Atlétika VB 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2023, 10:42:21Én mindig örülök, amikor az ilyen Hassan-féle futások elbuknak. Nem lehet a végén alibizni, aztán az utolsó kanyarban a 4-es pályára kimenve előzni. Mondom ezt úgy, hogy nyílván jobban ért hozzá  ;D

Jó kis első nap volt, a két bukás... Ráadásul én még egy pillanatig azt hittem, bol behozta a váltót dobogóra, mielőtt megfejelte a rekortánt, de aztán láttam csak ismétlésben, hogy a botot eldobta előtte. Márpedig azt még Kovi is elmondta a lányoknak a váltóban mindig, a botra vigyázni kell!

Igazából pont, hogy Tsegaynak kedvezett ez az alibizés (mert az ő sebessége a legnagyobb), azért csinálták az etiópok, hogy ő ebből meginduljon az utolsó 400-on. Értem mire gondolsz, mondjuk ez a döntő szerintem nem igazán volt jó, de mivel három különböző erősségű etióp versenyző volt (volt, aki hosszabb elmenést bírja, volt, aki rövidebb sprintet és volt, aki a 1200-1600-os "sprintet"), ezért nekik mindegy volt, melyik forgatókönyv megy végig.

Mondjuk, ami nem volt szimpatikus Hassantól, hogy utána amit a holland sajtónak lenyomott: úgy érezte lökték őt (miközben ő ütött), ha úgy van, óvnak. Azóta csönd van...

Atlétika-vb tipp: Egyesült Államok és Jamaica összecsapása hétfő este

Két futószámban is nagy csata lehet Jamaica és az Egyesült Államok között, ki nyeri a női 100 métert és a férfi 110 gátat? Olvasd tovább


Kerley és Simbine nélkül rendezik a döntőt, ezért szép a 100 méter. A két legstabilabb futó esett ki, de Seville és Lyles nagy csatát vívhat. A szorzók nagyjából kiegyenlített, igazából, aki profitot akar, annak elég kettejükre fogadni, minimális haszon meg is van. Ha csak egyet kéne választani, nem tudom, ki lenne az.

Halász Bence és Krizsán Xénia   :beerchug:  :beerchug:

Azért ez kiemelkedő eredmény, főleg Xéninek nem volt ez benne, de amikor az első nap után jól ment, ott már lehetett érezni, ebből lehet top10. Halásznak az a bronzérem kiváló, kár az elvett egyéni csúcsért, de ez kiváló volt. Bőven jobbak ezek az eredmények, mint amikre számítottunk.

A férfi 100 is lement közben, végül Lyles hozta, őszintén, nem hittem volna, hogy ő valaha 100-as döntőt fog nyerni, de ebből a fasziból így világklasszis lesz. Van akkora egója és tehetsége, hogy ezt jól kiaknázza, lemenjen 9.60 környékére, míg 200-on világrekodot fusson. Még mindig sokat lehet dolgozni a rajtján meg az első 30 méterén...

Atlétika-vb tipp: Az olimpiai és világbajnok katari most sebezhető?

Elmérték volna a szorzókat az atlétika-vb negyedik napjának esti döntői kapcsán? Olvasd tovább


bet365 - Fogadás fokozó (hétfő, augusztus 21.):

Megnövelt 2-es gyűjtő: Végső győztes

Shericka Jackson (Világbajnokság - nők - 200m)
Noah Lyles (Világbajnokság - 200m)

1.54 -> 1.58

Megnövelt 3-as gyűjtő: Végső győztes

Marileidy Paulino (Világbajnokság - nők - 400m)
Wayde Van Niekerk (Világbajnokság - 400m)
Femke Bol (Világbajnokság - nők - 400m gátfutás)

3.98 -> 4.31

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

#21 augusztus 21, 2023, 22:02:29, Pozzato
Karsten Warholmot kizárják... fantasztikus. Majd beindulnak az amerikaiak, hogy ez megtörténjen, egyelőre még nem zárták ki..

