bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


A fogadóirodák "mentségére szolgáljon", hogy ők akarnak ebből igazán meggazdagodni!   ;)
...És ez bizony egyszerűbb, ha "amatőröket" kopaszthatnak meg.

Ugyanakkor viszont mindenki megválogathatja, hogy kit enged be játszani a "lakásába", így ha egy iroda ránk unt, azt tudomásul kell venni.
Persze meg lehet próbálni beosonni álarcban, csak nehogy felismerjenek a járásunkról.  hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 21, 2017, 20:03:24
A fogadóirodák "mentségére szolgáljon", hogy ők akarnak ebből igazán meggazdagodni!   ;)
...És ez bizony egyszerűbb, ha "amatőröket" kopaszthatnak meg.

Ugyanakkor viszont mindenki megválogathatja, hogy kit enged be játszani a "lakásába", így ha egy iroda ránk unt, azt tudomásul kell venni.
Persze meg lehet próbálni beosonni álarcban, csak nehogy felismerjenek a járásunkról.  hehe

A kocsmában is azért árulják a pálinkát, mert szeretnének a "részegségünkből" meggazdagodni. Nincs ezzel gond.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 21, 2017, 16:32:01
A nyerés és a meggazdagodás között van némi különbség.

Maradjunk viszont a bet365 témánál. Lehet elmélkedni a dolgokról pl. itt:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,23.0.html

Sajnos egy topikot sem találtam ami illene ehhez a témához, úgyhogy itt folytatnám.

Nyilván van különbség a nyerés és a meggazdagodás közt, csak hogy az irodák döntő többsége nyerni sem engedi az embereket sokáig, nemhogy meggazdagodni. Mit jelent meggazdagodni? Szerintem még itthon még 50 millával sem lehet gazdagnak mondani egy embert, szerintem egy ember onnantól gazdag ha a hátralévő 15-20-30 kitudja hány évéből már egy percet sem kell dolgoznia, hanem a vagyonából élhet, ehhez pedig legalább ennyi kéne, de még ennél is több ha alaposan kiszámolnánk. 50 milla az kb. 165000€. Hány iroda van ahol single tétekkel ekkora össznyereségig engednék játszani a fogadót hónapokon keresztül? A pinnaclen kívül egy sem. Inkább lekorlátozzák akár már 1000 eurónál, ha látják hogy ez nem gazdaságos játékos a részükről.

De menjünk tovább, azt írtad hogy az irodáknak olyan játékosokra van szüksége akik szórakozásból játszanak és nem meggazdagodási célból. Nézzük meg mondjuk azt a fogadót, aki 1-2-5-10 eurókért rak akár naponta olyan kombikat, ahol az eredő odds legalább 100000. Ez a játékos nem a kis nyereségre hajt, hanem gazdag akar lenni, de vajon le fogják korlátozni ezt a játékost? Kötve hinném, mert valószínűleg ha 1000 évig is élne, akkor sem jönne be egy szelvénye sem. És akkor nézzük meg azt a fogadót aki mondjuk magyar NB1-es kézilabdára rak a bet365-n, mondjuk 250€-kért, minden héten két meccset, és folyamatosan nyer. Meggazdagodni nem akar ebből, hisz a max 347€-s tétekkel (1.90-es odds hendikep) eleve nem is tudna. Szerintem így egy hónapig sem bírná a számlája, mert látják a játékán hogy ez ért hozzá, pedig nem akar meggazdagodni, csak nyerni, de hát le kell korlátozni, hisz ez nyer, a meggazdagodni akaró 1-2-5-10 eurós játékos meg szépen lassan, de veszít. És akkor nem beszéltem még az arbosokból, valószínűleg náluk is gyorsan mennek a számlák a levesbe, még akár akkor is ha a bet365 lévő fogadások a vesztesek inkább, pedig az arbosok sem hinném hogy meggazdagodni akarnának, hanem inkább megélni, de ezt sem engedik az irodák.

Idézetet írta: Számlája Dátum szeptember 21, 2017, 22:41:05
Sajnos egy topikot sem találtam ami illene ehhez a témához, úgyhogy itt folytatnám.

