Cesc18 fogadásai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1035 szeptember 21, 2011, 16:53:37, Cesc18
Megvolt az első kifizetésem Unibetről...bravo, sokadik próbálkozás után végre nem buktam náluk :ok: A tippjátékon 8.500 HUF-ot sikerült nyerni, majd miután kiforgattam 6k-t le is kértem, ezután a maradékból játszogattam. 12k körül is jártam, viszont volt egy-két félresikerült Live fogadásom ami miatt megcsappant. Most 6.7k-n állok és mivel ingyen pénz, úgy érzem belefér egy kis kockáztatás, max nem jön be. Mindenesetre 6k ingyen lóvé már biztos a számlámon 8)

Unibet

World Championship 2011 - Elite Men Time Trial Ki lesz a győztes? Martin, Tony 2.20 :ok: (1.)

Tét: 3.000 HUF
Várható nyeremény: 6.600 HUF

World Championship 2011 - Elite Men Time Trial Ki lesz a győztes? Martin, Tony 2.00 :ok: (1.)

Tét: 3.000 HUF
Várható nyeremény: 6.000 HUF

#1036 szeptember 22, 2011, 12:09:32, Cesc18
Unibet

Valencia - FC Barcelona Over 1.5 1.14 :ok: (2-2)
Racing Santander - Real Madrid Real Madrid 1.18 :noway: (0-0)
Atlético Madrid - Sporting de Gijón Atlético Madrid 1.38 :ok: (4-0)

Tét: 1.101 HUF
Várható nyeremény: 2.043 HUF

#1037 szeptember 23, 2011, 21:37:40, Cesc18
Interwetten

Vasco da Gama - Atletico Goiano Vasco da Gama 1.55 :noway:
New York Mets - St Louis Cardinals St Louis Cardinals 1.55 :noway:

Tét: 1.000 HUF
Várható nyeremény: 2.402 HUF

Szép...

#1038 szeptember 23, 2011, 21:40:48, Cesc18
bet365

PTC - Event 5 2011 - Gary Wilson vs Shaun Murphy Gary Wilson 4.00 :noway: (3-4)

Tét: 10.13$
Várható nyeremény: 40.52$

Ez az amit ilyen oddson nem tudok kihagyni...Murphy tegnap este még Skóciában lökte a golyókat, azelőtt pár nappal pedig Brazíliában, azelőtt pedig Kínában... Utóbbi időben piszok sokat játszott és ez a mostani csak egy PTC lesz, ezek eddig sem érdekelték. Nem láttam még játszani Wilsont, de verte már Fu-t és Ebdont is...Murphy pedig 2x is kikapott már idén amatőr ellen. Persze ebbe simán benne van, hogy lealázza...abban az esetben sem lepődök meg, sőt az lenne ugye a papír, de hátha nem lesz kedve játszani és leadja honfitársának.
...nem sok kellett hozzá, hogy jöjjön, 3-2-ről fordított Murphy.

Ronnie O'Sullivan vs Peter Lines Peter Lines 4.00 [Megfogadva 2-2-nél] :ok: (2-4)

Tét: 5$
Várható nyeremény: 20$

#1039 szeptember 24, 2011, 22:03:21, Cesc18
bet365

Arsenal v Bolton Arsenal 1.36 :ok: (3.0)
Bayern München v Bayer Leverkusen Bayern München 1.30 :ok: (2-0)
Neil Robertson vs Eden Sharav Neil Robertson nyeri a(z) 3. framet 1.16 :ok: (112-0)

Tét: 10$
Várható nyeremény: 20,68$

bet365

Neil Robertson vs Eden Sharav Neil Robertson nyeri a(z) 4. framet 6.00 :ok:

Tét: 1,72$
Várható nyeremény: 10,32$

és akkor egy kis NCAAF

Arkansas @ Alabama Alabama 1.25
Tulsa @ Boise State Boise State -21.0 1.32
Missouri @ Oklahoma Oklahoma -12.5 1.32

Tét: 8$
Várható nyeremény: 17.58$

#1041 szeptember 27, 2011, 18:25:33, Cesc18
bet365

KC Chiefs @ SD Chargers SD Chargers -9.5 1.41 :noway:
JAX Jaguars @ CAR Panthers CAR Panthers +3.5 1.29 :ok:
PIT Steelers @ IND Colts PIT Steelers 1.18 :ok:

Tét: 15$
Várható nyeremény: 32,61$

Live
NY Giants @ PHL Eagles NY Giants +7.5 1.80 :ok: (29-16)

Tét: 5$
Várható nyeremény: 9$

NY Giants @ PHL Eagles NY Giants 2.50 :ok: (29-16)

Tét: 5$
Várható nyeremény: 12,5$

#1042 szeptember 28, 2011, 08:48:36, Cesc18
Nem sok meccs van már hátra az MLB-ben az alapszakaszból, ezért 1-2 csapatnak fontos a győzelem...

