Ivibet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


április 19, 2024, 14:07:16, Admin
Ivibet Infó

Ha bármilyen kérdésed van a Ivibet irodával kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Játszottál már az Ivibet-nél? Akkor itt értékelheted a fogadóirodát.

Ivibet bemutató

#1 november 23, 2023, 19:08:01, Titti7
Első sikeres szelvényeim megvoltak a hétvégén az Ivibetnél. Az iratokat feltöltöttem, melyeket elfogadtak. A kifizetésük skrillre 2-3 órán belül megjött!
Az sztfh.hu rendre az ő oldalukat is "lelövi", de hasonlóan a unibethez ők is rendre küldik e-mailben is az új elérhető linkjeiket, melyről be lehet lépni a továbbiakban hozzájuk.

Idézetet írta: Titti7 Dátum november 23, 2023, 19:03:12Első sikeres szelvényeim megvoltak a hétvégén az Ivibetnél. Az iratokat feltöltöttem, melyeket elfogadtak. A kifizetésük skrillre 2-3 órán belül megjött!
Az sztfh.hu rendre az ő oldalukat is "lelövi", de hasonlóan a unibethez ők is rendre küldik e-mailben is az új elérhető linkjeiket, melyről be lehet lépni a továbbiakban hozzájuk.

A lelövés miatt 1 napig elérhetetlen volt. Én is próbálgattam , nyertem is, buktam is . de az oldal frissülése hagy némi kívánni valót , és még finoman fogalmaztam .

52K elso bonusz nem rossz, de az otszori megforgatas legalabb 2 esemeny/szelveny legalabb 2-es odds/szelveny szabalyuk azert nem a legbaratibb.. :D unibetnel ez 1.4 sportingbullnal ez 1.5

Hol olvashatók a feltételek? Link?
Ezt keresem, de amilyen vaksi vagyok, nem találom.

Idézetet írta: Tomifinn Dátum november 26, 2023, 14:06:1952K elso bonusz nem rossz, de az otszori megforgatas legalabb 2 esemeny/szelveny legalabb 2-es odds/szelveny szabalyuk azert nem a legbaratibb.. :D unibetnel ez 1.4 sportingbullnal ez 1.5
Szerintem a Vegas bónuszt nagyon könnyű kijátszani . Elég egy duplázás , utánna már lehet csalni.

Idézetet írta: Tomifinn Dátum november 26, 2023, 14:06:1952K elso bonusz nem rossz, de az otszori megforgatas legalabb 2 esemeny/szelveny legalabb 2-es odds/szelveny szabalyuk azert nem a legbaratibb.. :D unibetnel ez 1.4 sportingbullnal ez 1.5
A problema inkabb az hogy ha bonuszt felviszed 3milliora akkor is csak annyit fogsz megkapni amennyit befizettel, vagyis amennyi bonuszt kaptal. A tobbi elveszik.

#7 november 29, 2023, 17:03:07, Kormanyzas
Esetleg tud valaki jelenleg is működő linket ivibetre ? Hiába írom a supportnak , hogy mi a bajom, küldenek egy olyan linket , ami már rég nem jó.) kb 1 hete vagyok náluk , de már ez a második blokkolás. Nem túl bisztató.

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 29, 2023, 15:49:37Esetleg tud valaki jelenleg is működő linket ivibetre ? Hiába írom a supportnak , hogy mi a bajom, küldenek egy olyan linket , ami már rég nem jü.) kb 1 hete vagyok náluk , de már ez a második blokkolás. Nem túl bisztató.
Warp?


amugy warp nelkül nekem ez a cím megy.

https://ivibetbet.com/hu

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 29, 2023, 17:11:28amugy warp nelkül nekem ez a cím megy.

https://ivibetbet.com/hu
Nálam nem .
Olyan van , hogy a főoldal bejön, de ha rákattintok a belépésre vagy a regre , az már nem

Frissítettük az Ivibet bemutatónkat.

Az Ivibeten akár már 35 Ft-ért is helyezhetünk el fogadásokat, a minimum beszálló pedig 450 Ft paysafecard által, 500 Ft bankkártyás feltöltés esetén, 1700 Ft pedig ha Skrill vagy Neteller elektronikus pénztárcával töltenénk fel számlánkat.

Újdonság náluk a lóverseny fogadás, az új játékosokat egy akár 52.000 Ft értékű befizetési bónusszal várják, az Előrejelzések részlegükön ingyen tippelhetünk 10 mérkőzésre, és ha jól teljesítünk akkor ingyen fogadásokban részesülünk. Ezen kívül a Hírességek csarnokában láthatjuk a mai nap legnagyobb nyereményeit, de megtekinthetőek a korábbi nagy nyertesek is.

Továbbra is várjuk azoktól a beszámolókat akik már játszottak ennél a fogadóirodánál:
Ivibet véleményezés


Akartam regisztrálni az irodához, de a telefonszám beírása után a számom teljesen kitörlődik. Először azt hittem, hogy a bekapcsolt WARP miatt van. Azonban ennek kikapcsolása után is ugyanez a problémám.

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 20, 2024, 09:18:44Akartam regisztrálni az irodához, de a telefonszám beírása után a számom teljesen kitörlődik. Először azt hittem, hogy a bekapcsolt WARP miatt van. Azonban ennek kikapcsolása után is ugyanez a problémám.

Mi ilyen gondot nem tapasztaltunk. Valami nálad lehet.