Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Sound Dátum október 25, 2012, 01:07:04
Szia!
Az elmúlt 4-5 hónapban sikeresen pörgettem ki bónuszokat a következő irodáknál: Bet365 min 1.5, bwin min 1.7, expekt min 2.0, fortunawin min 3.0 oddsokon az alábbi módszerrel.
A szisztémát a foci eb óta játszom, jelenleg is két irodánál pörgetek.
A lényeg, hogy 1x és x2-es kimeneteleket játszom kizárólag! Viszont megfogadom mindkét kimenetelt. Képben kell lenni, óvatos mérkőzésválogatással, hogy mely csapatok biztosan nem nyernek! A minimum oddsnak 2.0-nak kell lennie!
Leírom példaként a keddi napom játékait, mindent 1 egységgel rakok a példa szerint:
Galata-Cluj 2 5.25 bukó -1
Galata-Cluj x 3.70 nyer +1.70
Szpartak-Benfica 2 2.45 bukó +0.70
Szpartak-Benfica x 3.45 bukó -0.30
Backpool-Nottingham x 3.25 nyer +1.95
Backpool-Nottingham 2 3.25 bukó +0.95
Ipswich-Derby x 3.20 bukó -0.05
Ipswich-Derby 2 3.00 nyer +2.95
Barnsley-Crystal Palace x 3.25 nyer +6.25
Barnsley-Crystal Palace 2 2.90 bukó +5.25
Peterbourogh-Huddersfield x 3.20 bukó +4.25
Peterbourogh-Huddersfield 2 2.30 bukó +3.25

Tehát megforgattam 12 egységnyi bónuszt úgy hogy 13.25 a bónusszal együtt a napi plusz! Ez nem mindig ilyen rózsás, de a napi minimál plusz vagy a minimál bukta adott! Látható, hogy 12 kimenetelből azaz 6 meccsből csak 4 jött be, de ha csak 3 jött volna akkor is pluszos a nap!

További sansz, hogy pl fortunawinnél a minimum odds a 3.00, így össze kell kötni az eseményeket, ha nem 3.00 fölötti alapban az odds! Ez rizikós, de hosszú távon, jó meccsválasztással profitot hozhat! A gyakorlatban ez így néz ki, pl.:

1. meccs
kimenetel 1x
2. meccs
kimenetel x2

4 darab fogadás:
1 meccs 1-es kötve 2. meccs x
1 meccs 1-es kötve 2. meccs 2-es
1 meccs x kötve 2. meccs x
1 meccs x kötve 2. meccs 2-es

Itt vigyázni kell, hogy az eredő odds minimum 4-es kell legyen ezért 2.00 a minimum odds egy-egy meccs bármilyen kimenetelére. A döntő itt, hogy milyen találkozókat párosítunk. Sokszor van benn nagy kaszálás, de akár zsinórban 3-4 kötés bukásával szorulhatunk, ezért én minimum téten 0.5 euróval szoktam forgatni az kombinként 2 euró! Viszont ezzel a módszerrel a forgatás végére mindig jelentős haszonnal, zártam! Volt, hogy bedupláztam a bónuszt!
Holnap is pörgetek az első módszerrel az alábbi meccseken:
Young Boys-Udinese x2
Liverpool - Anzsi x2
Vidi-Basel 1x
Rosenborg-Metalist x2
Pana-Lazio x2
Genk-Sporting 1x

A 6 - ból, ha három jön már jó vagyok!

Valamit nem értek....
Szpartak-Benfica 2-1 lett, hogy lehetett nálad mégis nyerő a 2-es kimenetel és +0.70 egység? Ugyanez a Peterborough-Huddersfield meccsre, ott is mindkét kimeneteled bukó, hiszen a meccs 3-1 lett, mégis nyertél?

"
Valamit nem értek....
Szpartak-Benfica 2-1 lett, hogy lehetett nálad mégis nyerő a 2-es kimenetel és +0.70 egység? Ugyanez a Peterborough-Huddersfield meccsre, ott is mindkét kimeneteled bukó, hiszen a meccs 3-1 lett, mégis nyertél?
"

Az szerintem nem az adott meccs nyereménye vagy vesztesége, hanem összességében hogy áll.

Idézetet írta: liticarb Dátum október 25, 2012, 10:46:48
"
Valamit nem értek....
Szpartak-Benfica 2-1 lett, hogy lehetett nálad mégis nyerő a 2-es kimenetel és +0.70 egység? Ugyanez a Peterborough-Huddersfield meccsre, ott is mindkét kimeneteled bukó, hiszen a meccs 3-1 lett, mégis nyertél?
"

Az szerintem nem az adott meccs nyereménye vagy vesztesége, hanem összességében hogy áll.

