Robmiller's bet-diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#435 augusztus 09, 2020, 19:52:55, robmiller
Live: '8 0:1
Strömgodset - Sandefjord
1X @1.53 3:4

Mindenhol borulni látszik a papírforma északon. Vicckategória kezd lenni az egész, de ez megintcsak value-tipp, más kérdés, hogy a hazaiak mit alkotnak...

94. percben ment el...azt hiszem ez mindent elmond a mai napról.

Tegnap átéltem a számomra ezentúl "Fekete vasárnapként" definiált, fogadási szempontból kikúrtul elcseszett napot. Itt most Fortuna a meggyőző júliusért cserébe úgy gondolta, kicsit megrángatja a zsákomat, s bizony elég rendesen elkapta...
Vesztettem 3 egységet, annak ellenére, hogy ha most visszamehetnék az időben, mindent ugyanúgy tennék, mivel egyik tipp sem érzelmi elragadtatásból született, hanem a svédek már 1-2 nappal előtte ki voltak pécézve, míg a norvég Gavrilo ajánlatára, s persze saját magam végzett kutatás alapján is value-tipp volt.
De hát tudjuk, hogy van az a nap, amikor semmi sem jön össze...egyedül a Nyíregyháza X2 jött a főoldalról. Sovány vigasz, de ez is valami.

Viszont ami újdonság lesz, hogy a júliusban megszokott pre-fogadások mellett elmerülök újra a Live fogadás világában. Most sem energiám, sem időm nincs, hogy részletesen leírjam mit miért teszek majd a jövőben, de mindegyik live-tippet bőven az esemény előtt történő felderítés előz meg, nem pedig hasraütésszerűen teszem ki majd ide a tippjeimet. Meglátjuk, hogy alakul, de a tegnapi bődületesen szar nap után, én továbbra is bizakodó vagyok, mert úgy érzem, hogy az irány helyes!

:beerchug:

#437 augusztus 11, 2020, 20:56:51, robmiller
Norvég 2, 2020. 08. 11. 19:00
KFUM Oslo - Lilleström
1 +0.5 AH @1.675 1:2

#438 augusztus 11, 2020, 17:22:13, robmiller
Superettan, 2020. 08. 11. 19:00
Halmstad - Östers

Ezt a meccset live-ban fogom követni, s ha úgy alakul az eredmény, akkor fogadok rá. Itt természetesen a hazai, sokkal jobb formában lévő Halmstad a favorit, viszont ha vezetést szerez az Östers, akkor már jó lehet az odds dupla esélyben, vagy DNB-ben hazaira. Esetleg, ha sokáig áll 0:0-lás ikszre a meccs, akkor itt még a live-over is játszhat. A Halmstad az elmúlt 5 hazai meccsén 10 gólt lőtt, ami 2.00-lás gólátlagnak felel meg.

Superettan, 2020. 08. 11. 19:00
Akropolis - Sundsvall

Kiegészíteném, hogy live fogadásra még ezt a svéd csörtét is érdemes követni. Igaz itt az érték a gólokban lehet, hiszen a legutóbbi meccseinken szépen lőtték mindketten a dugókat. 1.5 overre érdemes lehet majd élőzni, ha esetleg 1.50 köré felkúszik a szorzó. Most meccs előtt 1.22-ért mérik a bet365-ön.

#439 augusztus 12, 2020, 19:27:33, robmiller
Live: '29 0:0
Akropolis - Sundsvall
1.5 over @1.525 1:1

