Davis Cup 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Davis Cup 2015





Itt lehet beszélgetni a mérkőzésekről, tippekről, stb..

Március 06., péntek:

12:00   Belgium - Switzerland   1.03   12.08   

12:00   Brazil - Argentina   3.24   1.34   

12:00   Croatia - Serbia   15.37   1.02   

12:00   Czech Republic - Australia   2.59   1.48   

12:00   France - Germany   1.22   4.05   

12:00   Italy - Kazakhstan   1.18   4.76   

12:00   Japan - Canada   3.82   1.24   

12:00   USA - Great Britain   1.81   1.97


Tippek, vélemények?

Mit gondoltok Troicki a tegnapi 5 szettes után ma ismét pályára lép párosban Zimonjic-cal, vagy esetleg bedobják Krajinovic-ot?

A francia páros szinte biztos, hogy Mahut/Benneteau lesz, a németeknél is valószínűsíthető a Becker/Begemann páros, ugye?

Az ausztrálok is valószínűleg a Groth/Hewitt párossal állnak ki, és másik oldalon a Mertl/Pavlasek duó lesz szerintetek?

Ezért nem szeretem annyira a DK-t fogadás szempontból, mert nagyon beleszoktak nyúlni az utolsó pillanatokban..

Idézetet írta: fjazej Dátum március 07, 2015, 10:00:11
Mit gondoltok Troicki a tegnapi 5 szettes után ma ismét pályára lép párosban Zimonjic-cal, vagy esetleg bedobják Krajinovic-ot?

A francia páros szinte biztos, hogy Mahut/Benneteau lesz, a németeknél is valószínűsíthető a Becker/Begemann páros, ugye?

Az ausztrálok is valószínűleg a Groth/Hewitt párossal állnak ki, és másik oldalon a Mertl/Pavlasek duó lesz szerintetek?

Ezért nem szeretem annyira a DK-t fogadás szempontból, mert nagyon beleszoktak nyúlni az utolsó pillanatokban..

Még nincs infó változásról. Viszont ahol szerb-horvát páros meccset írnak ne tedd meg, mert én már buktam így nem is kicsit, ha változik az eredeti felállás. Ha meg a Troicki-Zimo párost teszed és változás van, tét vissza. De a legjobb lenne élőben, amikor már tudod kik játszanak.
És érdemes a daviscup.com on a live blogot követni, ha van valami változás azt oda kiírják.

Idézetet írta: fjazej Dátum március 07, 2015, 10:00:11
Mit gondoltok Troicki a tegnapi 5 szettes után ma ismét pályára lép párosban Zimonjic-cal, vagy esetleg bedobják Krajinovic-ot?

A francia páros szinte biztos, hogy Mahut/Benneteau lesz, a németeknél is valószínűsíthető a Becker/Begemann páros, ugye?

Az ausztrálok is valószínűleg a Groth/Hewitt párossal állnak ki, és másik oldalon a Mertl/Pavlasek duó lesz szerintetek?

Ezért nem szeretem annyira a DK-t fogadás szempontból, mert nagyon beleszoktak nyúlni az utolsó pillanatokban..

A szerbeknél Troicki tuti nem fog párosozni. Nincs róla még hír, ez az én véleményem, de 1,05-ös oddsot adok magamra hogy igazam lesz  ;)

Köszi szépen!

Igazából a cseh-ausztrál páros érdekelne a legjobban, mert abban szinte biztos vagyok, hogy a cseheknél nem a Vesely/Rosol  páros játszik majd, amit az unibetnél írnak, már a DK oldalán is a Mertl/Pavlasek párost írják a Groth/Hewitt ellen, és ez pedig szerintem nagyon fix Groth-éknak.

A francia párosra is jó esélyt látok, hogy eldöntik a párharcot.


Francba, a britek és az ausztrálok is egy szettre voltak a továbbjutástól. Főleg az auszik hagytak ki nagy lehetőséget, két ilyen játékos, hihetetlen. A britek sikere Jamie Murray- múlt, amit kellett ő segített a két Bryannek. Egyébként a két tesót már veretni kell minden minőségi ellenféllel szemben, egyre kevesebbek, a szorzók viszont még mindig a béka segge alatt. Na majd holnap.

Sziasztok! Nézegetem az egyéni eredményeket, és nem értem, hogy mitől függ a szett szám.., nem három nyert szettig játszanak? 2-0-ás végeredmény, hogy lehet? Köszönöm, ha valaki válaszol!

Idézetet írta: UHT Dátum március 08, 2015, 14:49:57
Sziasztok! Nézegetem az egyéni eredményeket, és nem értem, hogy mitől függ a szett szám.., nem három nyert szettig játszanak? 2-0-ás végeredmény, hogy lehet? Köszönöm, ha valaki válaszol!

Ha már lefutott a párharc és nincs valós tétje a mérkőzésnek, akkor szokott 2 nyert szettig menni.

A két Murray tolja a párost a briteknél  :D (szerintem rossz döntés, Inglot többet tehetne párosban. Aztán hátha elég lesz, majd meglátjuk)


Kérlek Fucsó ma ne hagyj cserben, ezt a bohóc Kuzmanovot salakon mindenképp verned kell!


Sousa épp most készül összehozni minden idők legnagyobb bundáját.  :noway:

Úgy néz ki a bet365 mégis csak tudott vmit... Bár továbbra sem hiszem, hogy 5-ben ne nyerné meg, de az év vicce lenne ha kikapna...