Nyilván van különbség a nyerés és a meggazdagodás közt, csak hogy az irodák döntő többsége nyerni sem engedi az embereket sokáig, nemhogy meggazdagodni. Mit jelent meggazdagodni? Szerintem még itthon még 50 millával sem lehet gazdagnak mondani egy embert, szerintem egy ember onnantól gazdag ha a hátralévő 15-20-30 kitudja hány évéből már egy percet sem kell dolgoznia, hanem a vagyonából élhet, ehhez pedig legalább ennyi kéne, de még ennél is több ha alaposan kiszámolnánk. 50 milla az kb. 165000€. Hány iroda van ahol single tétekkel ekkora össznyereségig engednék játszani a fogadót hónapokon keresztül? A pinnaclen kívül egy sem. Inkább lekorlátozzák akár már 1000 eurónál, ha látják hogy ez nem gazdaságos játékos a részükről.

De menjünk tovább, azt írtad hogy az irodáknak olyan játékosokra van szüksége akik szórakozásból játszanak és nem meggazdagodási célból. Nézzük meg mondjuk azt a fogadót, aki 1-2-5-10 eurókért rak akár naponta olyan kombikat, ahol az eredő odds legalább 100000. Ez a játékos nem a kis nyereségre hajt, hanem gazdag akar lenni, de vajon le fogják korlátozni ezt a játékost? Kötve hinném, mert valószínűleg ha 1000 évig is élne, akkor sem jönne be egy szelvénye sem. És akkor nézzük meg azt a fogadót aki mondjuk magyar NB1-es kézilabdára rak a bet365-n, mondjuk 250€-kért, minden héten két meccset, és folyamatosan nyer. Meggazdagodni nem akar ebből, hisz a max 347€-s tétekkel (1.90-es odds hendikep) eleve nem is tudna. Szerintem így egy hónapig sem bírná a számlája, mert látják a játékán hogy ez ért hozzá, pedig nem akar meggazdagodni, csak nyerni, de hát le kell korlátozni, hisz ez nyer, a meggazdagodni akaró 1-2-5-10 eurós játékos meg szépen lassan, de veszít. És akkor nem beszéltem még az arbosokból, valószínűleg náluk is gyorsan mennek a számlák a levesbe, még akár akkor is ha a bet365 lévő fogadások a vesztesek inkább, pedig az arbosok sem hinném hogy meggazdagodni akarnának, hanem inkább megélni, de ezt sem engedik az irodák.

Én nem  teljesen értek egyet ezzel amit irtál. Én pl febuártól május végéig 400 ezer Ft os téttel játszottam single meccseket. Általában élő fogadást. over 0,5 gól fölé vagy kézilabdát. 1 bukóm volt de összességében kb 1,5 milla plusz a 4 hónap és engem nem korlátoztak le.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum szeptember 22, 2017, 07:34:39
Én nem  teljesen értek egyet ezzel amit irtál. Én pl febuártól május végéig 400 ezer Ft os téttel játszottam single meccseket. Általában élő fogadást. over 0,5 gól fölé vagy kézilabdát. 1 bukóm volt de összességében kb 1,5 milla plusz a 4 hónap és engem nem korlátoztak le.

Az is igaz, hogy általában max 2-3 fogadásom volt egy héten, de nem lettem lekorlátozva.

Idézetet írta: Számlája Dátum szeptember 21, 2017, 16:24:33
Őszintén, van ilyen ember? Ki az aki azért játszik hogy ne nyerjen?

Mellesleg : ha valaki más nevében óhajtana tovább játszani, elég nehezen tudná megtenni az illető engedélye nélkül, főleg hogy ID-t fel kell tölteni a bet365-nél, illetve valahogy be is kell fizetni oda. Skrillnél most már nem elég a sima ID, hanem webkamerás ellenőrzés van.. ezt meg gyakorlatilag lehetetlen megcsinálni az illető nélkül.

Már bocs, de ebben mi a nehéz?Ha az X.Y beleegyezik, hogy feltöltsd s személyi igazolványát, akkor nyilván a webkamerás skrill ellenőrzést is meg fogja csinálni.

Kit miért korlátoztak le bet365-ön? Legfőképpen a kérdező érdekelne. Arboltál, vagy hatalmas tétek, vagy mi válthatta ki?
Bwin-t meg egyéb említésre sem méltó irodákat most hagyjunk.

Idézetet írta: Számlája Dátum szeptember 21, 2017, 22:41:05
Sajnos egy topikot sem találtam ami illene ehhez a témához, úgyhogy itt folytatnám.

