Női Kézilabda VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az utóbbi idők tapasztalata összefoglalva:csak akkor kell norvégokra fogadni ha dobják a labdát és nem ha rúgják.

#331 december 17, 2015, 14:09:50, oakland23
bet365-ön Radicevic gólkirálynői címe 201.00-es szorzóval van kinn, ahogy Bulatovicé is. Nem nagyon értem, hisz tegnap néztem, nem sérült meg egyik sem, nem tudom, mi van most.
Lesznek helyosztók, Montenegró is még két meccset játszik.
Jelenleg Radicevic vezeti a góllövőlistát, szóval az a 201-es odds sehogy sem stimmel?

Valaki valami infó?


ezek az MVP oddsok  ;D

Radicevic 2,00 szorzóval szerepel.

Elvileg Montenegró mindenképp megy valamilyen Olimpiai selejtezős tornára, így kíváncsi vagyok, leadják-e a dánoknak a meccset. A dánokon elvileg segít az is, ha nem Norvégia a világbajnok, de rajtunk pedig csak az segít...

Ugyanígy az oroszoknak is verni kell a franciákat a kvalifikációs torna részvételért, de nekik is jó, ha nem Norvégia lesz a világbajnok.

dánoknak és oroszoknak el kell kerülni a 8. helyet mindenképp.


December 18., péntek:

2015.12.18 18:00   Netherlands - Poland   1.30   11.00   4.57

2015.12.18 20:45   Norway - Romania   1.26   10.75   5.13


Tippek, vélemények?

így, hogy nem lesz négyben Montenegró, sztem Wester 2,40-ért simán jó a torna legjobb kapusának, kurva jól véd, majdnem minden meccen 40-50% körül, simán döntősök, ez meglesz
gólkirály nálam Neagu 2,20-ért, de poénból Polmant 26-os oddsért, Mörköt meg 67-es oddsért behúztam, ki tudja 12 m,eg 14 gól a difi

MVP is érdekes, ott is tennék poénból Oftedalra, de nincs a 42 felsorolt között se, viszont olyanok h Kristiansen meg Ryu de még Sulland is ott van lol

mai két meccs meg sztem total papír, hollandok pont egy hete 11et raktak közé, én annyira most se lepődnék meg egy ilyen hendin, de 1,33ért nálam nagy value
norvégok 8 napja verték 4-gyel a románokat, most egy bő héttel később norvégok még jobbak, a románok meg lefőttek, dánok ellen Bradeanu 70(!!) percet tolt, Neagu is 67 körül szal most nem annyira nehéz feladat őket megfogni

én is azt osztom hogy, sima holland és norvég, NÉPTIPP, kihagyhatatlanok  :great:, aztán tudjuk milyen a kézilabda, sose olyan mint amire gondolnánk :)
nálam megy holland és norvég win, hajrá, döntőre meg bronz meccsre fogadni már nem szabad azokat élvezni kell tét nélkül, persze ESETLEG ha bejut egy lesajnált csapat (román vagy lengyel) akkor mehetünk hitelért megint is verethetjük őket :D ;D :uglystupid2:


Dánok hozzák a szokásos kabaré teljesítményt. :DD Így elbaszni az overt .. :bash:
Ilyen csak a női sportokban létezik.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 20, 2015, 13:35:39
Dánok hozzák a szokásos kabaré teljesítményt. :DD Így elbaszni az overt .. :bash:
Ilyen csak a női sportokban létezik.

Nekem is megáll az eszem. Én kisebb határral szálltam be, de ilyen a világon nincs. Tiszta magyar-lengyel. Ott is leesett 29 gól az első félidőben, aztán második meg nudli. Ezen is 28 az elsőben, utána meg egy  :twak_125: :hanyas: :lehany:

Az 51.5es biztonságos tippem is kuka így. Azt raktam nagyobb pénzzel kombiba.. :D Elhittem hogy jó lehet az első félidő után.. Sőt még a gurus tipp is.

na majd a ffi EB-n

go hollandok legyetek vb bajnokok! :ok:

Easy norvég lesz ez.. Minimum 5tel nyernek.

Lemészárolják a hollandokat.