bet365

NY Yankees @ TB Rays (Bartolo Colon és Jeremy Hellickson kezdenie kell) TB Rays 1.50 :ok: (3-5)
STL Cardinals @ HOU Astros (Jake Westbrook és Henry Sosa kezdenie kell) STL Cardinals 1.55 :ok: (13-6)

Tét: 10$
Várható nyeremény: 23,33$

Utóbbi időben nem jöttek az MLB kombik, de ebben a két tippben most nagyon bízok. A Yenkik már biztos ott lesznek a rájátszásban, teljesen tét nélküli számukra ez a meccs, a Rays viszont még második helyen továbbmehet. A Red Sox-al ugyanúgy állnak (89/71), de a Yenkik legnagyobb riválisa az a Boston és ha most leadják a meccset akkor ezzel a TB-nek segítenek, hogy letaszítsák a Bostont. Az első lépést tegnap megtették TB 5-2 NYY...a BOS pedig kikapott. Ma ezt kell megismételniük (de ha nincs bunda a TB akkor is nyerhet, bőven esélyes)
A másik meccsen az STL-nak szintén esélye van második helyen bejutni, de ehhez verniük kell a liga legrosszabb csapatát és bízniuk kell benne, hogy az ATL kikap a PHI ellen. Az STL általában megszívat, de ha ma sem nyernek akkor tényleg egy igazi lúzer banda és semmi keresnivalójuk a playoffban.

(Remélem nem bánom meg, hogy a Benfica helyett az STL-ra tettem...)

bet365

Caroline Wozniacki - Kaia Kanepi 4.00 Kaia Kanepi [Megfogadva 5-5-nél] :ok: (1-2)

Tét: 3,56$
Várható nyeremény: 14,24$

Nem gondoltam volna, hogy a döntőszettben dupla brékhárányból még feláll Kanepi...de megtette és hozott a konyhára, így megy egy foci+tenisz kombi.

Shakhtar Donetsk v Apoel Nicosia Shakhtar Donetsk 1.53
Arsenal v Olympiakos Arsenal 1.53
Robin Haase vs Jarkko Nieminen Robin Haase 1.36

Tét: 5$
Várható nyeremény: 16,03$

#1044 szeptember 29, 2011, 09:31:52, Cesc18
Az utolsó meccseket játsszák ma az MLB alapszakaszában. Tegnap szépen jöttek a várt eredmények. A Red Sox és a TB között továbbra is megy a harc. A BOS nem bízza ma a véletlenre, Lester áll a dombon, idén vele nyerték a legtöbb meccset és 14-0-al áll a BAL ellen. Ha nyernek akkor ott vannak a playoffban, márpedig nyerni fognak, mert ma megrázzák magukat, ahogy tegnap is tették. 1.52-ért adják a győzelmüket, annyiért piszok jó!! A TB könnyű helyzetben van, mert a Yenkik ma is leadják nekik, de ha nem akkor is bőven ők az esélyesek Price-al a dombon, csak 1.38 az odds...
A másik csata az STL, ATL között megy. Tegnap a STL hozta, viszont az ATL kikapott a PHI ellen és így ugyanúgy állnak. A Cardinalsnak ma is csak le kell győzniük a liga legrosszabbját, Carpenter kezd a dombon, az öregben bízhatnak a Cardinals drukkerek. 1,54 rájuk az odds.

A három közül a BOS tippet érzem a legerősebbnek, 10-es skálán 9.9...nem tudom elképzelni, hogy ezt a fontos meccset ne nyerjék meg Lesterrel.

bet365

BOS Red Sox @ BAL Orioles (Jon Lester és Alfredo Simon kezdenie kell) BOS Red Sox 1.52  :noway: (3-4)
NY Yankees @ TB Rays (Dellin Betances és David Price kezdenie kell) TB Rays 1.38 :ok: (7-8)
STL Cardinals @ HOU Astros (Chris Carpenter és Brett Myers kezdenie kell) STL Cardinals 1.54 :ok: (8-0)

Tét: 7,5$
Várható nyeremény: 24,42$

Amit Simon hozott azt vissza is forgatom...meg lehet singleben még pakolok a BOS-ra.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 28, 2011, 20:30:21
Az utolsó meccseket játsszák ma az MLB alapszakaszában. Tegnap szépen jöttek a várt eredmények. A Red Sox és a TB között továbbra is megy a harc. A BOS nem bízza ma a véletlenre, Lester áll a dombon, idén vele nyerték a legtöbb meccset és 14-0-al áll a BAL ellen. Ha nyernek akkor ott vannak a playoffban, márpedig nyerni fognak, mert ma megrázzák magukat, ahogy tegnap is tették. 1.52-ért adják a győzelmüket, annyiért piszok jó!! A TB könnyű helyzetben van, mert a Yenkik ma is leadják nekik, de ha nem akkor is bőven ők az esélyesek Price-al a dombon, csak 1.38 az odds...
A másik csata az STL, ATL között megy. Tegnap a STL hozta, viszont az ATL kikapott a PHI ellen és így ugyanúgy állnak. A Cardinalsnak ma is csak le kell győzniük a liga legrosszabbját, Carpenter kezd a dombon, az öregben bízhatnak a Cardinals drukkerek. 1,54 rájuk az odds.

