ATP - Párizs

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum október 30, 2014, 17:25:06
Murray GOD módban tolta. Amikor így játszik kb legyőzhetetlen. Abban a 37 ütéses labdamenetben a második szett közepén minden benne volt  :great:

Wawrinka meg jó nagy flop  ;D Mondjuk a füli megérdemelte mert nem volt most beszari, nagyon odatette magát. Berdychet is veri sztem.
Murraynak megérkezett a cucc?:-)
amugy sztem wawra altat, aztán behuzza a vbt

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 31, 2014, 08:01:29
Murraynak megérkezett a cucc?:-)
amugy sztem wawra altat, aztán behuzza a vbt

Murraynek? Esélytelen, Cilic, Wawrinka és Nadal sem adna belőle, irigy férgek  :D Úgyhogy ő kénytelen a melót beletenni  :ok:

Wawrinka nem altat. Ő ilyen. Meglepődnék ha meccset nyerne a vb-n  ;D Viszont a DK-n szerintem megfog majd egy meccset.

Holnap Raonic - Berdych!

Ez a Berdych rettenetesen nagy retek, Rao meg Fedex ellen szerintem egész meggyőző volt. Saját adogatása gyakorlatilag megingathatatlan volt, azt hiszem Fedexnek 1 bréklabdája volt, ami szettet is ért volna, Rao ásszal hárította.

Raonic, ha behúzza a tornát, akkor ott lehet Londonban, Berdych ugye már ott van. Ha más nem, akkor ez lehet motiváló tényező a kanadainak. Szerintem Berdych sem fog sok bréklehetőséghez jutni, Rao meg agresszívan fogadhat. És látva Tomas agonizálását saját szervánál, szerintem simán kihasználhatja ezt Raonic.

1,8-ért tolni kell a jóllakott óvodást!  ;D :ok:

Jó lehet Raonic, de van egy még tutibb:
A Bet-at-home-nál és a Betvictornál lehet tenni Djoko végső győzelmére 2,25-ért! Ez gyakorlatilag a reggeli odds, csak még kinnhagyták. A Betfairen 1,46. Látva a Murray elleni játékát én el nem tudom képzelni, hogy ne húzza be a tornát. Talán még 1,5-ért is megéri, de 2,25-ért kihagyhatatlan!

Idézetet írta: CaeSar Dátum október 31, 2014, 22:25:33
Holnap Raonic - Berdych!

Ez a Berdych rettenetesen nagy retek, Rao meg Fedex ellen szerintem egész meggyőző volt. Saját adogatása gyakorlatilag megingathatatlan volt, azt hiszem Fedexnek 1 bréklabdája volt, ami szettet is ért volna, Rao ásszal hárította.

Raonic, ha behúzza a tornát, akkor ott lehet Londonban, Berdych ugye már ott van. Ha más nem, akkor ez lehet motiváló tényező a kanadainak. Szerintem Berdych sem fog sok bréklehetőséghez jutni, Rao meg agresszívan fogadhat. És látva Tomas agonizálását saját szervánál, szerintem simán kihasználhatja ezt Raonic.

1,8-ért tolni kell a jóllakott óvodást!  ;D :ok:

Raonic ezzel a győzelemmel már ott van Londonban. Beelőzte Ferit. Viszont ennek ellenére mondom hogy Berdychet is megüti. Nem minden nap játszik az ember Masters döntőt. A cseh nagyon gyenge. Ha Rao fele annyira szervál jól mint Federer ellen akkor sima. Mondjuk az is igaz hogy Fed helyett állhatott volna ott Isner is, talán bréket is csinál  ;D

Djoko viszont nagyon összekapta magát, hihetetlen mekkora sportember. Maradni fog világelsőnek.

November 01., szombat:

14:30    Berdych T. - Raonic M.   2.04   1.78   

17:00    Djokovic N. - Nishikori K.   1.19   4.66


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 01, 2014, 04:23:15
Djoko viszont nagyon összekapta magát, hihetetlen mekkora sportember.

Nézőpont kérdése. Lehetne önzőnek is nevezni. :)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 01, 2014, 08:07:33
Nézőpont kérdése. Lehetne önzőnek is nevezni. :)

A családjával szemben akár mondhatjuk is hogy igen, de ezért írtam SPORTembert. Pedig állítólag Jelena hordja a nadrágot  :D

Fedex sem hagyott ki túl sokat a gyermekek miatt, pedig ott ugye még segítségre is lett volna szükség. :D

2x2

Djoko meg lehet, hogy önző, de az biztos, hogy ellenállást nem tűrően teniszezik! :ok:

Idézetet írta: Irtis Dátum október 31, 2014, 22:46:28
Jó lehet Raonic, de van egy még tutibb:
A Bet-at-home-nál és a Betvictornál lehet tenni Djoko végső győzelmére 2,25-ért! Ez gyakorlatilag a reggeli odds, csak még kinnhagyták. A Betfairen 1,46. Látva a Murray elleni játékát én el nem tudom képzelni, hogy ne húzza be a tornát. Talán még 1,5-ért is megéri, de 2,25-ért kihagyhatatlan!
Nishikori nyeri a tornát 8)

Idézetet írta: CaeSar Dátum november 01, 2014, 08:32:46
Fedex sem hagyott ki túl sokat a gyermekek miatt, pedig ott ugye még segítségre is lett volna szükség. :D

2x2

Djoko meg lehet, hogy önző, de az biztos, hogy ellenállást nem tűrően teniszezik! :ok:

Elővette az egyik legjobbját, fosott, hogy ugrik a világelsőség.  :)

Döntő

November 02., vasárnap:

15:00    Djokovic N. - Raonic M.   1.18   5.08


Tippek, vélemények?

Az elég komoly hogy eddig egyedül Federer nem tudta brékelni Raonicot  :D

Ma sima Djokó lesz. Mint ahogy a világelsőség is még pár évre  :cya: