Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 15, 2014, 02:23:03
És ide nem fért be Kassai.

Kassai nem a japán és kolumbiai játékvezetőkkel versengett a vb-re kerülésért, hanem a többi európaival, mivel ez is szépen el van osztva a kontinensek között.
Na meg ha nem magyar lenne, még mi sem akarnánk egy világversenyen látni az ukrán-angol meccs meg nem adott gólja után... (akkor is, ha akkor a szintén honfitárs "gólbíró" vitte be az erdőbe)

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 15, 2014, 06:58:53
Uruguay-Costa Rica 1-3
1. hogy mekkora király voltál 4 éve, senkit nem érdekel
2. hogy 60 éve mekkora király voltál, az meg már végképp nem számít
3. mert a futball tanulható játék
4. az okosak meg is tanulják
5. a nem okosak pedig elfelejtik

Sajnos az első pont kivételével ezt bármelyik magyar meccs után leírhatnád...   

Sziasztok!

Újra megpróbálom a kis overes taktikát a VB ideje alatt. Mi a véleményetek róla?

Argentína-Bosznia over 1,5
Franciao.-Honduras over 1,5
Németo.-Portugália over 1,5
Svájc-Ecuador over 0,5
odds: 2,16

Idézetet írta: szabi Dátum június 15, 2014, 15:05:40
Sziasztok!

Újra megpróbálom a kis overes taktikát a VB ideje alatt. Mi a véleményetek róla?

Argentína-Bosznia over 1,5
Franciao.-Honduras over 1,5
Németo.-Portugália over 1,5
Svájc-Ecuador over 0,5
odds: 2,16

7 gólt kell kiszurkolnod 2.16-os szorzóért.
Az én idegrendszeremnek ez sok lenne.   ::)


A német-portugál és a Svájc-Ecuador sem egy életbiztosítás. Ezeken a meccseken én biztos nem az overre mennék.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 15, 2014, 16:42:49
A német-portugál és a Svájc-Ecuador sem egy életbiztosítás. Ezeken a meccseken én biztos nem az overre mennék.

nálam a mai főtipp, hogy Svájc - Ecuador meccsen mindkét csapat betalált!

Lement eddig 8 meccs X nélkül!!?? Lassan nem kellene jönnie egy döntetlennek?? Persze ezt csak statisztikai alapon mondom és érzem. Szerintetek?? Ma a svájci meccsen érzem ennek a lehetőségét. A másik kettő szerintem eldől és papírforma lesz. Eddig egész jó és sok gólos meccsek voltak... maradhatna a folytatásban is így! :great:  De én most már inkább az udereket preferálom.
Én is inkább óvatosan fogadom az első fordulókat bár sajnálom, hogy amit fontosnak éreztem és jól tippeltem arra nem szántam többet...   

Idézetet írta: Experte Dátum június 15, 2014, 18:01:14
Lement eddig 8 meccs X nélkül!!?? Lassan nem kellene jönnie egy döntetlennek?? Persze ezt csak statisztikai alapon mondom és érzem. Szerintetek?? Ma a svájci meccsen érzem ennek a lehetőségét. A másik kettő szerintem eldől és papírforma lesz. Eddig egész jó és sok gólos meccsek voltak... maradhatna a folytatásban is így! :great:  De én most már inkább az udereket preferálom.
Én is inkább óvatosan fogadom az első fordulókat bár sajnálom, hogy amit fontosnak éreztem és jól tippeltem arra nem szántam többet...

Tudtok olyan oldalt ahol a meccsek összefoglalóját lehet nézni (nem csak a gólok mint pl. goalsarena.com, hanem 10-15 perces összefoglaló)?

Foci VB 2014: Argentína - Bosznia-Hercegovina

Az argentinok rögtön az első meccsükön szembe kerülnek a zöld-fehérek játékosával. Besic jól zárta a felkészülési meccseket, ezért bizakodva várhatja Messiéket, illetve a karrierje következő szakaszát. Az argentin válogatott természetesen most is, mint mindig, a vb-cím esélyese.