Igazad van. 6.25-ről három szopó után 3.25-re megy le. :great:

Hello.Egy ujabb strategia fordult meg a fejemben amirol kiszeretnem kerni a velemenyeteket.A Bet on nehany meccsen van ojan opcio , hogy golszerzes modja.Kapurarugas ,fejeles,bunteto,szabadrugas stb..Ha minden alkalommal a kapurarugasra fogadnek.Vesztes utan a tet triplaznam szerintetek ez mennyire lenne hatekony?
A szorzok 1.50-1.80 kozott vannak.Elmeletileg nagyon nagyon minimalis az eseje annak , hogy ebbol  hosszu sorozatto kapjak el.Szazalekban kifejezve a focimerkozeseken szerzet golok hany % a szarmazik kapurarugasbol? Erre tudna nekem valaki valaszt adni?

Elore is koszonom a hozzaszolasaitokat.

Idézetet írta: Galt88 Dátum november 22, 2012, 19:51:13
Hello.Egy ujabb strategia fordult meg a fejemben amirol kiszeretnem kerni a velemenyeteket.A Bet on nehany meccsen van ojan opcio , hogy golszerzes modja.Kapurarugas ,fejeles,bunteto,szabadrugas stb..Ha minden alkalommal a kapurarugasra fogadnek.Vesztes utan a tet triplaznam szerintetek ez mennyire lenne hatekony?
A szorzok 1.50-1.80 kozott vannak.Elmeletileg nagyon nagyon minimalis az eseje annak , hogy ebbol  hosszu sorozatto kapjak el.Szazalekban kifejezve a focimerkozeseken szerzet golok hany % a szarmazik kapurarugasbol? Erre tudna nekem valaki valaszt adni?

Elore is koszonom a hozzaszolasaitokat.

Ne félj, a bukik belőtték már az oddsokat nagyon pontosan. Ugyanolyan esélye van, hogy hosszú sorozatot kapjál el belőle mint más hasonló szorzójú kimenetel esetében. Ha egységes tétet raknál ezekre a tippekre lassan elvesztenéd a pénzed, ha martingelt játszol vele pedig gyorsan. Ráadásul az ilyen tipusú fogadásoknál általában az irodák százalékos haszna nagyobb is mint a többinél.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 22, 2012, 19:56:49
Ne félj, a bukik belőtték már az oddsokat nagyon pontosan. Ugyanolyan esélye van, hogy hosszú sorozatot kapjál el belőle mint más hasonló szorzójú kimenetel esetében. Ha egységes tétet raknál ezekre a tippekre lassan elvesztenéd a pénzed, ha martingelt játszol vele pedig gyorsan. Ráadásul az ilyen tipusú fogadásoknál általában az irodák százalékos haszna nagyobb is mint a többinél.
az en megfigyeleseim alapjan a golok legalabb 80%-a(ha nem tobb) rugas altal szuletik, tortenetesen epp ezt figyeltem meg a tegnap es ma, ahol ez az opcio megvolt, 12bol 11 gol rugas altal szuletett,es egy fejes altal...

Idézetet írta: zoltanmoldovan Dátum november 22, 2012, 20:12:51
  az en megfigyeleseim alapjan a golok legalabb 80%-a(ha nem tobb) rugas altal szuletik, tortenetesen epp ezt figyeltem meg a tegnap es ma, ahol ez az opcio megvolt, 12bol 11 gol rugas altal szuletett,es egy fejes altal...

Már bocs, de ezt még mintának sem nevezném, olyan kicsi. Figyelj meg 1000 meccset!

Idézetet írta: perkon Dátum augusztus 25, 2012, 12:28:40
Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata vezetéses kétesélyes játék nyereségességében?

Én mostanában azt próbálgatom, hogy 3 kétesélyt + 1 fixet választok ki, ezt megjátszom 6 szelvényen (1 szelvény négyes kötés) és ez 1 hibátlan szelvényt ad 1 vagy 2 vezetés (a 2.esély, vagyis a "meglepetés"=vezetés) eltalálása esetén. Tehát gyakorlatilag ugye a 3 kétesély teljes variációjából (8db) elhagyom a két szélsőséget (a csak 3 első esélyeket "papírforma", és a csak 3 második esélyeket "meglepetések"),így lesz 6 db szelvény. (3-as kötés plusz az 1 fix miatt lesz 4-es kötés).
Megfigyeléseim alapján ez még működhet is, mert általában nem a két szélsőség jön ki, hanem 1-2 meglepetés kibukik.

Na most, a baj az, hogy piszok nehéz ugye még 3 kétesélyt is eltalálni, én belehibázok 1-et általában.

Ezért mi van akkor, ha a fenti 6 db szelvényt nem direktbe, hanem 4/3 kombinációban adjuk fel?

A helyzet az, hogy ha eltalálunk mindent, akkor ugye a főjátéktól eltérően nem 1 db hibátlan szelvény lesz, hanem 3 db. Ez ok.
1 hibánál pedig a vezetés (1 vagy 2) eltalálásától függően lesz 1 vagy 2 db 3-as találat.
Ha van kettő 3-as, az visszahozza a befektetést, egy 3-as viszont nem.

Mindezt persze 2.00 feletti oddsok esetében érdemes játszani és a fix is legyen lehetőleg 1.8.

