ATP - Shanghai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ekkora világtalant, mint ez a Klizan, komolyan mondom. Második szettben 6-5-nél, saját adogatásnál 30-15 sem volt elég, hogy befejezze a meccset.

Oké, elizgulta, de az kicsit felszabta az agyamat, hogy a döntő szettben 5 bréklabdából egyet sem tudott megcsinálni, holott egyszer 3 volt zsinórban. Persze, törvényszerű volt, hogy Ferrer 4-4-nél, az első adandó bréklehetőségét brékre váltotta, teszem hozzá, előtte Klizannak több labdája is volt az 5-4-hez.
Az viszont egyértelmű, hogy a következő körben veretni kell a kertitörpét, mert Murray szét fogja alázni.

Nem volt rossz ez a Nadal tipp  8)

Idézetet írta: psychocska Dátum október 08, 2014, 16:49:32
Nem volt rossz ez a Nadal tipp  8)

Sima tippnek bizonyult. Nem hiába, Nadalnak vakbele volt.  :ok: ;D

Maximum még van vakbele, de hogy vakbél gyulladása nincs az biztos, azzal nem ugrált volna ennyit. Valami baja lehet hogy volt, de itt ment a vetítés ezerrel. Sztem.
Nadalnak volt labdája a duplabrékhez, elvesztette a szettet. Federer ellenfelének voltak labdái a duplabrékhez, de Federer behúzta a szettet.  ;D ;D

Viszont annak ellenére hogy Mayer időnként olyanokat üt, amiket még életében nem, a svájci igencsak csúfolja a teniszt  :noway:

Imádom, hogy mindenki annyira okos  ;D Kezdődő vakbélgyulladása van, saját elmondása szerint most hazamegy spanyolba és akkor derül ki, hogy ki kell e venni. De ha ti jobban tudjátok, én elhiszem  ;D

Szerintetek Isnert vagy Lopezt érdemes holnap inkább tenni? :)
Sajnos nem láttam Lopezt Nadal ellen....

Isnert nem láttam, de Lopezt igen. A szervája jó, de ahogyan felment a hálóhoz... Kábé csak akkor nem veszítette el a pontot, amikor Nadal nem akarta megnyerni. Borzalmas volt, azt gondolta volna az ember, hogy abbahagyja, de nem, újra és újra ment.
Ha ilyen okosan fog játszani, szerintem az amcsi megeszi reggelire, amúgy sincsen rossz formában, szvsz sima lesz.

Október 09., csütörtök:

07:00   Berdych T. - Karlovic I.   1.30   3.46   

07:00   Jaziri M. - Simon G.   4.79   1.18   

08:30   Murray A. - Ferrer D.   1.21   4.32   

09:00   Benneteau J. - Sock J.   1.71   2.13   

10:30   Monaco J. - Youzhny M.   2.03   1.78   

12:30   Djokovic N. - Kukushkin M.   1.02   15.18   

12:30   Isner J. - Lopez F.   1.76   2.05   

14:00   Federer R. - Bautista-Agut R.   1.17   5.01



Tippek, vélemények?

Október 10., péntek:

07:00   Berdych T. - Simon G.   1.31   3.49   

09:00   Youzhny M. - Lopez F.   2.31   1.61   

12:30   Djokovic N. - Ferrer D.   1.11   6.51   

14:00   Federer R. - Benneteau J.   1.17   5.17

Tippek, vélemények?


Október 11., szombat:

10:30   Simon G. - Lopez F.   1.68   2.18   

14:00   Djokovic N. - Federer R.   1.38   3.06

Tippek, vélemények?



A Benneteau - Federer első szettje igen komolyra sikeredett. Csóri francia is mekkorát játszott. Pedig ha valaki csak a statot nézi meg, vagy az eredmenyek.comot és azt látja hogy a tieban az első 7 pontot a fogadó nyerte, azt hiheti két balfasz. Erre a nyerő-hiba arány 20-10, és (talán) 18-12 volt. Parádé  :ok: Nálam holnapra megér egy misét a Federer oddsa.

Simon eszméletlen mit játszik. Ma nem sok mindenkinek lenne esélye ellene. Csak ne youzsnijozza el  :redchug: ;D

Roger ismét élvezi a játékot?

Soha nem voltam nagy Federer fan, de amit ma csinált az valami elképesztő volt. Hiába küzdött akkorát Djokovic, amire nem sokan képesek mentálisan, esélye sem volt gyakorlatilag. Erről a meccsről az jutott eszembe amikor mondanak tíz marhajó viccet, nagyokat röhögök, aztán elfelejtem mindet. Hát itt is annyi parádés labdamenet volt, hogy már a felére sem emlékszem (mondjuk amikor a második szettben asszem 4-3 deuce-nál Djoko hálón átpottyanó labdáját nem csak megfogta, de pontot nyert belőle Fed, azt nehezen lehetne felejteni)  :ok:

ez az 1,22 a federer sikerre így elég allin gyanús nem?