.. :SS :D

Ma vettem észre, hogy banki átutalásos kifizetésnél változás van. Otp-s vagyok. 28 napon belül egy ingyenes kifizetés lehetséges, minden további 2100 forint.. :S Érdemes Skrill számlát csinálni annak aki még nem tette meg!

#5905 november 08, 2016, 20:10:44, p22
Erős visszafejlődés!  :(

"Sajnos, rajtunk kívülálló okok miatt, a banki utalások mostantól nemzetközi kifizetésként kerülnek feldolgozásra. Emiatt 28 naponta egy banki utalást tudunk ingyenesen biztosítani; a többi banki utalásra 2100 Ft költséget fogunk felszámolni, amely a számla egyenlegből lesz levonva a banki utalás igénylésekor. A bankszámlakivonaton megjelenő közlemény mostantól Hillside (Sports) GP Limited küldőt fog megjelölni. További segítségért, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba. "

Idézetet írta: p22 Dátum november 08, 2016, 20:08:16
Erős visszafejlődés!  :(

"Sajnos, rajtunk kívülálló okok miatt, a banki utalások mostantól nemzetközi kifizetésként kerülnek feldolgozásra. Emiatt 28 naponta egy banki utalást tudunk ingyenesen biztosítani; a többi banki utalásra 2100 Ft költséget fogunk felszámolni, amely a számla egyenlegből lesz levonva a banki utalás igénylésekor. A bankszámlakivonaton megjelenő közlemény mostantól Hillside (Sports) GP Limited küldőt fog megjelölni. További segítségért, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba. "

Ez nem visszafejlődés, ez alternatív megoldás. Ezt max. a mutyizóknak köszönheted.  :cya:

Sziasztok!

Skrill számlás kifizetéssel kapcsolatban van vkinek tapasztalata?Most, hogy a mutyibanda miatt 2100 Ft költsége lesz a kifizetésnek, gondoltam átállok arra. Számlám van már, rendeltem skrill bankkártyát, az is megjött. Bármelyik mastercardos atm-nél használható?Ha jól tudom 600 Ft körüli költség a pénzlevétel, de a skrillre utalás a bet365 től ingyenes.

Köszi a segítséget!

Idézetet írta: Pippen33 Dátum november 09, 2016, 07:33:57
Sziasztok!

Skrill számlás kifizetéssel kapcsolatban van vkinek tapasztalata?Most, hogy a mutyibanda miatt 2100 Ft költsége lesz a kifizetésnek, gondoltam átállok arra. Számlám van már, rendeltem skrill bankkártyát, az is megjött. Bármelyik mastercardos atm-nél használható?Ha jól tudom 600 Ft körüli költség a pénzlevétel, de a skrillre utalás a bet365 től ingyenes.

Köszi a segítséget!

Állj át! Megbízható! 3-4-5-6 óra alatt kiér a pénz bet365ről. Igen atm készpénzfelvétnek van pár száz forint díja de ha hétvégén nyersz és kell a pénz, le tudod venni, nem kell megvárni a hetfőt. És igen bármelyiknél! Használd nyugodtan!

Csabi05!

Köszi az infot!Azt nem is tudtam, hogy hétvégén is kifizetnek rá. Reméljük a skrill és hasonlo fizetési módokra nem szállnak rá a mutyisok.