A három közül a BOS tippet érzem a legerősebbnek, 10-es skálán 9.9...nem tudom elképzelni, hogy ezt a fontos meccset ne nyerjék meg Lesterrel.

bet365

BOS Red Sox @ BAL Orioles (Jon Lester és Alfredo Simon kezdenie kell) BOS Red Sox 1.52
NY Yankees @ TB Rays (Dellin Betances és David Price kezdenie kell) TB Rays 1.38
STL Cardinals @ HOU Astros (Chris Carpenter és Brett Myers kezdenie kell) STL Cardinals 1.54

Tét: 7,5$
Várható nyeremény: 24,42$

Amit Simon hozott azt vissza is forgatom...meg lehet singleben még pakolok a BOS-ra.

Hmmm...a bostoni újságok egyenesen a törvényhozáshoz hasonlítják a csapatot, ami azért elég nagy sértés.
Lester 3 nap pihenő után lép a dombra, úgy, hogy az utolsó 6 meccsén vesztes volt.
14-0-ás statija CSAK Lesternek van a Baltimore-ral szemben, soha jobb alkalom ennek a rontására, gondolhatják a Baltimore-iak.
Ha nyernek (és a Tampa is), akkor holnap repülnek Floridába a mindent eldöntő meccsre. Mi van ha most próbálnak spórolni az erejükkel? és mint tegnap, az utolsó inningben még esélyes a Baltimore, sőt még runt is üt...
Tegnap egy nyomi runnal nyertek úgy, hogy a Baltimorenak 13 hitje volt az ő 11-ükkel szemben, az RBI, ugye...

Szóval a Boston az esélyes, de...én részemről kihagytam.

Na persze sok szerencsét  :)

Idézetet írta: leroi Dátum szeptember 28, 2011, 21:31:02
Hmmm...a bostoni újságok egyenesen a törvényhozáshoz hasonlítják a csapatot, ami azért elég nagy sértés.
Lester 3 nap pihenő után lép a dombra, úgy, hogy az utolsó 6 meccsén vesztes volt.
14-0-ás statija CSAK Lesternek van a Baltimore-ral szemben, soha jobb alkalom ennek a rontására, gondolhatják a Baltimore-iak.
Ha nyernek (és a Tampa is), akkor holnap repülnek Floridába a mindent eldöntő meccsre. Mi van ha most próbálnak spórolni az erejükkel? és mint tegnap, az utolsó inningben még esélyes a Baltimore, sőt még runt is üt...
Tegnap egy nyomi runnal nyertek úgy, hogy a Baltimorenak 13 hitje volt az ő 11-ükkel szemben, az RBI, ugye...

Szóval a Boston az esélyes, de...én részemről kihagytam.

Na persze sok szerencsét  :)

Az utolsó 3 meccsén volt vesztes nem? 6.-án a Toronto ellen 7 inning alatt pontot sem ütöttek róla és oda vert 11 SO-t.
Lehet van abban valami amit mondasz, de nem hiszem, hogy úgy mennek ki a pályára, hogy spórolnak, mert mi van a Yenkik mégsem adják le? ez csak az én elméletem, hogy leadják, attól még nem biztos, hogy úgy van. Szóval a BOS-nak is oda kell tennie magát... Érdekes helyzet, mindenesetre szerintem lehozzák és a TB is.
Kis plusz infó, hogy a BAL-nak nem nagyon megy balkezes dobó ellen...
Kíváncsi leszek rá, hogy alakul. Köszi amúgy a hozzászólást, kellően elvetted a kedvem a single-től, jól van ez a kombi, lesz ami lesz :)

Én bevállaltam a boston RL-t, ahogy a yankees úgy a baltimore is félreállhat az útból, majd a Tampával eldöntik külön.

Phili meg érzésem szerint kisöpri az atlantát

Basszus hogy kapott ki a Red Sox...3-2-re húznak, 9. inning 2 out, elbalfaszoskodja az elkapást és ketten hazafutnak... hiiiihetetlen :crazy:

bet365

TSG Hoffenheim v Bayern München Bayern München 1.44
NEC v PSV PSV 1.40
Wolverhampton v Newcastle Döntetlen, vagy Newcastle 1.50

Tét: 10$
Várható nyeremény: 30,33$