SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogy kell a Guruban azt a tippet bevinni, hogy: Mindkét csapat szerez gólt : NEM

Van olyan lehetőség, hogy mindkettő lő gólt, de ott csak azt a tippet lehet bevinni, hogy lőnek és még van olyan, hogy csak ez egyik csapat lő gólt, de itt a 0-0 miatt gondolom szopacs, míg a fenti tippnél gondolom az is nyerő.  :-\

Idézetet írta: Latzka Dátum február 24, 2013, 10:10:50
Hogy kell a Guruban azt a tippet bevinni, hogy: Mindkét csapat szerez gólt : NEM

Van olyan lehetőség, hogy mindkettő lő gólt, de ott csak azt a tippet lehet bevinni, hogy lőnek és még van olyan, hogy csak ez egyik csapat lő gólt, de itt a 0-0 miatt gondolom szopacs, míg a fenti tippnél gondolom az is nyerő.  :-\

Ez szerintem azt jelenti hogy maximum az egyik lő gólt. Másik opció nincs rá tényleg, én is így használtam(1x tettem ilyet).

Idézetet írta: csatarid Dátum február 24, 2013, 10:42:10
Ez szerintem azt jelenti hogy maximum az egyik lő gólt. Másik opció nincs rá tényleg, én is így használtam(1x tettem ilyet).

De akkor itt 0-0-val bukó, míg az irodánál szerintem nyertes lenne a tipp; vagy rosszul gondolom?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 24, 2013, 10:10:50
Hogy kell a Guruban azt a tippet bevinni, hogy: Mindkét csapat szerez gólt : NEM

Van olyan lehetőség, hogy mindkettő lő gólt, de ott csak azt a tippet lehet bevinni, hogy lőnek és még van olyan, hogy csak ez egyik csapat lő gólt, de itt a 0-0 miatt gondolom szopacs, míg a fenti tippnél gondolom az is nyerő.  :-\

Egy két-három éve Milannal már mi beszéltünk erről. Ő azt a vonalat képviseli, hogy:
1 mindkettő lő gólt
2 csak az egyik lő gól
3 egyik sem lő gólt

Ugye mostanság kétesélyre adnak a legtöbben szorzót: mindkettő lő gólt? igen/nem , de Milan a háromesélyes "kemény vonalat" képviseli.  ;D
Szóval ne keresd ezt a lehetőséget.  ;)

Oké, akkor tovább nem keresem; lehet úgy sem lesz kedvem megírni az elemzést; inkább csak megjátszom élesben :D

Egyébként jól gondolod. Háromesélynél a 0-0 így bukó... Ha csak nem mondod konkrétan, hogy 0-0 lesz. Elméletileg a szorzók így valamennyivel magasabbak, de nem tudom, nekem nem úgy tűnik.

Azért a naplódba írd be a tippet... ::)  :angel:  :-*

ID: 4336  és  ID: 4335 elemzéseim nincsennek beleszámitva a heti tenisz versenybe. 100% nem vettem ki őket az elemzés beküldésénél, nézzetek már utánna légyszives.

Kössz


ID 4331es előzetesem ki lett értékelve, de nincs a heti teniszguruban. Meg tudjátok nézni? Köszönöm.

ID 4380: ezen azért még illene csiszolni, mert első olvasatra ki kellett mennem hányni  :redchug:
Ilyenkor esetleg érdemes megszólítanom privátban az elemzésírót? Vagy sértésnek venné?

Idézetet írta: riverside Dátum február 28, 2013, 18:04:55
ID 4380: ezen azért még illene csiszolni, mert első olvasatra ki kellett mennem hányni  :redchug:
Ilyenkor esetleg érdemes megszólítanom privátban az elemzésírót? Vagy sértésnek venné?

Azért egy minimálisat vegyél vissza, kérlek.

Hozd fel a figyelmét, írd az elemzés alá a véleményed, de azért nem kell hányni meg ilyenek...ezek már átesnek a sértegetős oldalra...

Én kérek elnézést  ;D

SfGuru STOP!

Az új szabályzat megjelenéséig nem lehetséges elemzéseket írni!

A beküldött elemzések törölve lesznek!

Kis türelmet kérünk, délután indul a játék!  :beerchug:

Íme a szabályzat:

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=szabalyzat

Hamarosan jönnek a nyeremények is.

Haladó SfGuru - Nyeremények (hetente):

1.hely: 15€ Skrillen + 5€ Bet365 számlafeltöltés

2.hely: 10€ Skrillen + 5€ Bet365 számlafeltöltés

3.hely: 5€ Skrillen

Heti egy versenyt szervezzünk, amely tartalmazza az összes sportágat.