OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#4095 június 25, 2021, 13:50:21, Chan
Eltalálta 5 mérkőzés pontos végeredményét whiteman

Nekem egyetlen mérkőzés nyertesét is nehéz megtippelnem, de whiteman fogta magát, és SfScore nevű játékunkban öt találkozó pontos végeredményét is eltalálta! Olvasd tovább, ha érdekel


Bazzeg, ez a világ megérett a pusztulásra, ezért is próbálkoznak a vírusok.

Alza

Közel van, útba esik, szoktam innen rendelni.

Lépnék be, jelszó oké, de küldenek egy 4-jegyű kódot a megadott telefonszámra. (ez új dolog, 4-5 hónapja tuti nem volt)

Telefonszám változott, így a kód nem jön meg nyilván. 20 perc telefon, zenél, aztán felveszi egy nő, mondja, hogy sajna nincs megoldás, esetleg annyi, hogy ő most gyorsan kiolvassa a rendszerből azt a 4-jegyű kódot, lépjek be, és vegyem ki a kétlépcsős azonosításból a pipát és/vagy írjam át a telefonszámot.

Úúúú, mondom fasza. Telefon lerak, próbálom kivenni a kétlépcsős azonosítást, de jóváhagyó smst küld na hova? A régi számra, ami már nincs meg.

Oksa, akkor átírom a számot előbb. Aha, jóváhagyó sms megy egy 4-jegyű kóddal na hova? Persze, a régi számra.

Újabb 20 perc telefon, felveszi egy másik kiscsaj, persze nem tud segíteni, továbbítja majd valamelyik osztályra  a kérést, és majd értesítenek.

Van ilyen 2020-ban? Találtam valami panaszkodó formanyomtatványos emailt,  írtam nekik, haélő szöveges lenne, csak sípolás lenne, kíváncsi vagyok válaszolnak-e.

Dórit egy átlag estén akarták ennyien a sarki kocsmában. De csak kevesen tudták a bugyijához a jelszót.

Csóró, nyomott egy cashoutot, így 40 ezer font helyett "csak" 2 ezer fontja lett. Ami persze szép eredmény 2 fontból, de ez milyen méreg lehet.

#4099 december 23, 2020, 11:28:23, TiB
Amanda munkája abból áll, hogy orvosok feltöltötték a fenekét, aztán készülnek róla fotók, és ebből él, amolyan reklámfelületként, mert az Instagram-trend a nagy koffer.

Magyarázd el a nagymamádnak, ha tudod :D


Idézetet írta: TiB Dátum december 23, 2020, 09:33:43
Amanda munkája abból áll, hogy orvosok feltöltötték a fenekét, aztán készülnek róla fotók, és ebből él, amolyan reklámfelületként, mert az Instagram-trend a nagy koffer.

Sírva fakadok. Ilyen seggem lenne, egész nap a kezemen ülnék!  :-X

25 font egy üveg. :great:

Tegnap felnéztünk Atlantiszba egy kis év végi játékra. Haverom fogása.  :beerchug:

#4103 december 29, 2020, 12:49:45, MessiÁs
Meg sosem éreztem foldrengest, de kb 10perce rendesen osszeszartam magam. Ugy kilengett az épület, hogy tenyleg majdnem becsokiztam.

Nem tudom hogy ez a tegnapi horvat foldrenges utorengese volt vagy nem, mert akkor is ebren voltam reggel 6.30kor, es azt egyaltalan nem ereztuk, de most. 5korulit irnak


El sem tudom kepzelni milyen lehet egy 8as..

*most mar 6.3 körülit olvastam horvat epicentrummal.

Én is lassan a 40-et taposom, de ez volt az első földrengésem, legalábbis amire emlékszem. Én is meglepődtem, a nagy ijedtségre iszok is egy sört...😁

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 29, 2020, 12:34:25
Meg sosem éreztem foldrengest, de kb 10perce rendesen osszeszartam magam. Ugy kilengett az épület, hogy tenyleg majdnem becsokiztam.

Nem tudom hogy ez a tegnapi horvat foldrenges utorengese volt vagy nem, mert akkor is ebren voltam reggel 6.30kor, es azt egyaltalan nem ereztuk, de most. 5korulit irnak


El sem tudom kepzelni milyen lehet egy 8as..

*most mar 6.3 körülit olvastam horvat epicentrummal.
Nyolcas földrengésnél szerintem inkább egy imát kell elmormolni, azt is a szabadban. Japánban ez 9.1-es volt, de a nyolcas se sokkal gyengébb.
https://www.youtube.com/watch?v=jBdvvXyS-r4

Megteszi a szükséges lépéseket :D Imádom a netet ;D

Uj szemuveget csinaltattam, kerdeztem a szemeszt, van-e valami okossag a maszk/szemuveg parasodas ellen. Eddig csomo mindent probaltam, egyik se volt jo, most ajanlott olyan sprayt 3k-ert, ami 100%-os, bent is, kint is, buszra felszallaskor, leszallaskor, stb.

Majd berakom a kepet valamikor.

#4108 január 05, 2021, 19:16:25, zbking
Idézetauthor=zbking link=topic=1073.msg843687#msg843687 date=1609854872]
Uj szemuveget csinaltattam, kerdeztem a szemeszt, van-e valami okossag a maszk/szemuveg parasodas ellen. Eddig csomo mindent probaltam, egyik se volt jo, most ajanlott olyan sprayt 3k-ert, ami 100%-os, bent is, kint is, buszra felszallaskor, leszallaskor, stb.

Idézetauthor=zbking link=topic=1073.msg843767#msg843767 date=1609870305]
author=zbking link=topic=1073.msg843687#msg843687 date=1609854872]
Uj szemuveget csinaltattam, kerdeztem a szemeszt, van-e valami okossag a maszk/szemuveg parasodas ellen. Eddig csomo mindent probaltam, egyik se volt jo, most ajanlott olyan sprayt 3k-ert, ami 100%-os, bent is, kint is, buszra felszallaskor, leszallaskor, stb.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=316spray.jpg