Melyik a legszebb Pókerterem???

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Hali!

A kérdésem lényege a címben van.
Nem szeretnék túlzottan sok letöltést a gépemre, ezért kérdezlek meg titeket.
Én a Bwin és az Expektnél játszok. A Bwin végtelenül gagyi és élvezhetetlen szerintem az Expekthez képest.

Tudtok-e jobbat ami még az Expektet is veri?  ;)

Én már a kezdetektől a Bet365 Pokerprogramját használom, s nekem az tetszik.

Valahogy úgy vagyok vele, hogy megszeretek valamit, aztán ahoz nagyjából hű vagyok, persze ha nem okoz csalodást.

Probáltam az [ex]Expekt[/ex] pokerprogramját is, az is jó volt.

szia!
Tudom nem sokat visz előre a témában,de én is az expektre szavazok és kis idő után a paradise is átlátható.

Pokers Stars, Party Poker -> ezek a legnagyobbak.

Carbon Poker elég szép ...  az 50K freeroll  is  ;D

PKR poker , gyönyörű 3d-s , komolyan a legélvezetesebb

Nekem nagyon nem jött be a PKR, a Partypoker is borzalamas. Messze viszi a pálmát a ParadisePoker. Persze kinek mi...

Nekem az ipoker hálózat nagyon tetszik! pl.: cdpoker, titanpoker, expektpoker!! ;)

Most jöttem rá, hogy a pkr terme a legszebb. 3d grafika meg minden!! ;) ;)

Sztem a Full Tilt szoftvere a legjobb, lefagyast vagy mas technikai problemat mèg sose tapasztaltam, frissiteseket is elintezi par masodperc alatt.

7-8 asztal siman elfut barmilyen szaggatas nelkul, a cashier rsz is jol felepitett.

Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a termet, tenyleg profik.

Szerintem is a jó szoftvere van a full tiltnek, de szépségre (amiről a téma is szól) nem top 10-es!! ;)

Nekem a PKR tetszik a legjobban, de a SMART GUARD nem szereti... :)


Ha pénzt akarsz keresni a pókerel ne a skin érdekeljen hanem aj átékos álomány stb.... ha meg hobbibol játszol akkor meg alap PKR póker az a legjobb kinézetre!(én nem foglalkozom hogy néz ki a pénzre hajtok és a bónuszokra!)

Én a Pokerstarsra és a Chilire szavazok, de szeretem a Boss Media-s termeket is, habár már lehet hogy más a hálózat neve