Mivel nem igazán akarnak ebben a hónapban jönni a pre-tippek, így visszatérek kicsit az élőzés világába.
Az első meccs, amelyre kiemelt figyelmet fordítok a bombaformába kerülő Malmö hazai csörtéje a középmezőnybeli Örebro-val. A hazaiaknál Tomasson a kezdeti botladozások után megtalálta a nyertes taktikát, s a 23-szoros svéd bajnok igen meggyőző dominanciát mutat. Utolsó 7 bajnoki meccsét zsinórban megnyerték a világoskékek, egyedül a Göteborg ellen hosszabbításban elbukott kupadöntő mutat csúnyán. Brutális a góltermelékenységük, hiszen legutóbbi 5 bajnokijukon 16 alkalommal vették be az ellenfél hálóját, s hazai környezetben is meccsről meccsre emelkedik a lőtt gólok száma!
Nem sok jót jósolok így a vendégként az utóbbi időben inkább csak a tabella végén található csapatok (Kalmar, Helsingborg) ellen eredményes Örebronak!
Természetesen a bukik is tudják mindezt, így az 1-es kimenetelben, valamint az overben sincs sok érték. Élőben viszont érdemes lehet követni az eseményeket, hátha érdekesen alakul egy-egy szorzó!

Allsvenskan, 2020. 08. 12. 19:00
Malmö - Örebro

Tippek:
1 @1.25
1.5 over @1.16

A svéd másodosztályban érdekes meccset rejt a GAIS Göteborg - Degerfors csörte. Egyrészt, mert a Degerforsra előzetesen senki nem számított, hogy a 12. fordulóhoz érve listavezető lesz. A mezőnyben is közepes keretértékkel rendelkező csapat viszont hasít az idényben. Komoly támadófocit játszanak, amit mutat az eddig szerzett 24 góljuk, melyből 14-et a legutóbbi 5 fordulóban lőttek! Erejüket a legjobban a legutóbbi tétmeccsük mutatja, amikor is az élvonalból kizúgott, s az azonnali visszajutást kitűző Sundsvallt idegenben 4:1-re ütötték ki! Így meg sem lepődünk tehát, hogy vendégként még veretlenek a bajnokságban (3-2-0)
A GAIS tipikus középcsapatnak mondható, akik bár az utóbbi időben nem igazán nyernek, de a legutóbbi, Halmstad elleni idegenbeli 0:0 felérhet akár egy győzelemmel is. A hazaiak edzőjének, a mindössze 39 éves Stefan Jacobssonnak egyébként különösen fontos a jelen mérkőzés, hiszen 2019 végén a Degerfors kispadját hagyta el jelenlegi klubjáért! Bizonyára különösen motivált, hogy volt csapata dolgát megnehezítse. További érdekesség, hogy a GAIS nemrég változtatott a játékrendszerén, s a szezon elején alkalmazott 3-4-3-as hadrendet 4-3-3-as felállás váltotta. Meglátjuk ez mikor hoz komoly eredményt, mindenesetre hazai környezetben nem lesz egyszerű mattolni a kisebb göteborgi klubot. Példának okáért az eddig lejátszott 5 otthoni bajnokiból egyedül a Brage ellen maradtak pont nélkül (0:1). Az egyfelől oké, hogy nem kapnak ki sűrűn, viszont aggasztó, hogy a tabella alsó felében lévő kiscsapatokat sem tudták legyőzni (Umea, Ljungskile).
Nagyon belemerültem...lényeg, hogy a mérkőzés favoritja természetesen a Degerfors, ahol kérdéses, hogy Ismael Diawara kapus újfent rendelkezésre állhat-e sérülése után. A csapat honlapján mindenesetre olvasható, hogy nevezték a szerdai keretbe, így én számolok vele, bár kérdéses, hogy 100%-os formában véd-e.

Erősen over gyanús ez a meccs, hiszen a Degerfors bombaformában talicskán gyártja a gólokat, míg az ellenfél egy hazai pályán rágós középcsapat a GAIS, akiknek a trénere extrán motivált volt csapata ellen, akiknél lehet a kapus még nincs is 100%-os állapotban. Ráadásul újabban 4-3-3-as szisztémában tolják. Ja és végül a GAIS legutóbb játszott egy 0:0-lát, talán most kétszer nem fog ez összejönni a Halmstad után egy másik élmenő ellen. Élőzni kell! Overre jó lesz a meccs, de ha esetleg vezet a GAIS, akkor X2, DNB2 sem földtől elrugaszkodott ötlet.

