bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: PhillyBeast Dátum szeptember 20, 2017, 19:42:52
Ha azert korlatoznak, mert nyersz, akkor nincs tul sok erdekuk abban, hogy ujra jatszhass ;) Ha eljonnel hozzam vendegsegbe, es minden szoba kozepere odasz*rnal, akkor nem hiszem, hogy 3-4 honap mulva ismet meghivnalak. De szerencsere 562 489 masik fogadoiroda van a piacon.

Regisztrálj be egy ismerősödet, csinálj neki egy skrill számlát aztán minden mehet elölről. Én is ezt csináltam a korlátozás után.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum szeptember 21, 2017, 13:54:30
Regisztrálj be egy ismerősödet, csinálj neki egy skrill számlát aztán minden mehet elölről. Én is ezt csináltam a korlátozás után.

Legjobb tanács a csalásra való bíztatás! Mindenképp fogadd meg!  :bash:

Egyáltalán nem ajánljuk, hogy mások nevében számlát nyissatok. Előbb utóbb jön a lebukás, majd utána a panaszkodás, ha majd az iroda megtagadja (jogosan) a kifizetést.  :nu:

Idézetet írta: baliizu Dátum szeptember 21, 2017, 13:58:45
Legjobb tanács a csalásra való bíztatás! Mindenképp fogadd meg!  :bash:

Csalás? Azt minek nevezed a fogadóiroda részéről, hogy azért mert nyerőben vagy lerak 100 Ft os tétre?. Tisztességes nem?Minden hivatalos iratot beküldesz, csak épp Te játszol XY helyett. A skrillen meg mozgatod a pénzt. Ha az jobb, hogy a tisztességes nyerő fogadásaidnak hála jutalomként lekorlátoznak akkor csináld azt. Nekem mindegy. Tudod a jókkal mindig ki....nak.

Ajánlani én sem ajánlom ,csak egy ötlet. Ott még nem tartunk, hogy webkamerán nézik ki ül a gép előtt. Minden más meg hivatalos.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum szeptember 21, 2017, 14:31:27
Csalás? Azt minek nevezed a fogadóiroda részéről, hogy azért mert nyerőben vagy lerak 100 Ft os tétre?. Tisztességes nem?Minden hivatalos iratot beküldesz, csak épp Te játszol XY helyett. A skrillen meg mozgatod a pénzt. Ha az jobb, hogy a tisztességes nyerő fogadásaidnak hála jutalomként lekorlátoznak akkor csináld azt. Nekem mindegy. Tudod a jókkal mindig ki....nak.

Óvatosságnak hívják. Nem titok, hogy az irodák azért működnek évtizedek óta, mert nem tolerálják a félprofi/profi játékosokat. Ők (bet365, Unibet stb.) szórakoztató szolgáltatást nyújtanak. Olyan játékosokra van szükségük akik szórakozásból játszanak náluk, s nem meggazdagodási szándékból. Ez nem csalás, hanem óvatosság.

Amire viszont te biztatod az embereket, az adatlopás. Nem mellesleg büntetendő.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 21, 2017, 14:37:43
Óvatosságnak hívják. Nem titok, hogy az irodák azért működnek évtizedek óta, mert nem tolerálják a félprofi/profi játékosokat. Ők (bet365, Unibet stb.) szórakoztató szolgáltatást nyújtanak. Olyan játékosokra van szükségük akik szórakozásból játszanak náluk, s nem meggazdagodási szándékból. Ez nem csalás, hanem óvatosság.

Amire viszont te biztatod az embereket, az adatlopás. Nem mellesleg büntetendő.  :cya:

Először is nem biztatok erre senkit, ilyet sehol nem irtam. Másodszor pedig ha az adott személy beleegyezésével és tudtával történik mindez akkor nem minősül adatlopásnak kvázi nem büntetendő.

Konkrétan ezt írtad:

Idézetet írta: Pippen33 Dátum szeptember 21, 2017, 13:54:30
Regisztrálj be egy ismerősödet, csinálj neki egy skrill számlát aztán minden mehet elölről. Én is ezt csináltam a korlátozás után.

A tökéletes forgatókönyv az, hogy a nagynénitől engedélyt kérsz, de ne legyünk már naivak. Hányan fogják ezt megtenni?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 21, 2017, 14:44:07
Konkrétan ezt írtad:

A tökéletes forgatókönyv az, hogy a nagynénitől engedélyt kérsz, de ne legyünk már naivak. Hányan fogják ezt megtenni?  ;D

Na jo ebben igazad van akár biztatásnak is lehet venni. Akkor a biztatást visszavonom. Minden mást amit irtam viszont fenntartom :)

PhillyBeast a hasonlat az tényleg találó és tetszik :D Na mindegy akkor majd még eldöntöm hova fizetek be, de úgy tudom hogy pl Sportingbeten 3 hónap után felülbírálhatják, vagy is nekem a chates support ezt mondta.

Ha olyan játékosokra van szükségük akik szórakozásból játszanak,
akkor legyen minden játékosnak 1€ tétje, az újaknak is  ;D
Mint régen a flippergépeknek...

Idézetet írta: Tonesz Dátum szeptember 21, 2017, 15:25:06
PhillyBeast a hasonlat az tényleg találó és tetszik :D Na mindegy akkor majd még eldöntöm hova fizetek be, de úgy tudom hogy pl Sportingbeten 3 hónap után felülbírálhatják, vagy is nekem a chates support ezt mondta.

A sportingbeten a haverom számláját 6 azaz 6 Ftos tétre csökkentették indoklás nélkül, pedig vesztes fogadásai is voltak.

#6567 szeptember 21, 2017, 16:34:38, Számlája
Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 21, 2017, 14:37:43
Olyan játékosokra van szükségük akik szórakozásból játszanak náluk, s nem meggazdagodási szándékból.

Őszintén, van ilyen ember? Ki az aki azért játszik hogy ne nyerjen?

Mellesleg : ha valaki más nevében óhajtana tovább játszani, elég nehezen tudná megtenni az illető engedélye nélkül, főleg hogy ID-t fel kell tölteni a bet365-nél, illetve valahogy be is kell fizetni oda. Skrillnél most már nem elég a sima ID, hanem webkamerás ellenőrzés van.. ezt meg gyakorlatilag lehetetlen megcsinálni az illető nélkül.

El flipperezgetném Ronaldót Messi ellen 1 euróer.. :redchug:

Idézetet írta: Számlája Dátum szeptember 21, 2017, 16:24:33
Őszintén, van ilyen ember? Ki az aki nem azért játszik hogy nyerjen?

A nyerés és a meggazdagodás között van némi különbség.

Maradjunk viszont a bet365 témánál. Lehet elmélkedni a dolgokról pl. itt:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,23.0.html