NBA Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Blazers félidőben egy laza 84 pontnál :D :D :D

November 14., péntek:

2014.11.14 2:00   Toronto - Chicago   1.73   -   2.15

2014.11.14 2:00   Memphis - Sacramento   1.36   -   3.20

2014.11.14 2:30   Dallas - Philadelphia   1.08   -   8.50

2014.11.14 4:30   Golden State - New Jersey   1.23   -   4.25



Tippek, vélemények?

November 15., szombat:

01:00    Indiana Pacers - Denver Nuggets   1.65   2.29   

01:00    Orlando Magic - Milwaukee Bucks   1.67   2.25   

01:30    Atlanta Hawks - Miami Heat   1.73   2.15   

01:30    Boston Celtics - Cleveland Cavaliers   2.85   1.41   

01:30    New York Knicks - Utah Jazz   1.64   2.31   

02:00    Houston Rockets - Philadelphia 76ers   -   -   

02:00    New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolves   1.31   3.51   

02:00    Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons   1.60   2.39   

03:00    Phoenix Suns - Charlotte Hornets   1.46   2.68   

04:00    Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs   3.72   1.27

Tippek, vélemények?

Kobe 1-14, 4 turnoverrel  :D :D Nem lenne jobb a Lakersnek ha még sérült lenne?  ;D

Ahogy nézem azért voltak parádés meccsek az éjjel. Mekkora számok, James 41 pont, Love 15 reb, Anthony 46 pont, Howard kemény dupla dupla, 16 lepattanóval, Rondo 16 assziszt, a pelinkánok triplamutatója 15-20(!). Duncan is végre átlépte a 25 ezer pontot.  :ok:

A Lakersnek tökéletes, ami most megy ;) De egyébként meg 37 évesen, egy ilyen sérülés után eddig meglepően jól tolja, most kb karrierje egyik legrosszabb meccsét hozta, ne kezdjük már basztatni bármiért :redchug:

Idézetet írta: stdavid Dátum november 15, 2014, 12:40:39
A Lakersnek tökéletes, ami most megy ;) De egyébként meg 37 évesen, egy ilyen sérülés után eddig meglepően jól tolja, most kb karrierje egyik legrosszabb meccsét hozta, ne kezdjük már basztatni bármiért :redchug:

Pl a Clippers ellen is rajta ment el a meccs. Nem bántom én, de a saját szobrát dönti...

Kobet régebben nem szerettem, de az tény és való, hogy nagy játékos. Az hogy ezzel a szerződéssel aláírta azt, hogy nem lesz többé bajnok a Lakers színeiben az egy dolog, mert ő ezt a pénzt megérdemelte azzal amit a csapatért tett. Hűséges volt, és mindig győzni akart. Neki ez járt. Nowitzki vagy Duncan még akar bajnoki címet, és ezért vállalták be kevesebb pénzért. Kobe más ebből a szempontból.
Mára valahogy eljutottam odáig, hogy jó hogy láthatjuk az öreg Bryantet és még odateszi magát, mert valljuk be, azért hiányozni fog ő a ligának, ha visszavonul (még azoknak is akik nagyon nem szerették).
Más: A kedvenc minnym mostantól pár hétig szenvedő üzemmódba kapcsolt. Pedig kezdtem bizakodó lenni év elején, mert szoros meccset játszottunk a Memphisszel és kétszer győzni is tudtunk, aztán jött Rubio sérülése. Lehet őt kritizálni (ahogy tettem én is sokszor), de az tény és való, hogy ő szabja meg a Minny támadásait, és nagyon fontos láncszeme a csapatnak (talán a legfontosabb). Sokáig úgy gondoltam, hogy nem érdemli meg a szerződését, de már látom, kell ő ennyi pénzért a Wolvesnak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 15, 2014, 13:36:05
Kobet régebben nem szerettem, de az tény és való, hogy nagy játékos. Az hogy ezzel a szerződéssel aláírta azt, hogy nem lesz többé bajnok a Lakers színeiben az egy dolog, mert ő ezt a pénzt megérdemelte azzal amit a csapatért tett. Hűséges volt, és mindig győzni akart. Neki ez járt. Nowitzki vagy Duncan még akar bajnoki címet, és ezért vállalták be kevesebb pénzért. Kobe más ebből a szempontból.
Mára valahogy eljutottam odáig, hogy jó hogy láthatjuk az öreg Bryantet és még odateszi magát, mert valljuk be, azért hiányozni fog ő a ligának, ha visszavonul (még azoknak is akik nagyon nem szerették).
Más: A kedvenc minnym mostantól pár hétig szenvedő üzemmódba kapcsolt. Pedig kezdtem bizakodó lenni év elején, mert szoros meccset játszottunk a Memphisszel és kétszer győzni is tudtunk, aztán jött Rubio sérülése. Lehet őt kritizálni (ahogy tettem én is sokszor), de az tény és való, hogy ő szabja meg a Minny támadásait, és nagyon fontos láncszeme a csapatnak (talán a legfontosabb). Sokáig úgy gondoltam, hogy nem érdemli meg a szerződését, de már látom, kell ő ennyi pénzért a Wolvesnak.
Én Kobe-t szeretem, de a Lakerst nem:-)
Jordan után a második, akárki, akármit mond. Mondjuk Shaq majd Gasol nélkül nem nyert volna lófaszt se, annak ellenére, hogy egy Isten volt a pályafutása csúcsán.
Hülye lett volna lemondani annyi pénzről, van már gyűrűje, Los Angelesben meg így is kijár mindenki, hogy megnézze, hiába szopnak mindenkitől. Mondjuk ez a ma éjjeli 1/14 elég kemény:-)

Azért lassan de biztosan beelőzi Jordan-t pontokban. ;D

Elég érdekes lesz a mai nap is. A WAS, CLE, TOR hármas szorzója kicsit nyomott. Hendivel támogatom a vendégeket, szerintem ennyi nincs köztük. De lehet bepróbálom az ellenfélre adott 4,75 / 3,4 / 6 szorzókat is. A Portland meg no bet, nincs se Aldridge, se Batum...


Szarhazi mocskos Bulls...Rose nelkul megall naluk a tudomany...rohely... :crazy:


jézusom, ez a Houston meccs mi volt? A GSW magában többet dobott mint ők ketten  ;D


egyébként meg, amikor legutóbb 9-1-gyel kezdtek (1994) bajnokok lettek, háthaa  :redchug:

Egy Charlotte - Dallas alternativ over 210.5 est bepróbálok 4.1@ ért az Unibeten. A Dallas nálam bajnokesélyes, az egyik legjobb kosarat tolják mostanában.