2016 EB-selejtező fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 07, 2014, 21:15:20
Október 11., szombat:

2014.10.11 18:00   Ireland -    1.01   17.75   45.75

Tippek, vélemények?

Eleg egyoldalu meccsnek tunik ez nekem.

Idézetet írta: junglefever Dátum október 07, 2014, 22:16:35
Eleg egyoldalu meccsnek tunik ez nekem.

A tipszmiksz 66.00-át ad Gibraltárra ez azért elég value bet  ;D

Ezek a hollandok is olyan atomgyengék mint a spanyolok. Chiellini meg mit művel, mesterhármas?  ;D De az azért szépen látszik hogy kiegyenlítődik a mezőny, már csak nekünk is közelíteni kéne, nem távolodni.

A jobb bokám most súgta meg nekem, hogy a románia - Magyarország mérkőzés 1/2 lesz. A végeredmény pedig 1-3. A söröket elég lesz a mérkőzés után odaadni nekem. Köszönöm.
67es odds a sportingbeten az 1/2-re.  :angel:

"A jobb bokám most súgta meg nekem, hogy a románia - Magyarország mérkőzés 1/2 lesz."

Kezdődő reuma lesz az semmi más.Gyógyfürdőre kell majd a pénz ne pazarold ilyen fogadásokra.

Ez azért elképesztő eredmény!
Most írigylem az izlandi, szlovák, lengyel és cseh szurkolókat! Nagy meglepetések ezek az európai erőviszonyokban.
Mintha a VB résztvevő csapatok kicsit belealudtak volna, fásultak lennének az új sorozat elején!? Persze tudják jól, hogy a végére úgyis odaérnek az EB-re csak minket "szívatnak". (Pl. Holland,spanyol, német, görög, portugál, bosnyák)
Mindenesetre a mi csoportunkban is érdekes, hogy a vendégek jól szerepelnek, északírek nálunk a románok görögországban nyertek és mi is elhoztunk 1 pontot Bukarestből és a görögök is a finnektől!  :D
Remélem holnap mi folytatjuk ezt a sort és elhozzuk a pontokat viszont bízom abban, hogy a többi meccsen már végre hazai siker születik! Jó lenne ha végre már valaki (görögök) jól pofántörölné az északíreket!! :great:

A török egy bundás kis szarházi csapat  ;D

Én NFL-t néztem felvételről, viszont most néztem az összefoglalót, és egy db. Robben fejes került bele holland oldalról.  :o (az is az 1. fiben volt, amikor 2-vel égtek, utána helyzetük sem volt).

Szar ilyen szempontból, hogy többen kijutnak, mert többet lehet bundázni... Mi is megtettük az észak-írek ellen  ;D

Én már faszán félek fogadni favoritokra, de holnapra a görög sikert azért behúzom. Ez az észak-ír csapat egy nudli, és ha a görögök megint betliznek, akkor ők is nagy szarba kerülnek, bár piszkos gyenge csoport ez, egy normális csapat nincs benne  :)

Október 14., kedd:

2014.10.14 20:45   Serbia - Albania   1.50   3.84   7.15

2014.10.14 20:45   Denmark - Portugal   3.12   3.23   2.31

2014.10.14 20:45   Greece - Northern Ireland   1.53   3.92   6.40

2014.10.14 20:45   Finland - Romania   2.80   3.06   2.61

2014.10.14 20:45   Faroe Islands - Hungary   9.30   5.59   1.28

2014.10.14 20:45   San Marino - Switzerland   50.75   17.00   1.01

2014.10.14 20:45   Poland - Scotland   1.84   3.36   4.42

2014.10.14 20:45   Gibraltar - Georgia   16.40   7.40   1.14

2014.10.14 20:45   Germany - Ireland   1.23   5.75   12.40


Tippek, vélemények?

2014.10.14 20:45   Finland - Romania   2.80   3.06   2.61
Valaki tudja miért emelkedik Románia oddsa? Neten néhol már 2.90-ért is lehet tenni. Szerintem a finnekből sokat kivett a szombati oroszok elleni meccs, a románok meg a második félidőben szerintem fejben már a finnek elleni meccsen voltak, nekem úgy tűnt mintha már tartalékoltak volna erre a meccsre.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 13, 2014, 23:41:33
Szar ilyen szempontból, hogy többen kijutnak, mert többet lehet bundázni... Mi is megtettük az észak-írek ellen  ;D