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Fogadások Besicre:

A legújabb információk szerint Muhamed Besic a kezdőcsapatban van. A bet365 fogadóirodánál az alábbi ajánlatokat találjátok a Ferencvárosi Torna Club játékosára:

- első gólszerző a mérkőzésen, Besic: 67.00
- utolsó gólszerző a mérkőzésen, Besic: 67.00
- bármikor gólt szerez a mérkőzésen: 23.00
- Besic bármikor gólt szerez, végeredmény 1-1: 151.00
- Besic bármikor gólt szerez, végeredmény 3-1 Argentínának: 171.00
- Az FTC játékosa kapja a mérkőzés első sárga lapját: 10.00
- Mérkőzés játékosa, Besic - 51.00

Tippek? Vélemények?


Nem tudom,hogy kinek tünt-e már fel...de a 9mérkőzésből 6alkalommal aki vezetést szerzett az ki is kapott...
-ma a Franciákra is ez fog várni? :laugh:

Brazília 2014: Az én világbajnokságom (1.)

Videómankót követelek a játékvezetőknek. Nem muszáj azonnal, hanem bőven elég lesz sürgősen is. Még azelőtt, mielőtt nézhetetlenné teszik a labdarúgásnak nevezett sportjátékot. A FIFA vezérkarának összes tagja pedig már elment a meleg éghajlatra, így tehát nagyon ajánlom, hogy mindannyian maradjanak is ott.

Tovább: http://vb2014.com/brazilia-2014-az-en-vilagbajnoksagom-1/

Idézetet írta: kreatos Dátum június 15, 2014, 20:33:48
Nem tudom,hogy kinek tünt-e már fel...de a 9mérkőzésből 6alkalommal aki vezetést szerzett az ki is kapott...
-ma a Franciákra is ez fog várni? :laugh:
Én is épp erre figyeltem fel és utalni is akartam rá, hogy nem emlékszem hasonlóra világversenyen.
Viszont 9-ből nem 6 "csak" 5 csapat fordított hátrányból... (Brazília, Hollandia, Costa R., Elefántcsontp., Svájc)
Legalábbis nekünk "kishitű" magyaroknak ez mindenképp fura... Persze ez nem jelent semmit max. annyit, hogy itt nem ilyednek meg a csapatok ha hátrányba kerülnek ill. a másiktól bármilyen nevekből álljon...
És az is szokatlan számomra, hogy 9-ből csak 1 "under" meccs volt.. igaz az is a bíró miatt mert Mexikó 3-at is rúgott csak nem adták meg! :great:
A Les Bleus ha ma nem nyer ássa el magát!! Még csak nem is kell 30 fokban játszaniuk!! :cya:

Idézetet írta: kreatos Dátum június 15, 2014, 20:33:48
Nem tudom,hogy kinek tünt-e már fel...de a 9mérkőzésből 6alkalommal aki vezetést szerzett az ki is kapott...
-ma a Franciákra is ez fog várni? :laugh:

nekem is ez volt eszembe, hogy szinte minden meccs "fordítós"...

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 31, 2014, 15:34:59
Már megszületett három long-term tipp (azonos téttel ment, bár a sorrend tükrözi az erősséget):

#1 Legtöbb kapuralövés a csoportmérkőzések során Portugália 23,00 unibet
#2 Gólkirály Benzema 28,00 unibet
#3 Játékos saját térfeléről lő gólt Igen 35,00 unibet

Idézetet írta: Lord Dátum május 31, 2014, 19:28:23
Szerintem ezt rossz topicba írtad. Ez itt nem az idiótaságok topic, ide a VB-vel kapcsolatos KOMOLY dolgokat kell írni.  :bash: ;D

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 31, 2014, 19:33:03
4-5ször belebotlik a kapu előtt, meg 3-4-szer fejberúgják labdával. Szerintem teljesen korrekt.  :redchug: :redchug: :D

Alakul, ha rajtam múlna Karim már háromnál járna.  8)

Nem láttam sajnos az Argentin meccset...Besic tényleg ennyire jó volt vagy csak az újságok nyomják ennyire??? ???
-mert ha tényleg ennyire jó volt,akkor nem fog sokáig a Fradiban maradni
-amúgy meg hihetettlen lenne számomra,hogy a bomba erős Nb1-ben ennyit tudott volna fejlődni :o