Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

Bajnokok Ligája 2015/16: Ki lesz a végső győztes?

Benfica
    0 (0%)
Manchester City
    3 (6.1%)
Wolfsburg
    4 (8.2%)
Atletico Madrid
    6 (12.2%)
Bayern München
    6 (12.2%)
PSG
    8 (16.3%)
Real Madrid
    8 (16.3%)
Barcelona
    14 (28.6%)


Összes szavazó: 49

A tegnapi 'produkció' után azért kezdek félni a mai estétől. Ráadásul ma faszán benne van a 0-0 a pakliban  ;D Mondjuk egy 0-0 is lehet jó, de a tegnapi meccs azért messze volt a jótól...

Legfeljebb 2 gól lesz, kizárólag 2-0/0-2 esetén dőlne el a párharc, szoros és jó meccset várok.
Remélem a mai napon Guardiola hanyagolja a 3 védős rendszert.

Szóval a City megkapta a legnagyobb ajándékot és még karácsony sincs...
http://index.hu/sport/futball/2016/04/29/masfel_centi_a_szakadas_ronaldo_combjaban/

Nem szeretem a Realt (és akkor még finoman fogalmaztam), de azt meg pláne nem bírom, ha egy párharc úgy dől el, hogy a legjobbak nem játszottak. Ha ezzel sem tud élni Pellegrini csapata, akkor a City egy  ritka nagy balfék klub. 

Még jó hogy semmi baja nem volt, százszázalékos a City meccs előtt... Várható volt. Annyiból illik helyén kezelni hogy a lap katalán illetőségű. Mondjuk ez a City úgy sem fog továbbmenni ha Benzema és CR sem lesz. Hazai pályán sem tudtak komoly veszélyt kialakítani, szerencse kéne meg egy gólgazdag iksz.

Kicsit nem vagyok itt, senki nem ír egy ilyen meccsről mint a Tico-Bayern?  ;D Mondjuk érthető, és tudom miért nem  ;D
Nagyon meg lett verve Guardiola és csapata. Szerintem nem képesek kettővel többet rúgni ennek a védelemnek, ahhoz vagy (újabb) bírói hibák kellenek, vagy valami Heynckes-csodafutball. Pep főleg ott rontotta el amikor behozta Müllert és nem Lewa helyett, hanem lekapta egy középpályását. Pedig addig a második félidőben elkezdtek nyomni, erre középen kevesen lettek, két gólvágója meg ott birkózott középen, szinte labdaérintés nélkül. Az meg egyenesen vicces volt hogy a legvégén Lahm és Alaba tette-vette a labdát a tizenhatos előtt - a két írányító  ;D Jajj, neked Etihad  ;D ;D

Számomra kezd egyre szimpatikusabb lenni ez az Atletí, tudnak ezek kevésbé brutálisan és színesen is játszani, jó lenne minél többször ezt látni tőlük. Realosként mondom, nyugodtan tudnék aludni ha megnyernék a BL-t akár Ramosék ellen. Megérdemlik.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 29, 2016, 19:02:07

Számomra kezd egyre szimpatikusabb lenni ez az Atletí, tudnak ezek kevésbé brutálisan és színesen is játszani, jó lenne minél többször ezt látni tőlük. Realosként mondom, nyugodtan tudnék aludni ha megnyernék a BL-t akár Ramosék ellen. Megérdemlik.

Ámen :angel:

Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16 - elődöntők



Május 03., kedd:

2016.05.03 20:45   Bayern München - Atletico Madrid   1.65   3.77   5.70

Május 04., szerda:

2016.05.04 20:45   Real Madrid - Manchester City   1.51   4.38   6.20


Tippek, vélemények?


Idézetet írta: Anyuci123 Dátum május 03, 2016, 08:58:08
B-A =X
R-M=1

Húha, így ébredés után azt hittem ez valami matematikai képlet  :D :D

Remélem Simeone odapakol még egyet Pepnek, kicsit tanítgatja milyen is egy edző  ;D

Legjobb lenne ha mind a 4 csapat kiesne, bár mivel valakinek meg kell nyerni, legyen az atm, igaz hogy ki nem állhatom, de a többi az méginkább bohóc csapat.
Azért ilyen szorzót adni Bayernre... Csak nehogy aztán megégjenek és vigyék magukkal a fogadók 80%-át

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 03, 2016, 09:29:08
Legjobb lenne ha mind a 4 csapat kiesne, bár mivel valakinek meg kell nyerni, legyen az atm, igaz hogy ki nem állhatom, de a többi az méginkább bohóc csapat.
Azért ilyen szorzót adni Bayernre... Csak nehogy aztán megégjenek és vigyék magukkal a fogadók 80%-át
mind a négy bohóc csapat?  :redchug: ahhoz hogy egy ilyen "bohóc" csapat bejusson bl elődöntőbe oda valamit le kell tenni az asztalra.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 03, 2016, 09:37:53
mind a négy bohóc csapat?  :redchug: ahhoz hogy egy ilyen "bohóc" csapat bejusson bl elődöntőbe oda valamit le kell tenni az asztalra.

Így van. Csak tudnám, akkor melyek a nem-bohóc csapatok...

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 03, 2016, 09:37:53
mind a négy bohóc csapat?  :redchug: ahhoz hogy egy ilyen "bohóc" csapat bejusson bl elődöntőbe oda valamit le kell tenni az asztalra.

Igen a nevezési lapot.... :crazy: :crazy:

A Bayern- Atleticóra nehéz továbbjutót jósolni. Ahogyan a Bayernt Müller visszahozta a Juventus ellen, az hátborzongató volt. Szerintem lesz ma is kései gól, de gyanús a félidő 0-0 is.  Ha az Atletico lövi az első gólt, akkor azzal lényegében eldöntötték, ezért underes lesz. Ha pedig a Bayern, akkor visszavesznek, mert utána az lesz a hazaiaknak a lényeg, hogy gólt ne kapjanak, mert akkor kampó nekik. És Oblak is túl jó. Szóval mindenhogy under 2,5 gólt várok, de én már csak underes vagyok...

Cakir az Atleticóra fogadott. Neuer nem ;D