Én már faszán félek fogadni favoritokra, de holnapra a görög sikert azért behúzom. Ez az észak-ír csapat egy nudli, és ha a görögök megint betliznek, akkor ők is nagy szarba kerülnek, bár piszkos gyenge csoport ez, egy normális csapat nincs benne  :)
Ez abszolút így van, fogadás szempontjából nehéz jól sakkozni, most, hogy felhúzták az EB mezőnyét! Lesznek csapatok melyek könnyű sétaként, félgőzzel kijutnak az EB-re!
A mi csoportunk meg egy vicc, írtó gyenge egy jobb passzban lévő, lelkes szlovák, lengyel vagy bosnyák csapat TUTI csoport első lenne itt!!! :redchug: :laugh:

Lesz egy "barátságos" Szerbia-Albánia derbi is...itt szerintem lehetne fogadni sárga ill. piros lapokra is akár. :o

Idézetet írta: TiB Dátum október 13, 2014, 23:16:56
Azt írja az egyik facebookeinstein az Izland-Hollandiára, hogy jó hát nem nagy durranás. A fotelből nekem se tűnik annak, de azért nézzünk csak meg két számot:

Hollandiában az igazolt játékosok száma: 1.08 millió (2011)
Izland lakossága: 326 ezer (2014)

Akárhogy nézem és akármi is lesz a csoport végeredménye, ez marha nagy eredmény. Egy átlag magyarnak persze nem nagy durranás, de azért le a kalappal Izland előtt, akik már a törököket is oktatták. :ok:


A kevés igazolt játékosra mi magyarok szoktunk hivatkozni és az sem billentett ki minket, mikor a 2 milliós  Szlovénia jutott ki az EB-re.  :)
Nem tudom, hogyan csinálják az izlandiak, mert időnként még férfi kézilabdában is ott vannak az élmezőnyben és tényleg, lakosságszám alapján Debrecen is kitermelhetne ilyen csapatokat. hehe

Mondjuk az izlandiaknak Lars Lagerbäck a kapitányuk, aki egy évtizeden keresztül vezette a svédeket, ez is számíthat valamennyit. Tavaly már a vb-re jutásért pótselejtezőt játszottak.
Nem sokat számít ugyan, de valószínűleg a világranglistán már a legjobb 30-ban lesznek a mostani két győzelmükkel.

Nekem inkább az a meglepő, hogy a holland támadójáték mennyire nudli volt tegnap, miközben a sztárjaik a pályán voltak. Ők is inkább kontrázni szeretnek és nem a felállt védelmet bontogatni.

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 17:25:18


Amire egyébként nagyon kíváncsi lennék, hogy Gibraltárnak miért éri meg ez a móka? Oké, hallunk róla, ami egyfajta marketingérték, de az ottani szövetségnek biztos nem kis összeg az utazás a 7-0-ákért.
Nagyon, nagyon sokkal több az UEFA támogatás, mint a költségek, így bőven megéri szopni is nekik.

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 18:28:59
Forrás, vagy csak bemondásra?

Az MLSZ évente kb. 600 milliót kap az UEFÁtól és a FIFÁtól és ebben nincs benne, mikor mondjuk Telkire célzottan kaptak pénzt.
Ez mellett a vb-selejtezősorozatra a tévés jogdíjak összege 2,8 millió euró volt (legyen mondjuk 850 millió ft), szóval nehéz elképzelni, hogy a gibraltári szövetséget hagyják éhen halni. 

Mondjuk a hazai meccseiket is idegenben játsszák, de ott is lehet jegybevételük és azokon is érhet valamennyit a kitett reklámtábla.
Ha csak Gibraltár-szintű csapatokkal játszanának, az valószínűleg nem lenne túl nagy buli, de mondjuk fogadják majd a németeket is.

Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2014, 17:25:18
Hosszútávon szerintem sokat számít az igazolt játékosok száma.

Természetesen igaz, hogy nagyobb merítésnél nagyobb az esélye, hogy klasszisokat találjunk, de amíg a sok tíz- vagy sok milliós merítési lehetőségek ellenére csak a legjobb 11-nek kell összemérnie a tudását, addig ez nem kell, hogy minden meccsen vagy minden selejtezősorozatban kijöjjön.
Nem is kell 11 (vagy 20) klasszist találni, ennyi még az argentin válogatottban sincs, elég lehet Európában, ha van 3-4 húzóember és két tucat olyan játékos, aki mondjuk megüti az angol Championship szintjét.
Magyarországon meg tök mindegy, hány igazolt játékosunk van, ha az élvonalban úgyis külföldiek vagy hazamenekült "profik" játszanak az akadémiákról kikerülő játékosok helyett.  :)

Azért picit örülök, hogy vége ennek a szarnak. Mi is megint mekkora szarok voltunk, te jó ég. Ha picit több mákjuk van, simán nyernek a feröeriek. Hányingerem van, és köpjetek le, de ennek a kiszenvedett 0-1-nek kurvára nem tudok örülni.