Biatlon Világkupa 2011-12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kik nyerik meg a VK-összetett versenyt?

Magdalena Neuner - Tarjei Boe
8 (29.6%)
Helena Ekholm - Tarjei Boe
3 (11.1%)
Kaisa Mäkäräinen - Tarjei Boe
1 (3.7%)
Magdalena Neuner - Emil Hegle Svendsen
5 (18.5%)
Helena Ekholm - Emil Hegle Svendsen
1 (3.7%)
Kaisa Mäkäräinen - Emil Hegle Svendsen
0 (0%)
Magdalena Neuner - Martin Fourcade
4 (14.8%)
Helena Ekholm - Martin Fourcade
1 (3.7%)
Kaisa Mäkäräinen - Martin Fourcade
0 (0%)
Más páros
4 (14.8%)

Összes szavazó: 27

Szavazás lezárva: december 09, 2011, 23:54:38

Norvégoknal ma a 4x7.5 km váltónál a nagyok közül senki sem lesz ott??? odds a győzelmükre: 15.00

Brattsveen, Eng, L'Abee Lund, Svendsen... Nem néztem oddsokat, de nálam a franciák a befutók (Jay, a két Fourcade és Boeuf)

Fortunawinen ezt raktam össze, illene simán jönnie: Oroszország-Norvégia Svédország-Olaszország Csehország-Bělorusko H 2,34es oddsért

Idézetet írta: mcrepa Dátum január 05, 2012, 13:18:29
Fortunawinen ezt raktam össze, illene simán jönnie: Oroszország-Norvégia Svédország-Olaszország Csehország-Bělorusko H 2,34es oddsért

jött is !!!!  :beerchug:

De lenne egy kérdésem, hogy sikerült finnországnak nyernie???  :o :o :o
lesz valamikor ismétlés mert ezt szívesen megnézném?!

Az olaszok nyertek gerry.Valamit elnézhettél vagy rosszul irták ki. :ok:

Sajna nem jött. Nem is az bosszant igazán hogy az olaszok ilyen jók voltak hanem hogy a svédek első embere hogy kaphatott 3 percet úgy hogy nem volt lövőhibája... Az olaszok azért nyerhettek mert irreális körülmények voltak és a lövészeteknél behozták a sífutásnál meglévő jókora hátrányukat. Mára Solemdal-Ringen, Dorin-Vilukhina H-val igyekszek javítani 2,2es oddson.

Idézetet írta: mcrepa Dátum január 06, 2012, 09:53:30
Sajna nem jött. Nem is az bosszant igazán hogy az olaszok ilyen jók voltak hanem hogy a svédek első embere hogy kaphatott 3 percet úgy hogy nem volt lövőhibája... Az olaszok azért nyerhettek mert irreális körülmények voltak és a lövészeteknél behozták a sífutásnál meglévő jókora hátrányukat. Mára Solemdal-Ringen, Dorin-Vilukhina H-val igyekszek javítani 2,2es oddson.
Flúgos egy futam volt az egyszer biztos :D

A mai versenyen Makarainen 6 hiábával 10-be kerül egy sprint versenyen nem gyenge :laugh:

Sziasztok!

van esetleg tippetek rá, olyan fogadásra, hogy ki lesz a dobogón?

Biatlon, 7.5 km női sprint, Antholz-Anterselva

ezen a mérkőzésen

https://hu.betclic.com/sport/match.aspx?id=414252

itt vannak a versenyzők és az odd-s

köszi előre is a segítséget

Biathlon - Világkupa - Oslo (NOR) -  Férfi 12.5km üldözéses
Közvetítés: 2012.02.04 - Eurosport ÉLŐ 15:15

Több, mint két hét pihenő után álltak újra "munkába" a biatlonosok, ezúttal Oslóban a Holmenkollenen mérik össze tudásukat. A csütörtöki napon már lezajlottak a sprintek, a hétvége első napján pedig a hölgyek 10 míg az urak 12.5km-es üldözéses versenyen harcolnak az elsőségért.

A férfiaknál az összetett éllovasai közül egyedül Svendsen tudott elfogadhatóan teljesíteni a sprinten. Bánhatja, hogy 2 lövőhibát is vétetett, ugyanis 1-el még bőven ő lett volna az első. Ahogy fut az szenzációs, még ezzel a 2 hibával is csak 12mp-et kapott és felállhatott a dobogóra. Garanichev és Peiffer indulnak előle, vélhetően pillanatok alatt utoléri majd őket. Egyébként mindketten hibátlanok voltak, tehát futatásban egy jó 35-40mp-el lassabbak voltak. Martin Fourcade csak a 10. lett 3 lövőhibával, de futásban ő is kapott vagy 20mp-et a norvégtól. Boe nagyon csúnyán leszerepelt, pocsék volt a lőtéren és pocsékul futott. Szerintem a legokosabb döntés Svendsenre tenni, kiemelkedik a futóteljesítménye, azt sem lehet mondani, hogy a lövészete annyira rossz lenne. Szerintem a dobogó az simán meglesz neki, és viszonylag jó odds van rá (1.40). Ustyugov ellen H2H-ben is bőven játszható 1.35-ért. Az orosz kapásból 26mp hátrányból kezd és ő is hibázott csütörtökön. Svendsennek vele szemben akár 2 lövőhiba is belefér.