Superettan, 2020. 08. 12. 19:00
GAIS Göteborg - Degerfors
Tipp:
1.5 over @1.25

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 12, 2020, 17:50:38


Superettan, 2020. 08. 12. 19:00
GAIS Göteborg - Degerfors
Tipp:
1.5 over @1.25

Ez fasza tipp, sztm mar felidore meglesz :ok:

#443 augusztus 12, 2020, 20:49:42, robmiller
Live: '26 0:0
GAIS Göteborg - Degerfors
1.5 over @1.55 0:0

#444 augusztus 12, 2020, 20:49:24, robmiller
Live: '28 0:1
Malmö - Örebro
DNB 1 @1.50 2:1

Na erről beszéltem előzetesen. Vezet az Örebro. Meglepne, ha ebben a formában kikapna otthon a Malmö. Ha sokáig nem lesz gól, és mondjuk az 1.5 over megközelíti az 1.50-et, akkor megy arra is a tét.

#445 augusztus 14, 2020, 15:22:58, robmiller
Sajnos most nincs sok időm itt részletesen leírni, hogy miért követem liveban az alábbi meccseket, így csak kiírom, hogy melyik kapcsán születhet élő-tipp az elkövetkezendő 2 órában!

Allsvenskan, 2020. 08. 13. 19:00
Elfsborg - Falkenbergs 4:2
Sirius - Helsingborg
3:1

Na utólag leírom mit tippeltem volna élőben, ha gyakorlatilag mindkét meccs lényegi kérdései nem zajlanak le 15 perc alatt. Természetesen az Elfsborg dominanciáját vártam, s gólokban gazdag meccset. Sajnos a parádés formában lévő hazaiak már az első 20 körül 4:0-ra vezetek, így mind a tervezetett live-over gólokra, valamint esetleges Falkenbergs vezetés során az 1X, DNB1 tippem is ment a levesbe.

A Sirius meccsen pedig az 1.5 over megjátszása volt cél, de az igen gólerős hazai csapat szintén 2:0-ra ment már elég korán...3:1 lett vége. Szóval sok sanszom nem volt ezúttal a live-ra.

Mai napon nem készülök live-ra idő hiányában, pedig az MTK-FTC 1.5 overre simán jó lehetne. Ha most pre-fogadásokkal játszanék, akkor talán egységnyi téten bevállalnám a 2.5 overt, amire tegnap 2.00-lás oddsot láttam! Szerintem ebben van érték, tekintve a két csapat közelmúltbeli overes derbijeit. Én úgy érzem, hogy ez az MTK nem fogja magát könnyen adni a Fradinak, főleg akkor nem ha a felkészülési meccsek során jó pár dugót jegyző Myke elemében lesz! Ha az MTK találna egy gólt, sima ügy a 2.5 over.

#446 augusztus 15, 2020, 16:30:54, robmiller
Kihasználva a bet356 ingyenes fogadási ajánlatát, ez ment pre-tippnek az esti BL-re:

Barcelona - Bayern München
0.5 over @1.012 2:8

Itt végül élőben telefonról az első félidő 25. perce körül szögletre tettem, hogy 7 felett lesz a félidő végére. Azt hiszem ekkor volt 4 db. Ez szépen le is jött 2.05-ös oddson.

#447 augusztus 15, 2020, 17:53:48, robmiller
Live: '29 0:1
Helsinki JK - Honka
1X @1.53 1:1

#448 augusztus 17, 2020, 06:19:51, robmiller
Mai napra több mérkőzést is érdemes figyelemmel követni és élőzni. Nálam az alábbi meccsek élveznek prioritást:

Allsvenskan, 14:30
Hammarby - Elfsborg 2:2

Superettan, 14:30
Degerfors - Ljungskile 4:1

Allsvenskan, 17:30
Mjällby - Malmö 2:2

Eliteserien, 18:00
Odd - Kristiansund 2:1

Eliteserien, 18:00
Sandefjord - Bodo/Glimt 1:2

Eliteserien, 20:30
Rosenborg - Aalesund 3:2

#449 augusztus 16, 2020, 19:26:05, robmiller
Live: '27 1:0
Mjällby - Malmö
X2 @1.61 2:2