ATP - US Open

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


US Open: Ki lesz a végső győztes?

Novak Djokovic
5 (26.3%)
Andy Murray
0 (0%)
Roger Federer
9 (47.4%)
más
5 (26.3%)

Összes szavazó: 19

Szavazás lezárva: augusztus 28, 2014, 16:08:23

Döntő

Szeptember 08., hétfő:

23:00   Nishikori K. - Cilic M.   1.76   2.09


Tippek, vélemények?

Egész évben kiegyensúlyozott volt a mezőny, de akkor sem gndoltam volna hogy a nagy négyes egyik tagja sem éri meg a döntőt. Mikor volt ilyen utoljára GSen? Gondolom még a Nadal előtti időkben, nem? Remélem Nishikori nyer, hajrá!

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 07, 2014, 08:50:39
Egész évben kiegyensúlyozott volt a mezőny, de akkor sem gndoltam volna hogy a nagy négyes egyik tagja sem éri meg a döntőt. Mikor volt ilyen utoljára GSen? Gondolom még a Nadal előtti időkben, nem? Remélem Nishikori nyer, hajrá!

A 2005-ös Ausztrál Openen volt legutóbb, hogy se Federer, se Nadal, se Djokovics, se Murray nem jutott a döntőbe. Akkor Safin és Hewitt volt a két finalista.

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 07, 2014, 11:01:01
A 2005-ös Ausztrál Openen volt legutóbb, hogy se Federer, se Nadal, se Djokovics, se Murray nem jutott a döntőbe. Akkor Safin és Hewitt volt a két finalista.

Köszi, én lusta voltam utánanézni, csak azt tudtam mióta követem a teniszt, jó 4-5 éve, ilyen még nem volt. De akkor jól besaccoltam  8)

És akkor most hivatalosan is véget ért a nagy négyes (hármas) korszaka? Dimitrov, Raonic elődöntő, Nishikori, Cilic min döntő (amúgy milyen érdekes mind a négyen mostanában váltottak edzőt, vagy csatlakozott a teamhez egy nagy név), ott van még Delpo ha felépül. Kemény lesz, alig várom a jővő évet, na meg a londoni évvégi tornát.

Agyam eldobom, ilyen nem létezik. :D 9 éve!!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 07, 2014, 05:29:34
Döntő

Szeptember 08., hétfő:

23:00   Nishikori K. - Cilic M.   1.76   2.09


Tippek, vélemények?

Végignéztem mindkét elődöntőt. Az oddsot nem értem Cilicre, kb 1.7 lenne reális. Cilic energetikailag nagyon ott volt, letisztult a szervajátéka, óriási hite van. Nishikori egy sokat hibázó Djokovicot vert meg viszonylag jó tenisszel egy küszködős meccsen. Kevés olyan game volt, ahol ne lett volna veszélyben a japán szervája. Cilic hasonló stílusban játszik, csak sokkal erősebb és jobb a japónál. Én Cilic sima győzelmét várom, de nem bánom a Nishikori nyer, mindketten szimpatikus játékosok.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 08, 2014, 20:54:31
Végignéztem mindkét elődöntőt. Az oddsot nem értem Cilicre, kb 1.7 lenne reális. Cilic energetikailag nagyon ott volt, letisztult a szervajátéka, óriási hite van. Nishikori egy sokat hibázó Djokovicot vert meg viszonylag jó tenisszel egy küszködős meccsen. Kevés olyan game volt, ahol ne lett volna veszélyben a japán szervája. Cilic hasonló stílusban játszik, csak sokkal erősebb és jobb a japónál. Én Cilic sima győzelmét várom, de nem bánom a Nishikori nyer, mindketten szimpatikus játékosok.

Szerintem az odds rendben van, Nishikori nagyon halovány esélyese a meccsnek, igazi érték egyik oldalon sincs véleményem szerint. Ez persze nem jelenti azt, hogy valamelyikük ne nyerhetne simán. Igazi coin flip meccs, ha Kei "dog" lenne vele mennék, de így a legnagyobb jóindulattal is skip.
Ez olyan sörrel nézős, szórakoztató meccs lesz, kár lenne pénz miatt izgulni rajta.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 08, 2014, 20:54:31
Végignéztem mindkét elődöntőt. Az oddsot nem értem Cilicre, kb 1.7 lenne reális. Cilic energetikailag nagyon ott volt, letisztult a szervajátéka, óriási hite van. Nishikori egy sokat hibázó Djokovicot vert meg viszonylag jó tenisszel egy küszködős meccsen. Kevés olyan game volt, ahol ne lett volna veszélyben a japán szervája. Cilic hasonló stílusban játszik, csak sokkal erősebb és jobb a japónál. Én Cilic sima győzelmét várom, de nem bánom a Nishikori nyer, mindketten szimpatikus játékosok.

Viszont sokat számít az egymás elleni mérleg, ami egyértelmű Kei fölényt mutat. De még annál is fontosabb lehet az hogy Cilic fejben betli. Lehet most töri át a gátat, de pszichésen (eddig) az egyik leggyengébb topjátékosnak tartom. Hajrá Nishikori!


Szerintem ez a legszebb példája az olyan meccsnek amibe NEM SZABAD belemenni pénzel.

Cilic lehet hogy lemosta Fedexet, de ez ma egy teljesen más meccs. Tud a horvát is nagy zokni lenni fejben és ugye Nishi is tud teniszezni. Kérdés ki fogja jobban birni a terhet, de nekem ha pisztolyt szegeznének a fejemhez akkor sem tennék pénzt erre a meccsre.

Szerintem bármi lehet.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 08, 2014, 20:54:31
Végignéztem mindkét elődöntőt. Az oddsot nem értem Cilicre, kb 1.7 lenne reális. Cilic energetikailag nagyon ott volt, letisztult a szervajátéka, óriási hite van. Nishikori egy sokat hibázó Djokovicot vert meg viszonylag jó tenisszel egy küszködős meccsen. Kevés olyan game volt, ahol ne lett volna veszélyben a japán szervája. Cilic hasonló stílusban játszik, csak sokkal erősebb és jobb a japónál. Én Cilic sima győzelmét várom, de nem bánom a Nishikori nyer, mindketten szimpatikus játékosok.
Cilic top formában van, de a H2H 5-2 a japánnak, az is fontos

2.10-ért én azért nem tudtam az elmúlt hetek alapján otthagyni Cilicet.

Goran lett edzője, fejben azért javult.

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 08, 2014, 21:41:41
2.10-ért én azért nem tudtam az elmúlt hetek alapján otthagyni Cilicet.
Jól tetted. Szerintem sima lesz.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 08, 2014, 21:43:05
Goran lett edzője, fejben azért javult.
Így van, és ő az aki szabadkártyával nyert Wimbledont, ráadásul az all time ász-listát is vezeti egyéb specialitásokkal:
The record for the most aces in a tournament is held by Goran Ivanišević who hit 213 aces en route to winning Wimbledon in 2001. Goran Ivanišević holds the record for most aces served in a year with 1477 in the 1996 season. He also holds the record for most career aces with 10,183.

Így aztán nem voit nehéz rendbe tudta tennie Cilic szerváját.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 08, 2014, 21:23:44
Cilic top formában van, de a H2H 5-2 a japánnak, az is fontos
A H2h is fontos, de ez egy meccs, amin bármi megtörténhet, ráadásul GS döntő. Cilic hite fog dönteni, nagyobb akaraterőt érzek benne, mint Nishiben.