22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mazlista Dátum február 03, 2024, 06:00:51Sziasztok!
 Nem tudja valaki hogy mi lehet a gond a 22bet-nél? Nem tudok belépni.
"Felhasználó vagy jelszó hibás". Ezt az üzenetet kapom.

Engem beendeg, úgyhogy a probléma 'egyedi' lehet. Most vagy elírtad, vagy benyomtad véletlenül előtte a CAPSLOCK-ot, ami mondjuk nálam is előfordul... Ha minden ok, akkor próbáld meg más készülékről, nekem volt olyan, hogy asztaliról nem ment, de mobilról simán

Nálam működik!

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 03, 2024, 10:30:18Engem beendeg, úgyhogy a probléma 'egyedi' lehet. Most vagy elírtad, vagy benyomtad véletlenül előtte a CAPSLOCK-ot, ami mondjuk nálam is előfordul... Ha minden ok, akkor próbáld meg más készülékről, nekem volt olyan, hogy asztaliról nem ment, de mobilról simán

Próbáltam asztaliról és másik telefonról,másik fiókból is.
Egyszerűen nem tudok belépni.
Nincs caps-lock,minden betű egyezik a jelszóban ill. a felhasználónévben is.
Chaten nem tudom elérni őket egész nap.
 Emailre nem kaptam még csak egy rendszerüzenetet sem, nemhogy választ.
🤔🤔😏

Az is lehet gond, ha nem gmail-es e-mailed van. Nekem mondjuk korábban freemail-es volt, én sem kaptam oda semmit, aztán pár levélváltás után kiderült, hogy a freemail-re nem érkezik meg a levelük. Ez is lehet egy gond, bár náluk olyan is előfordul, hogy egy-két napig nem tudsz belépni, aztán később magától megjavul.
De azért próbált elérni őket. Ha netán freemail-es lennél, akkor regelj egy g-mailes e-mailt, és ott írj le nekik mindent, ki vagy, mi a problémád. Hátha így ok lesz később hosszabb távon, de sok levél kell, napok, hetek kérdése volt nekem is, mire megoldottuk anno, bár nem feltétlenül ugyanaz a probléma volt nekem.

Idézetet írta: Mazlista Dátum február 03, 2024, 06:00:51Sziasztok!
 Nem tudja valaki hogy mi lehet a gond a 22bet-nél? Nem tudok belépni.
"Felhasználó vagy jelszó hibás". Ezt az üzenetet kapom.


Más módon is be lehet lépni. Pl sms kóddal, felhasználónév és jelszó nélkül. Úgy sem megy?
Vagy a felhasználónév helyett az azonosítóddal.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 03, 2024, 19:58:18Más módon is be lehet lépni. Pl sms kóddal, felhasználónév és jelszó nélkül. Úgy sem megy?
Vagy a felhasználónév helyett az azonosítóddal.
Próbáltam ezekkel a módokkal is, sms kódot sem kaptam meg.
Sehogy sem tudtam.
Tegnap este még semmi gond nem volt,  ma reggel kezdődött, hogy nem tudtam belépni.
Írtam nekik most emailt,gmailról ahogy oakland23 is javasolta. (azzal a gmail cìmmel voltam regisztrálva is) Adatokkal, részletezve a  problémát.  Megvárom a válaszukat, mást úgysem nagyon tudok tenni.

Sms kod a spam mappaba megy. Mar tobben jartunk igy.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 02, 2024, 19:28:48Over under sztem nem jo. Olyat nem tettel veletlen?
Sima 3eselyes fogadassal probald meg ha eddig nem tetted.

Köszönöm valóban igazad volt, még időben rájöttem.  :ok:

Lényeg, hogy már semmilyen over/under és Ázsiai piacra nem lehet használni, ami azért szomorú.

#383 február 10, 2024, 02:53:43, dgergely
Hello. Hogyan tudom kitiltani magam ettől az irodától? Én a menüben ilyet nem látok. Írtam nekik e-mailt, arra semmilyen módon nem reagálnak.
Ki szeretném zárni az életemből azt a lehetőséget, hogy ide valaha is gyenge pillanatomban befizessek. Köszi.

Idézetet írta: dgergely Dátum február 10, 2024, 02:24:12Hello. Hogyan tudom kitiltani magam ettől az irodától? Én a menüben ilyet nem látok. Írtam nekik e-mailt, arra semmilyen módon nem reagálnak.
Ki szeretném zárni az életemből azt a lehetőséget, hogy ide valaha is gyenge pillanatomban befizessek. Köszi.
Szia.
[email protected]

Köszi a választ. Láttam ezt az e-mail címet a súgóban. Sajnos erre sem reagálnak. Mindegy, azért az ügy nem kulcsfontosságú, de a lelkem megnyugodna ha sikerülne :)

Sziasztok! Valaki nem tudja mi lehet a baj befizetésnél azt az üzenetet kapom hogy az operátor elutasította. Beírom a kártya adatokat és már töltenék fel pénzt egyből egy fekete kép és azt irja hogy a a szafari nem képes kapcsolatot létesíteni a szerverrel. Próbáltam ios-ről androidrol de sehogy sem enged befizetni

Frissítettük a 22Bet bemutatónkat.

Továbbra is várjuk azoktól a beszámolókat akik már játszottak ennél a fogadóirodánál:
22Bet véleményezés

Akik meg még nem próbálták, annak hasznos lehet az infó, hogy a 22Bet egy 100%-os kezdő bónuszt ad, ami akár 45.000 Ft-ot is jelenthet. Részvételi feltételek

További érdekesség a 22Bet-nél a nagyon alacsony belépési küszöb: Skrill és Paysafecard által 250 Ft a minimum befizetendő összeg.

Sziasztok!
Nem bet365 téma,de remélem nem gond hogy ideírok.
Egy hete volt a Bosznia-Hercegovina-Ukrajna mérkőzés,ahol olyan fogadást tettem,hogy Lunin lapot fog kapni,ami meg is történt.
Viszont vesztesnek könyvelték el a fogadásom.
Én személy szerint,az élő közvetítés alatt nem láttam hogy a játékvezető felmutatott volna egy lapot vagy hogy kiírták volna,de utólag néztem és rengeteg helyen fel van tüntetve,többek között az uefának a honlapján is.
Ezeket mind leírtam nekik és elküldték a hivatalos jegyzőkönyvet amiben nincs feltüntetve Lunin lap.
Tud valaki segiteni hogy mi ilyenkor a teendő vagy milyen bizonyíték szükséges nekik az "igazam"alátámasztásáról?
Köszönöm szépen a segítséget előre is!

Idézetet írta: Muffy24 Dátum március 28, 2024, 11:52:37Sziasztok!
Nem bet365 téma,de remélem nem gond hogy ideírok.
Egy hete volt a Bosznia-Hercegovina-Ukrajna mérkőzés,ahol olyan fogadást tettem,hogy Lunin lapot fog kapni,ami meg is történt.
Viszont vesztesnek könyvelték el a fogadásom.
Én személy szerint,az élő közvetítés alatt nem láttam hogy a játékvezető felmutatott volna egy lapot vagy hogy kiírták volna,de utólag néztem és rengeteg helyen fel van tüntetve,többek között az uefának a honlapján is.
Ezeket mind leírtam nekik és elküldték a hivatalos jegyzőkönyvet amiben nincs feltüntetve Lunin lap.
Tud valaki segiteni hogy mi ilyenkor a teendő vagy milyen bizonyíték szükséges nekik az "igazam"alátámasztásáról?
Köszönöm szépen a segítséget előre is!


Nem bet365 téma, akkor azt jelenti, hogy nem ott játszottál?