Swoboda kiesett, pedig szimpatikus a csaj, egy ezred másodperccel maradt el a döntőtől.

https://www.instagram.com/litttlerunner/

Frissítés:
Úgy tűnik, mindkét esetben tettek a szabályokra, Swoboda döntős volt, Warholm elvileg futhat, ez ugyan egyfelől jó, másfelől meg szabályellenes...

bet365 - Fogadás fokozó (kedd, augusztus 22.):

Végső győztes

Dalilah Muhammad (Világbajnokság - nők - 400m gátfutás)

9.00 -> 10.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Sportolók között azért nem túl gyakori, hogy valaki ennyire összeszedetten, megfontolan és jól beszéljen, mint Joe Kovacs, plusz még jó arc is.


Atlétika-vb tipp: Norvég este Budapesten, tarolni fog Warholm és Ingebrigtsen?

A norvégoknak kiváló estéjük lehet, ha minden a tervek szerint alakul, ugyanis két aranyérmet is szerezhetnek a szerda esti döntőkben.  Olvasd tovább


bet365 - Fogadás fokozó (szerda, augusztus 23.):

Végső győztes

Yared Nuguse (Világbajnokság - 1500m)

9.00 -> 10.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Sziasztok!

Jön az e-mail. Az egyik gyerek focizik egyesület szól van ingyen jegy. Szuper. Aug. 22, mindenki izgatott. Dög meleg olcsó kaják, Gyerekek (2 van) lubickolnak, szól a zene. A jegy a magasugrás közelébe szólt, ahol nagyon sok magyar és nagyon sok gyerek volt. Apa is boldog. Nézem az olasz srácot, a katari címvédőt meg Harrisont. A lányom K-pop rajongó, koreai ugrásánál őrjöng, én meg a sportolókat. Nézem az előbb leírt  srácot. A katari magabiztosságot mutat de nem volt az. A katari testbeszéde nem volt meggyőző, mint az amerikai, aki már az elején jobban ugrott nála. Az olasz hibázott először, de utána kiment az olaszokhoz az edzőhöz. Ott egy kb. nem túlzok de több mint ezerfős szurkolótábora volt. Ott a rontott ugrása után olyat mosolygott olyan magabiztos volt minden a beszélgetés után, hogy úgy gondoltam megfogadom pár 2-3erért ezt az olaszt. Teló elő. Oddsot nézem nem hiszem el. Gyorsan fogadnám 3e-ért. Befogadja. Utána a katari és az amerikai elsőre viszi. Szünet ránézek az olaszra ránézek az odss-ra.
Látom Unibet heti  ingyen fogadásából van kettő. Mi van? Nyertem a sorsoláson. Mondom király. Fogadnám de felfüggesztik ááá jött s német elsőre átviszi. NA gyerünk Frissül odds néz nem hiszem el. Nött az olasz oddsa. Fogadnám de lassú az a net. Befogadta. Hurrá.

Onnantól kezdve a körülöttem lévők nem értették miért ugrálok ha az olasz átvitte és mondjuk a katarinál vagy az amerikainál nem nagyon ugráltam örömömben.

Várakozás. Futószámok. Végre vége. nagy őrjöngés nagy taps Az olasz Csóka egy Nagy showman volt utána is de a verseny alatt is.  Na és a lényeg:


Igazán szép fogás; gratulálok hozzá! :beerchug:

"A lányom K-pop rajongó, koreai ugrásánál őrjöng"

Ezt a részt imádtam :smitten:  ;D

Pénteken a feleségemmel megyünk. Kíváncsi leszek mennyire lesz időm nézelődni :-)) és fogadni... :-)

Atlétika-vb tipp: Meglephetik a legnagyobb favoritokat?

Az atlétika-vb csütörtök esti programjában akár még több meglepetés is lehet, hiába legnagyobb favorit Femke Bol, meg is kell nyerni a döntőt! Olvasd tovább