Nyilván van különbség a nyerés és a meggazdagodás közt, csak hogy az irodák döntő többsége nyerni sem engedi az embereket sokáig, nemhogy meggazdagodni. Mit jelent meggazdagodni? Szerintem még itthon még 50 millával sem lehet gazdagnak mondani egy embert, szerintem egy ember onnantól gazdag ha a hátralévő 15-20-30 kitudja hány évéből már egy percet sem kell dolgoznia, hanem a vagyonából élhet, ehhez pedig legalább ennyi kéne, de még ennél is több ha alaposan kiszámolnánk. 50 milla az kb. 165000€. Hány iroda van ahol single tétekkel ekkora össznyereségig engednék játszani a fogadót hónapokon keresztül? A pinnaclen kívül egy sem. Inkább lekorlátozzák akár már 1000 eurónál, ha látják hogy ez nem gazdaságos játékos a részükről.

De menjünk tovább, azt írtad hogy az irodáknak olyan játékosokra van szüksége akik szórakozásból játszanak és nem meggazdagodási célból. Nézzük meg mondjuk azt a fogadót, aki 1-2-5-10 eurókért rak akár naponta olyan kombikat, ahol az eredő odds legalább 100000. Ez a játékos nem a kis nyereségre hajt, hanem gazdag akar lenni, de vajon le fogják korlátozni ezt a játékost? Kötve hinném, mert valószínűleg ha 1000 évig is élne, akkor sem jönne be egy szelvénye sem. És akkor nézzük meg azt a fogadót aki mondjuk magyar NB1-es kézilabdára rak a bet365-n, mondjuk 250€-kért, minden héten két meccset, és folyamatosan nyer. Meggazdagodni nem akar ebből, hisz a max 347€-s tétekkel (1.90-es odds hendikep) eleve nem is tudna. Szerintem így egy hónapig sem bírná a számlája, mert látják a játékán hogy ez ért hozzá, pedig nem akar meggazdagodni, csak nyerni, de hát le kell korlátozni, hisz ez nyer, a meggazdagodni akaró 1-2-5-10 eurós játékos meg szépen lassan, de veszít. És akkor nem beszéltem még az arbosokból, valószínűleg náluk is gyorsan mennek a számlák a levesbe, még akár akkor is ha a bet365 lévő fogadások a vesztesek inkább, pedig az arbosok sem hinném hogy meggazdagodni akarnának, hanem inkább megélni, de ezt sem engedik az irodák.

Most mondanám azt, hogy amennyiben nem találtál témát, akkor nyithatnál egyet pl. olyan címmel, hogy "meggazdagodás a sportfogadásból".  ;)

Nem mennék olyanokba bele, hogy nem minden a pénz, és mondjuk lehetsz gazdag úgy is, hogy egy vasad sincs.

Kocsmás példámnál maradva. Ha bejön egy kliens aki vesz egy liter pálinkát. Ezt megissza és szétveri a kocsmát. Több kár keletkezett, mint haszon, nem? Te beengednéd másnap is?
Nyilván nem. Inkább beengeded Jánosbát, aki megissza a napi decijét, s hazamegy. Te jól jártál, meg ő is, mert holnap visszajöhet.  ;D

Emberek vagyunk, sok félék. Ki így látja, ki úgy. A korlátozás része a sportfogadásnak. Ezt kár is vesézni.
Az az érdekes, hogy vannak emberek akik évek óta játszanak (pl. szórakozásból) de még sem korlátozták őket.

Ha már korlátoznak akkor az egy pozitív visszajelzés, hogy jó vagy. Irány a Pinnacle.  ;D  :cya:


Ingyenes fogadás lesz a PSG - Bayern meccsre.  :ok:

Nekem csak 3000es pedig eddig mindig 7500rol kaptam :'(

Durva nekem ilyet küldtek:

Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a PSG v Bayern Münchenre.

Lehet azért mert mind a három 7500-as PL bónusznál minuszba szálltam ki  :redchug:

bet365-nél csak időkorlátot kaptam, bwinnél kaptam pénzkorlátot, pedig csak élőztem normálisan, de hamar lekorlátoztak.

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 25, 2017, 19:42:36
Durva nekem ilyet küldtek:

Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás a PSG v Bayern Münchenre.

Lehet azért mert mind a három 7500-as PL bónusznál minuszba szálltam ki  :redchug:

Nem. Az a durva, hogy eddig 20-30$ kaptam most meg 5$.

Idézetet írta: Tonesz Dátum szeptember 26, 2017, 13:25:31
bet365-nél csak időkorlátot kaptam, bwinnél kaptam pénzkorlátot, pedig csak élőztem normálisan, de hamar lekorlátoztak.
Milyen az az ido korlat?