Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 08, 2021, 15:47:40
az ilyen alig várom mérkőzések szoktak unalmas 0-0, 1-1-ek lenni

Igen, a Pool-MU meccseken ezek elég gyakori eredmények, meglátjuk. Ami biztos: jelenleg a Premier League trónja üres, nehéz megmondani a végső győztest. Néha ránézek a bajnoki cím szorzóira, most éppen:

City 1,83
Pool 3,75
MU 7,00
Spurs 15,00

Volt, hogy a Pool volt bőven 2,00 alatt, de jöttek a botlások.. Aki ügyes volt, talán már mindenképpen pluszban zár :)


Sorsoltak a FA kupában; ott is jön egy MU - Pool :)

Január 17. és február 16. között azaz ~1 hónap alatt 9! nem is akármilyen tétmeccs következik Kloppéknak. 7 bajnoki (City, Spurs, MU, Leicester..), 1 BL, 1 FA kupa. Brutális program jön az biztos! :redchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 11, 2021, 21:34:42
Sorsoltak a FA kupában; ott is jön egy MU - Pool :)

Január 17. és február 16. között azaz ~1 hónap alatt 9! nem is akármilyen tétmeccs következik Kloppéknak. 7 bajnoki (City, Spurs, MU, Leicester..), 1 BL, 1 FA kupa. Brutális program jön az biztos! :redchug:

Nem nagy kunszt, a Mu mar jan6 - feb6 között , 10 meccset jatszik . Szegeny Pool .   Senkinek nem könnyű , elvégre az ellenfelek is csapatok.

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 11, 2021, 22:46:40
Nem nagy kunszt, a Mu mar jan6 - feb6 között , 10 meccset jatszik . Szegeny Pool .   Senkinek nem könnyű , elvégre az ellenfelek is csapatok.

Egyáltalán nem a Poolt szerettem volna sajnáltatni; az ő menetrendjüket követem, így nyilván őket hozom fel példának ??? És igen; szerintem ez nagy kunszt mindkét csapat részéről; mondjuk a MU-nál nincs BL, így azért nekik lightosabb :P

Idézetet írta: Latzka Dátum január 12, 2021, 07:54:16
Egyáltalán nem a Poolt szerettem volna sajnáltatni; az ő menetrendjüket követem, így nyilván őket hozom fel példának ??? És igen; szerintem ez nagy kunszt mindkét csapat részéről; mondjuk a MU-nál nincs BL, így azért nekik lightosabb :P
hihetetlen ami az angol kupák sorsolásánál Pool szempontból van, 26 kupameccséből 17-et első osztályú csapat ellen kellett játszania, illetve az utolsó 8 FA kupa mérkőzéséből 7 Premier League csapat ellen volt. Emellett mindenki el van ájulva Guardiola kupameneteléseitől, na hát meg lehet nézni ő kiket kapott az elmúlt években a két angol kupában a döntőig vezető úton. Természetesen ez csak véletlen egybeesés, és a szerencsefaktor dolgozik, viszont érdekes adatok ezek.

A kupát le lehet adni, beetetve a Unitedet, elsősorban a bajnokságra koncentrálni. A United-lufi biztosan kipukkad, már a bajnokit is behúzzuk ellenük. A City most épp jobb időszakban van, de jönnek majd megint a pofonok és a fáradtság, miközben 3-4 trófeát akar nyerni a kopasz kókler.

BL győztes csapatot meg bajnok (esélyes) csapatot , áldozati listára tenni , mert sokat jatszik , vagy eros ellenfelei voltak... ez erdekes ... Nem hiszem a City a könnyebb agon szerzett kupa sikereit ne adna oda egy BL döntőért  , es akkor mi van az Arsenal sikereivel az FA kupaban az sem jar? Csak a pool nyerhet? Es különben hogy ki erős es ki gyenge a PL-ben/kupakban  papíron teljesen más mint játékban. Klopp viselkedése is megér egy misét, ha nyer mosolyog ,ha nem hibáztat. De azt elismerem hogy egy nagyon eros csapat , es minden téren számítani kell velük mint favoritok, ezért gondolom azt, hogy vicces (mennyit , vagy kivel játszik) olyan mint a mostanában népszerű rovat/topik itt az orgon a "szegeny politikusok " :D

A mérkőzéslistát nézve a tottenham-nek nehéz estéje lesz... :D

Annyira jó hangulata és körítése van az FA-kupának, mint semmi másnak a fociban :) A hétvége tweetje például nálam azé a férfié, aki otthonról az ablakon keresztül lefotózta Gareth Bale-t, ahogy a Marine ellen játszik :D És erre még Bale is reagált.

Idézetet írta: TiB Dátum január 12, 2021, 15:42:17
Annyira jó hangulata és körítése van az FA-kupának, mint semmi másnak a fociban :) A hétvége tweetje például nálam azé a férfié, aki otthonról az ablakon keresztül lefotózta Gareth Bale-t, ahogy a Marine ellen játszik :D És erre még Bale is reagált.
Joe Hart a Marine-Tottenham meccsen.



Bruno Fernandest decemberben is a hónap játékosának választották a Premier League-ben, amivel ő lett az első játékos, aki egy naptári évben négyszer nyerte meg a díjat.

A Manchester United középpályása immár annyiszor lett a hónap legjobbja az angol bajnokságban, mint:
▪ Cristiano Ronaldo
▪ Dennis Bergkamp
▪ Thierry Henry
▪ Frank Lampard
▪ Paul Scholes
▪ Alan Shearer
▪ Jamie Vardy

Mindezt egy év alatt. Elképesztő! :o :ok:

#238 január 16, 2021, 21:25:19, csatarid
Wolves elmehet a búsba.  :lehany:

Csatlakozhat a Leeds is!