Bet365 - mobil és táblagép bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 27, 2013, 08:29:08

"3. A bónusz igényléséhez tegyen meg egy feljogosító fogadást mobiljáról vagy táblagépéről az Ön által választott sporton és piacon. Kifizetés igénylése előtt a feljogosító fogadást és a bónuszt 3 alkalommal kell megforgatnia mobilján vagy táblagépén."

Tehát nincs minimum odds meghatározva, mehet bármekkorával...


Ez mennyire tuti? Most chateltem a supporttal, es ott a qualifying betre is min. 1,50-es oddsot mondtak. Mas dolog, hogy a support sokszor nincs a helyzet magaslatan, nem egyszer irtam mar mailt inkabb, mert ott rendesen megnezik a dolgokat...

Idézetet írta: Metanol Man Dátum május 24, 2013, 13:28:38
Ez mennyire tuti? Most chateltem a supporttal, es ott a qualifying betre is min. 1,50-es oddsot mondtak. Mas dolog, hogy a support sokszor nincs a helyzet magaslatan, nem egyszer irtam mar mailt inkabb, mert ott rendesen megnezik a dolgokat...

A feltételekben szerintem nincs minimum szorzó...
Egyébként ha fogadsz és "feljogosító" a fogadásod, akkor egyből aktiválhatod a mobilbónuszt, szóval legkésőbb ebből kiderül, azaz megpróbálhatod kisebb szorzóval is elsőre.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 13:34:42
A feltételekben szerintem nincs minimum szorzó...
Egyébként ha fogadsz és "feljogosító" a fogadásod, akkor egyből aktiválhatod a mobilbónuszt, szóval legkésőbb ebből kiderül, azaz megpróbálhatod kisebb szorzóval is elsőre.

Wah.. kosz a gyors valaszt. 1.001-es oddsal huztam be, es megkaptam a bonuszt :)

Ja, es az alaptet is "withdrawable" maradt.. tetszik.

Erdekes, hogy megint mit beszelt ossze a support :)

Frissítettem a részvételi feltételeket, mert még a tavalyi volt kint!

Itt találjátok:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8240.msg273988.html#msg273988

A Mobil bónusz megforgatásához kellene segítség:
7.500-at kaptam (a webes mobil oldalukon léptem be) bónuszba, és 45.000 Ft. értékben kell 1,50 feletti szorzójú meccsre fogadnom, hogy szabadon felhasználható lehessen a pénzem.
Ezt a megforgatást csak a mobil oldalukról vagy okostelefonról belépve lehet teljesíteni, csak ott számolja bele?

Mert egy 1,50 / 2,50-es teniszmeccsen megpakoltam a sima webes felületről, de azt nem számolta bele, buktam is rajta 1.800 Ft-ot...

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 21, 2013, 20:04:11
A Mobil bónusz megforgatásához kellene segítség:
7.500-at kaptam (a webes mobil oldalukon léptem be) bónuszba, és 45.000 Ft. értékben kell 1,50 feletti szorzójú meccsre fogadnom, hogy szabadon felhasználható lehessen a pénzem.
Ezt a megforgatást csak a mobil oldalukról vagy okostelefonról belépve lehet teljesíteni, csak ott számolja bele?

Mert egy 1,50 / 2,50-es teniszmeccsen megpakoltam a sima webes felületről, de azt nem számolta bele, buktam is rajta 1.800 Ft-ot...

Sima webes felület nem számít bele. Csak a mobilos oldal de azt használhatod a gépedről is vagy tabletről vagy mobilról.

Idézetet írta: inter08 Dátum július 21, 2013, 20:07:29
Sima webes felület nem számít bele. Csak a mobilos oldal de azt használhatod a gépedről is vagy tabletről vagy mobilról.

Ok, köszönöm!
Hamarabb is megkérdezhettem volna, és akkor nem bukok 1.800-at - most legalább meg volt a tanulópénz...  :)

Aki még nem élt a lehetőséggel az továbbra is megteheti, hisz az akció lejárati időpontját meghosszabbították 2013 december 31-ig, s lehetséges, hogy ezt majd tovább tolják.

Ha már van bet365 számlád, akkor is érvényes a bónusz, tehát ez nem csak kezdőkre vonatkozik.