Wimbledon Tippjáték 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a döntőt?

Banderas79
1 (10%)
szumos
9 (90%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: július 07, 2013, 08:50:54

Idézetet írta: Banderas79 Dátum július 06, 2013, 06:40:35
Amennyiben a sorsolás nekem kedvezne a döntőbe jutást illetően, abban az esetben felajánlok a nyereményemből az általam csak szerencsével legyőzött 3 játékosnak(McCart,szoltam 93,Petiboy91) 5-5 eurót!Azt gondolom ez így korrekt és legyen ez a sorozat tanulság a következő versenyre, ne a szerencse döntsön egy ilyen játékban!

Milan!Átküldök 1 tippet a döntőre, mivel legközelebb csak vasárnap este leszek gépközelben.Amennyiben nem én lettem a szerencsés nyertes vedd tárgytalannak a levelet.

Ez rendes tőled, köszi. :)

Kössz!

Sajnos Djoko szétcsúszott a maratoni elődöntőtől. Ettől függetlenül nem gondoltam volna, hogy Murray ezzel a játékkal nyerhet!

Gratulálok Szumos!  :beerchug:Hát a döntőkben is borult a papirforma, de ez egy ilyen Wimbledon volt.

Gratula japán harcművész  ;) ezekszerint csak érvényesült itt is ami a Garrosnál... a későbbi győztes ejtett ki- attól kikapni meg nem szégyen  :redchug: :ok:

Banderas79, te pedig nagyon korrekt vagy  :beerchug:

Idézetet írta: horzol Dátum július 07, 2013, 11:47:10
Ezek szerint Petiboy91 nem vett részt a vigaszág játékban...pedig ez Milantol szép gesztus volt :ok:, hogy lehetőséget adott az ugymond a bronzmeccsre ;)

Sajnos nem volt időm a hétvégén arra hogy fogadjak így nem raktam semmit sem...de nagyon élveztem a játékot és Milan-nak egy pacsi...

Idézetet írta: Banderas79 Dátum július 07, 2013, 20:16:04
Gratulálok szumos!

Milan!Megoldható, hogy a 3 játékosnak(McCart,szoltam93,Petiboy91) a nyereményemből 5-5-5 eurót kapjanak?

Szia,

Sajnos ez nem megoldható.

Rendes tőled, de nem fair a többi játékossal szemben, illetve az irodával sem ez a megállapodásunk.

Tisztelt hölgyeim és uraim:

Bemutatóm a 2013-as Wimbledon Tippjáték győztesét: Szumos-t!

Nyereménye 60€ Bet365 számlafeltöltés!

A döntős: Banderas79

Nyereménye: 30€ Bet365 számlafeltöltés!

Vigaszdíj: horzol - 5€ Skrillen keresztül

Gratulálunk nekik is, meg az összes résztvevőnek, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ez gyors volt. Jóvá is írta bet365!  :ok:

Milan tudsz valamit a megforgatási kötelezettségről? Azt láttam, hogy valami van. Ha nem, ne kérdezd meg, majd rájövök.  ;)

Még egyszer köszönöm a játékot!

Üdv.: szumos

Idézetet írta: szumos Dátum július 08, 2013, 12:25:34
Ez gyors volt. Jóvá is írta bet365!  :ok:

Milan tudsz valamit a megforgatási kötelezettségről? Azt láttam, hogy valami van. Ha nem, ne kérdezd meg, majd rájövök.  ;)

Még egyszer köszönöm a játékot!

Üdv.: szumos

Az hogy lehet hogy jóvá is írta, a többi játék után meg nem jött meg a nyeremény és várhatóan csak megint 15.-ig fog...?  ???

Idézetet írta: csatarid Dátum július 08, 2013, 12:46:28
Az hogy lehet hogy jóvá is írta, a többi játék után meg nem jött meg a nyeremény és várhatóan csak megint 15.-ig fog...?  ???

Gondolom ez a havi szokásostól eltérő játék/szponzoráció volt, ezért külön intézték. Én is játék közben vettem észre, nem számítottam ilyen gyorsan rá.

Idézetet írta: csatarid Dátum július 08, 2013, 12:46:28
Az hogy lehet hogy jóvá is írta, a többi játék után meg nem jött meg a nyeremény és várhatóan csak megint 15.-ig fog...?  ???

Úgy látszik, hogy nagyon boldogak az angol kollégák, s ami Wimbledonnal kapcsolatos az ilyen gyors.  :beerchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum július 08, 2013, 12:46:28
Az hogy lehet hogy jóvá is írta, a többi játék után meg nem jött meg a nyeremény és várhatóan csak megint 15.-ig fog...?  ???

Egy dolgot tisztázzunk. Mindig akkor jön, nem "megint".