Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

Tomka és 4 vendég van a témában


Ezt hogy tudod megfogadni? Nem engedik az irodák, hogy meccs előtt mindkét kimenetelre tegyél, vagy a másik 2.5-s tippet élőben rakod meg? :o

#1111 október 24, 2011, 12:55:54, benson
Idézetet írta: Dezmop Dátum október 23, 2011, 23:00:10
Itt egy másik elmélet amit lehet ,hogy megcáfoltok ,de most még nem láttok hibát benne.Keresünk egy meccset amelyben mi
biztosak vagyunk ,hogy nem lesz döntetlen és nem rúg a nyertes fél a vesztesfélnek 3 gólnál többet.a mai  ilyen mecs a Bristol
City - briminghem City volt amit kiválasztotam. Mindegyik tétre egy egységnyi tét ment  0-1 6,5 odds, 0-2 10 odds, 1-2 9 odds,
0-3 22 odss ,1-3 18odds, 2-3 25 odds volt.Igaz elkövettem egy hibát 0-1 re nem raktam tétet de a 90-ik percben ezis megoldodot
a második golját belötte  igy 10 es oddsra jött a 10 egységnyi pénz . Tét igy 5 egység  nyereség 10 egység  ;D Igaz van benne koc
kázatt és viszonylag pénzigényes ,de egy 1.25 odds mecsnél bátran kiprobálható amit meg is tettem  tegnap és igy egy 14 odds os
találatom lett  :D  Javitás Bristol -Briminghem   0-2 . :beerchug: :great: :redchug:

Minél több fogadási eseményt (kimenetelt) játszol meg egy mérkőzéssel kapcsolatban, annál több pénzt hagysz a bukik zsebében, persze a saját károdra. A szorzók ugyanis úgy vannak kialakítva a pontos végeredmény esetében (is), hogy nem éri meg sok kimenetelt megjátszani.
Az említett példádban a Bristol City - Birmingham meccsre a vendég győzelem oddsa 2,4-2,5 körüli volt, ehhez képest neked sikerült megjátszani 2-es oddson (5 egységgel nyertél 10-et), ráadásul ha nem felejted ki a 0-1-et, akkor ez a biznisz 1,67-es oddsra jön ki. Arról nem is beszélve, hogy még a 0-1-el sem fedtél volna le minden lehetséges vendég győzelmet. Magyarul: felesleges kockázatot vállaltál kisebb (!!!) profitért.  :bash:

Kezd nagyon ellaposodni ez a topic. Vagy csak egyszerűen egyre többen jönnek rá, hogy hosszú távon nem nagyon érdemes stratégiákkal bíbelődni.

Idézetet írta: diord Dátum október 24, 2011, 09:45:52
...

Gratulálunk diord. Elérted amit akartál. Ki vagy tiltva!

(Írta: Milan)

Ez volt a stratégiája :cya:


Idézetet írta: benson Dátum október 24, 2011, 12:53:20
Minél több fogadási eseményt (kimenetelt) játszol meg egy mérkőzéssel kapcsolatban, annál több pénzt hagysz a bukik zsebében, persze a saját károdra. A szorzók ugyanis úgy vannak kialakítva a pontos végeredmény esetében (is), hogy nem éri meg sok kimenetelt megjátszani.
Az említett példádban a Bristol City - Birmingham meccsre a vendég győzelem oddsa 2,4-2,5 körüli volt, ehhez képest neked sikerült megjátszani 2-es oddson (5 egységgel nyertél 10-et), ráadásul ha nem felejted ki a 0-1-et, akkor ez a biznisz 1,67-es oddsra jön ki. Arról nem is beszélve, hogy még a 0-1-el sem fedtél volna le minden lehetséges vendég győzelmet. Magyarul: felesleges kockázatot vállaltál kisebb (!!!) profitért.  :bash:

Kezd nagyon ellaposodni ez a topic. Vagy csak egyszerűen egyre többen jönnek rá, hogy hosszú távon nem nagyon érdemes stratégiákkal bíbelődni.