Ha valakinek van ebben tapasztalata, véleménye szívesen meghallgatnám.  :cya:
Hello!
erre wan 1 xixtéma de csak tippmixen alkalmazhato szerintem!  csoportositani kell a 3 kétesélyt! a b c csoportra!! A csop: hdh,hhd,dhh,ddh  B.csop: hdh,ddh,hdd,dhd  C.csop: dhd,dhh,hdd,hhd  namár most eltalált 2esélyeknél mindig 2 csoport jön,ami csop nem jön,azt a köw.fogadásnál duplázni!! elég xép eredményeket hoz! :cya: :great:

Idézetet írta: zsolti25 Dátum november 24, 2012, 09:26:00
 
Hello!
erre wan 1 xixtéma de csak tippmixen alkalmazhato szerintem!  csoportositani kell a 3 kétesélyt! a b c csoportra!! A csop: hdh,hhd,dhh,ddh  B.csop: hdh,ddh,hdd,dhd  C.csop: dhd,dhh,hdd,hhd  namár most eltalált 2esélyeknél mindig 2 csoport jön,ami csop nem jön,azt a köw.fogadásnál duplázni!! elég xép eredményeket hoz! :cya: :great:

A hdh az egy szelvény, hármas kötéssel? Vagy?

3 Kétesély: h (hazai) d(döntetlen)  tehát H D H  Ez egy 3as kötés ami lehet  h v wagy v d terméxetesen,csak az egyxerüség kedwéjért!! :) tehát 12 szelo 3 csoportban,találatnál 2csop jön mindig,ezért wan 2x minden kombi,a 6 helyett 12!! max 1 wagy 2fixel játxwa nagyon jo profitot termel!

#1345 november 24, 2012, 12:27:22, tfrici
Idézetet írta: zsolti25 Dátum november 24, 2012, 11:55:08
3 Kétesély: h (hazai) d(döntetlen)  tehát H D H  Ez egy 3as kötés ami lehet  h v wagy v d terméxetesen,csak az egyxerüség kedwéjért!! :) tehát 12 szelo 3 csoportban,találatnál 2csop jön mindig,ezért wan 2x minden kombi,a 6 helyett 12!! max 1 wagy 2fixel játxwa nagyon jo profitot termel!

Nekem valahogy nem világos.

Üdv!

Ha jól értem arról van szó, hogy:

Ha 3 kétesélyt a két szélsőség kiejtésével 6 db szelvénnyel adunk fel, akkor jónak kell lenni a 2 esélyeknek.

Ha ezt a 6 db szelvényt egyenként (+1 fix hozzáadásával) 4/3 kombiba adjuk fel, akkor ez 4*6=24 db szelvény, itt már hibázhatunk.

Erre mondja Zsolti, hogy ne egyenként 4/3-ba adjuk fel 24 szelvényért, hanem a b c csoportra osztva legyen 3*4=12 db szelvény.

Kevesebb (fele) így a befizetés, mondjuk 2esély hibánál nem tudom, hogy alakul a nyeremény.

Idézetet írta: perkon Dátum november 24, 2012, 12:41:03
Üdv!

Ha jól értem arról van szó, hogy:

Ha 3 kétesélyt a két szélsőség kiejtésével 6 db szelvénnyel adunk fel, akkor jónak kell lenni a 2 esélyeknek.

Ha ezt a 6 db szelvényt egyenként (+1 fix hozzáadásával) 4/3 kombiba adjuk fel, akkor ez 4*6=24 db szelvény, itt már hibázhatunk.

Erre mondja Zsolti, hogy ne egyenként 4/3-ba adjuk fel 24 szelvényért, hanem a b c csoportra osztva legyen 3*4=12 db szelvény.

Kevesebb (fele) így a befizetés, mondjuk 2esély hibánál nem tudom, hogy alakul a nyeremény.
Pontosan igy wan!  viszont nálam mind3 kétesélynek jónak kell lennie hix 3db mind benne wan a 12 szelón!! nekem a talälati arány kb. 20ból 14-16 xokott lenni,wixont a fixekkel amit mellé rakunk csak óvatosan!! neten most textelem még csak h jönne le ha 1x x2 ket fogadnák ugyan igy 1 szelón!! :cya:

Na de itt az sem elég, hogy mindhárom kétesélyt eltalálod, mert a hhh és a ddd sor sehol nem szerepel.
A 8 lehetséges variációból 6 van lejátszva csak, igaz azok kétszer.

Azt sem értem, miért csak tippmixen lenne játszható.

Mivel "vezetéses", ezért -  ahogy mondtad  - a 3 kétesély teljes variációjából (8db) el van hagyva a két db "szélsőség" szelvény, amin a 3 csak 1.esélyes tippek vannak rajta, és amin a 3 csak 2.esély tippek vannak rajta, vagyis a "hhh" -t és a "ddd" -t tartalmazó szelvények (a h és a d csak példa kedvéért, pontosabb az első esély és a második esély megfogalmazás).

Tehát alapból így jön ki a 3 kétesélyes vezetve 6 szelvényen, amit Zsolti csoportosít 12 szelvényre.

Szerintem sem csak tippmixen játszató.