bet365 Szuperfokozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A bet365 fogadóirodánál napi szinten különböző fogadásfokozókat találunk, mely által bizonyos sportesemények kimenetelére megemelt, nagyobb oddson fogadhatunk, viszont ezen kívül még nagyobb érték van a SZUPERFOKOZÓBAN.

E témában beszélhetünk ezen szuperfokozókról, melyek segítségével növelhetjük profitunkat (ha zöldül a szelvény).

Tudni kell, hogy ezen fogadási lehetőségekre bizonyos tétkorlátok érvényesek, és ez játékosra van szabva, nem egységes. Van amire csak 5000 Ft-os tétet enged felrakni, de olyan is akad amelynél 20-30 ezer forintos tét is felmegy. Azt is lehet jelezni, hogy kinek milyen téten sikerült megjátszania az adott szuperfokozót.

Augusztus 17-i Szuperfokozó:

Debrecen vs. Rapid Vienna
Tipp: Debrecen továbbjut
Odds: 2.10 -> 2.50

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Augusztus 19-i Szuperfokozó:

Paksi FC vs. Újpest FC
Tipp: Több, mint 2 gól
Odds: 1.60 -> 2.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Nafene, Paks overre még fokozó, ez már-már a gyanús hogy tudnak valamit kategória  ;D

Sziasztok!
Én már hosszú ideje, rendszeresen pakolom a szuperfokozókat.
Most vettem észre, hogy indítottatok neki témát.
Tapasztalatom: magyar, vagy magyar kötődésű eseményekre van ez a lehetőség.
Nekem 4500 a plafon, amit engedni szokott, kivétel volt, pont ezen a héten a Debrecen esetleges továbbjutása a Rapid ellen, itt 11250 Ft volt a megtehető tétem.
A mai napra, aug 20, mivel nincs OTP bank liga, lehet nem lesz szuperfokozó, esetleg az atlétika vb-n Halász Bencére vmi

Az elmúlt periódusban volt olyan szuperfokozó amely nagyon értékes volt, de én pl. a Debrecen továbbjutást nem értettem, hogy az miért lenne vonzó, olyan szempontból, hogy nem ők voltak az esélyesek. Picit túl volt hypeolva ez a Loki.

Augusztus 21-i Szuperfokozó:

Debrecen vs. Kisvárda
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.83 -> 2.25

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Augusztus 24-i Szuperfokozó:

FK Zalgiris vs. Ferencvárosi TC
Tipp: Varga Barnabás, kapura tartó lövések száma 0,5 fölött
Odds: 1.30 -> 2.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 24, 2023, 11:04:45Augusztus 24-i Szuperfokozó:

FK Zalgiris vs. Ferencvárosi TC
Tipp: Varga Barnabás, kapura tartó lövések száma 0,5 fölött
Odds: 1.30 -> 2.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció
A 11-es amit belőtt az nem kaput eltaláló lövés??🤔

Ha esetleg valaki tudja miért nem számít a 11-es kapura tartó lövésnek kérem világositson fel
Köszönöm 🙂
(Mégis hova tartott a lövése,a holdra??)

Foglalkoznak az üggyel, szerintem ennek nyertesnek kéne lennie, de ez csak az én tippem, raktam én is, nem is értem, mi a kérdés rajta.Azt a választ kaptam, hogy technikai hiba történt a kiértékelésnél, az illetékes osztály már dolgozik a javításán.

Jóváírták!  :)


Augusztus 27-i Szuperfokozó:

Ferencvárosi TC vs. Paksi FC
Fogadáskészítő:
- több, mint egy gól Ferencváros javára
- mérkőzés eredménye Ferencváros lesz
Odds: 1.57 -> 2.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Ma is fogadhatunk szuperfokozóval Varga Barnabás góljára. A Kecskemét elleni találata a válogatott támadónak mast 1,90 helyett 2,50 -es szorzón fogható!