Attól függ mit tekintünk hosszú távnak... :)
Az a gond, hogy ha normálisan (értsd: hagyományos módon) elkezdek fogadni, akkor előbb utóbb beleülök ebbe az egyet előre, egyet hátra dologba. Egy helyben topogni meg elég gáz. Előbb utóbb demoralizál, felesleges kockázatba hajszol, és rövid időn belül jön a bankroll nullázása.
Nem arról van szó, hogy türelmetlen az ember, vagy gyorsan akar nyerni és sokat (persze akar, de elfogadja, hogy ez nem így működik), hanem ha 5-6 napja erőlködik hogy a tízből biztonsággal 17 ezret csináljon, aztán jön 3-4 tipp, a nyomorék Barcelonával együtt és rögtön 10 alatt találja magát, akkor jön  a felesleges kockázat, a "pénz után rohanás".
Nem mindenki ilyen, de sokan vagyunk. Az ilyen fogadótípusnak kell egy "vezető szál", amit követ, akár apránként is, de látja az előrelépést, megnyugszik és rögtön be is tartja a szabályokat.
Ez a legfontosabb amit nyújt egy stratégia. A profit mértéke másodlagos. Így azt mondom, hogy hosszú távon érdemes csak igazán stratégiákkal bíbelődni. Persze az ár/érték arány nem mindegy. Ha az egész napod erre megy el, akkor az nyilván nem kivitelezhető. Így annyiból hajlok a véleményed felé, hogy csak egyszerű stratégiákkal / management-ekkel érdemes hosszú távon foglalkozni.

Sziaztok ! A stratégiám  Öngyilkos   :-X A modszerem a Profiknak elfogathatatlan ;D a normál fogadókal ellenében én 12 es szorzot
kapnák  ha nem buknám el a bankom ,de nagyritkán bejön a 12 odds is persze kicsi rá az esély ! A naplomban leirom a gól tippek
eredményeit ,ha mindet bukom kb 11-12 rakhatok és vége .Remélem   azért többet is fogadhatok igy majd meglátjuk.  ;)

Szumos!

Említetted korábban, hogy az 1x2-s stratégiádat kirakja Milan valamikor, erről van valami hír?
Ez az, amikor mindhárom kimenetelre fogadsz, és Bookie Buster 5-tel számolsz utána.
Csináltam papíron elemzéseket, elvileg működőképes lehet, kicsiben ki is fogom próbálni. Minden attól függ, hogy a legritkábban bejövő esemény milyen hosszan nem jön be :)
Nagy vonalakban azt szerintem mondhatjuk, hogy ha 10 fogadást nézünk, akkor abból 5-3-2 vagy 6-2-2 lehet az 1-x-2 aránya, persze ez ligánként változik, de kiindulási alapnak jó lehet.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum október 25, 2011, 11:03:26
Szumos!

Említetted korábban, hogy az 1x2-s stratégiádat kirakja Milan valamikor, erről van valami hír?
Ez az, amikor mindhárom kimenetelre fogadsz, és Bookie Buster 5-tel számolsz utána.
Csináltam papíron elemzéseket, elvileg működőképes lehet, kicsiben ki is fogom próbálni. Minden attól függ, hogy a legritkábban bejövő esemény milyen hosszan nem jön be :)
Nagy vonalakban azt szerintem mondhatjuk, hogy ha 10 fogadást nézünk, akkor abból 5-3-2 vagy 6-2-2 lehet az 1-x-2 aránya, persze ez ligánként változik, de kiindulási alapnak jó lehet.

Sajnos 10 feletti negatív sorozat elég hamar összejön.  10-szeres hatványozódás meg elég sok ugye...Talán érdemes lehet -ezt megelőzendő- kimenetel-cserét végrehajtani, vagy az elfutni látszó egy kimenetelre eső pénzt kétfelé osztani, vagy valami hasonló.

Idézetet írta: Timanid Dátum október 31, 2011, 22:42:05
Sajnos 10 feletti negatív sorozat elég hamar összejön.  10-szeres hatványozódás meg elég sok ugye...Talán érdemes lehet -ezt megelőzendő- kimenetel-cserét végrehajtani, vagy az elfutni látszó egy kimenetelre eső pénzt kétfelé osztani, vagy valami hasonló.

