Sífutás Világkupa 2012/13

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cesc18, holnapi prológra tippek? Csak a női érdekel  ;)
Bet365-n van H2H, dobogósra való fogadás, és győztesre való fogadás.

Ezen a prológon egyébként hány mp-ként indulnak?


Sífutás - Liberec (CZE) Női/ férfi sprint, klasszikus
Közvetítés: 2013.01.12 - Eurosport ÉLŐ 11:00

Kriukov nem fog hibázni, klasszikusban a mezőny egyik legjobb sprintere. Dobogóra 1.33-ért nem rossz.

Lányoknál Shapovalovától várok jó eredményt, akár egy dobogót is  2.40.

De majd még holnap átrágom a kínálatot.

Nincs most sok időm, de a férfiaknál az orosz 1-es váltón megakadt a szemem. Kriukov lesz a befutóemberük, tehát alap, hogy számolni kell velük majd, és 6-os oddson szerintem vállalható a győzelmük. Pethukov lesz amúgy a társa, aki igaz szabad stílusú sprinter, viszont a tempót klasszikusban is tudja vinni. Meg ha kell úgyis lemészárolnak bárkit ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 13, 2013, 08:26:42
Nincs most sok időm, de a férfiaknál az orosz 1-es váltón megakadt a szemem. Kriukov lesz a befutóemberük, tehát alap, hogy számolni kell velük majd, és 6-os oddson szerintem vállalható a győzelmük. Pethukov lesz amúgy a társa, aki igaz szabad stílusú sprinter, viszont a tempót klasszikusban is tudja vinni. Meg ha kell úgyis lemészárolnak bárkit ;D
A mai nap szabadstílusú lesz ha jól látom!

Most nézem én is a kínálatot, szerintem a nőknél a norvégok 1,5-ért is jók lehetnek. Gyakorlatilag nem látok ellenfelet. A svéd 1-es csapat első embere idén most VK-zik először, szóval nem hiszem, hogy 5-ször kibírná Oestberggel, de még akkor is a Falla-Ingemarsdotter befutónál se a svédre tennék.

Meg még néztem egy meglepetést, de itt várnám Cesc hozzászólását is mert itt azért nem vagyok közel sem biztos.
Finno - Szlovénia H2H 2,65-ért a szlovénok. Szabad stílusban azért ebben lehet érték szerintem. A szlovénoknál Visnar, Fabjan a finneknél pedig Niskanen és Malvalehto

Szabad stílusú volt? Nem tudtam véleményezni sajnos, mert csak most értem haza.

#21 január 13, 2013, 17:49:30, Cipolla
Idézetet írta: Cesc18 Dátum január 13, 2013, 17:31:39
Szabad stílusú volt? Nem tudtam véleményezni sajnos, mert csak most értem haza.

Igen! Kár pedig lejött de így nem mertem megrakni :D A norvég is lejött és azt raktam is! A férfiakat nem néztem, úgyhogy ott nem tudom mi lett a vége.

Sífutás - Sochi (RUS) Női/ férfi sprint, szabad stílus
Közvetítés: 2013.02.01 - Eurosport ÉLŐ 11:15


Joensson kiesett a selejtezőben!

Randall megint nagyon sima volt! :great: 1.5-nél feljebb nem is ment a szorzója...
Petter koma is behúzta... bánom, hogy nem tettem 5-ös oddson...döntő előtt már csak 1.85-2.00-át adtak rá.

Én Kowalczykot nem értem... Minek megy el az összes VK versenyre amíg a norvégok otthon edzenek. A VB-n úgy elfogják verni megint, hogy öröm lesz nézni. Ahelyett, hogy inkább ő is otthon készülne, nem ő rámegy hogy a 400 pontos előnyét tovább növelje.

Változó ki, hogy készül fel...Kowalczyk főleg versenyeken szeret, meg a nagy sífutónemzeteknek most volt a hazai bajnokságok, így pl Björgen is részt vett az ott lévő versenyeken míg mondjuk Kowalczyk nem.

Sífutás - Sochi (RUS) Női skiathlon (7,5+7,5km)
Közvetítés: 2013.02.02 - Eurosport ÉLŐ 10:50

A lányoknál elég egyértelmű a forgatókönyv. Kowalczyk elszakad a mezőnytől és nyer vagy félperccel. Mögötte a dobogó többi fokáért lesz majd nagy harc.

Sífutás - Sochi (RUS) Női skiathlon (15+15km)
Közvetítés: 2013.02.02 - Eurosport ÉLŐ 11:45

A fiúknál már nem ilyen egyszerű a helyzet. Tegnap Northug nagyon erős volt, ezért is adnak rá ma ennyire alacsony szorzót. 1.4-ért nekem nem kell, rengeteg orosz van a mezőnyben és mivel tegnap sprintben leégtek, így ma a hosszútáv menőiknek kell kiszolgálni a közönséget. Valamit tuti kitalálnak a norvég ellen, összefognak dolgozni és nem lepődnék meg ha hosszú hajrát nyitnának majd. Persze ha nem tudják lerázni akkor a befutónál már tuti nem verik meg Northugot.

Hol van Kowalczyk  :D Most kapcsolom be a TV-t, de sehol a csaj ;D
Mi van ezzel a némberrel???

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 02, 2013, 11:16:42
Hol van Kowalczyk  :D Most kapcsolom be a TV-t, de sehol a csaj ;D
Mi van ezzel a némberrel???

Feladta. Egyelőre nincs infó, hogy miért...de gondolom nem érezte jól magát.