Nem tudom, Én azért nem hinném, hogy olyan hamar összejön a 10 feletti sorozat, bármelyik kimenetelnél. Nyilván emögé is kell pakolni pénzt, de ez nagyjából minden fogadásra igaz, 50 ft-ból nem lehet milliomos valaki ;D

Elnézést, de csak most vettem észre a hozzászólásokat. Linkelem a helyet.
Igen, elég sok lehetőség van "megfogni" egy sorozatot. Vannak a cikkben le nem írt elképzeléseim rá még, de sajnos a szabad időm nagyon kevés...

http://www.sportfogadas.org/cikk-Az_orult_strategia-175.html

Ezt találtam:
http://www.szerencsejatek.hu/24-milliot-hozott-jatekosunknak-a-bajnokok-ligaja

Valaki elmagyarázhatná, hogy hogyan lett a 12 600 forintból 24 millió, mert nekem nem világos.

Idézetet írta: bandras Dátum november 03, 2011, 19:54:40
Ezt találtam:
http://www.szerencsejatek.hu/24-milliot-hozott-jatekosunknak-a-bajnokok-ligaja

Valaki elmagyarázhatná, hogy hogyan lett a 12 600 forintból 24 millió, mert nekem nem világos.

kombinacios fogadas  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum november 03, 2011, 21:28:39
kombinacios fogadas  :beerchug:
Ok, azt értem. Mondjuk elsőre átsiklottam ezen: "a hatvanhárom alkalommal, egyenként 200 forint értékben feladott szelvények mindegyikén nyolcas kötésben játszott játékosunk". Na, de ez akkor is durva. :)

Sziasztok,
bár ez nem kifejezetten stratégia, hanem inkább "tipplopás", arra gondoltam, hogy befektetek 1000$-t és minden nap megrakom azoknak a fogadási naplójában szereplő meccseket, akik hosszútávon nyerő fogadók. Kb. 20 dolláros tétre gondoltam. Így napi 10-20 szelvény felrakása sztem fél óra alatt simán meglenne, ha napi 15*20dolcsival számolok, akkor havi szinten 9000$-t forgatnék meg, ami ha csak 3-4%roival számolok, akkor is 3000ft-os órabér+a bónuszok, pontok.
Van aki csinálja ezt? Kiknek a naplóit ajánlanátok erre a célra? Szerintetek az jó lenne ha szorzótól függetlenül 20$-t raknék fel, vagy legyenek valamilyen arányban? Melyik irodát ajánljátok erre a célra.
Köszi,
Rozsomák

Idézetet írta: rozsomák Dátum november 10, 2011, 19:43:20
Sziasztok,
bár ez nem kifejezetten stratégia, hanem inkább "tipplopás", arra gondoltam, hogy befektetek 1000$-t és minden nap megrakom azoknak a fogadási naplójában szereplő meccseket, akik hosszútávon nyerő fogadók. Kb. 20 dolláros tétre gondoltam. Így napi 10-20 szelvény felrakása sztem fél óra alatt simán meglenne, ha napi 15*20dolcsival számolok, akkor havi szinten 9000$-t forgatnék meg, ami ha csak 3-4%roival számolok, akkor is 3000ft-os órabér+a bónuszok, pontok.
Van aki csinálja ezt? Kiknek a naplóit ajánlanátok erre a célra? Szerintetek az jó lenne ha szorzótól függetlenül 20$-t raknék fel, vagy legyenek valamilyen arányban? Melyik irodát ajánljátok erre a célra.
Köszi,
Rozsomák

Ez az alapvető és legegyszerűbb stratégiák egyike. Feltétlenül megéri ezt játszani. A tippek forrása már más kérdés. Hasonló napló elindításán gondolkozom.
Ha valóban be tudsz tartani néhány alapvető szabályt és el tudod fogadni a mindennapokban azt, hogy ez egy igen hosszútávú "befektetés" akkor nagyon valószínű, hogy eléred a kitűzött célt vele.  :ok: