NFL Fogadások 2011/12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én pedig a Dallas-Phila meccsröl szeretnék véleményeket. Szerintem Eagles győzelem eggy overrel jöhet.

Idézetet írta: klinec Dátum december 24, 2011, 18:13:10
Én pedig a Dallas-Phila meccsröl szeretnék véleményeket. Szerintem Eagles győzelem eggy overrel jöhet.

Az nálam kétesélyes, de én is az over felé húzok

Pats 0 pont, 3 first down és 3:22 van a félidőig... AHA ;D




Beteg az az ember. Hihetetlen mozdulat  :ok:  :redchug: :D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 24, 2011, 20:20:08
Pats 0 pont, 3 first down és 3:22 van a félidőig... AHA ;D

Aztán 27 pont megválaszolatlanul...   :great:

Gondolkodtam az Indianapolis 1/1-en.
Szóval korántsem vagyok biztos benne, hogy a Coltsnak kell Luck.
Szerintem ez attól függ, hogy Manning sérülésével pontosan mi is van, és ezt csak a front office, és az orvosok tudják. Szóval ha Manning 100%-osan fel tud épülni sérüléséből, akkor véleményem szerint még 2-3 évig ő lesz a Colts első embere, és a szakérők által hosszú idők óta leginkább NFL érettnek tartott irányító ott ücsörögne a padon. Ebben az esetben viszont lehet hogy jobban járnának Griffinnel, aki talán jobban elviselné a backup szerepet, még tovább fejlődhetne. Szerintem előtte is nagyon komoly NFL karrier áll.

Valószínű a Rams kikap San Franciscotól, mert a 49erseknek kell a bye weekhez a győzelem, a Ramsnak meg jobban kéne Luck (Bradfordot sztem elcserélik), és bíznak még az Indy győzelmében.
A kérdés, hogy az Indy meg akarja-e hagyni magának a választási lehetőséget a két irányító között (ugye a 2. pick már biztos), illetve akar-e időt nyerni, hogy kiderüljön mi van Manninggel. Nem tudom.
Lényeg, hogy óvatosan azzal, hogy a Colts leadja a meccset.

Én a Patset, meg a Friscot fogom játszani. Meg kisebb téttel a Denvert.

NFL 2011/12 Week 17.
Play well and get the playoff or suck out and stay home


V 2012-01-01

19:00    Miami Dolphins - New York Jets    1.63     2.30

19:00    New England Patriots - Buffalo Bills    1.16     5.28

19:00    Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts     1.47     2.70

19:00    St. Louis Rams - San Francisco 49ers    [lb]4.95[/lb]     [lb]1.18[/lb]

19:00    Minnesota Vikings - Chicago Bears    1.84    1.97

19:00    Green Bay Packers - Detroit Lions     [ex]2.60[/ex]     [ex]1.50[/ex]

19:00    New Orleans Saints - Carolina Panthers    1.22     4.33

19:00    Philadelphia Eagles - Washington Redskins     [ex]1.24[/ex]  [ex]4.12[/ex]

19:00    Houston Texans - Tennessee Titans     [lb]2.21[/lb]     [lb]1.67[/lb]

22:15    Arizona Cardinals - Seattle Seahawks     1.68     2.20

22:15    Oakland Raiders - San Diego Chargers     [bs]1.60[/bs]    2.35

22:15    Denver Broncos - Kansas City Chiefs     1.50     2.60

22:15    Atlanta Falcons - Tampa Bay Buccaneers     1.15     5.55

22:15    Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens     2.12     1.73

22:15    Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers     3.40  1.32

H 2012-01-02


02:20    New York Giants - Dallas Cowboys     1.64     2.28

Pats, Frisco bőven vállalható elég jónak tűnik. Az NO-CAR meccsre várnék még egy kisebb overt.
A Luck kérdéssel pedig azért nem foglalkoznék, mert lehet róla beszélni és vannak érvek mindkét oldalon, hogy kellene-e vagy nem. De azt úgyis csak ők tudják ott Indianapolisban, hogy mi lesz majd. Nem lebecsülve ezt a Coltsot, mégha nyerni is akarna a Jaguars ellen még akkor sem biztos, hogy összejönne neki. Viszont csacsihoz hasonlóan én sem tudom elképzelni, hogy jövőre ne Manning legyen a csapat arca és elcserélnék valakivel csakhogy Luck már kezdő lehessen. Abban sem vagyok biztos, hogy Bradfordról már jövőre lemondanának Luck ide vagy oda, mégis csak két éve ő volt az 1/1-es. Ami viszont eléggé elgondolkodtató, hogy a Rams évről évre gyűjti be a jó draft jogokat, mégis még mindig itt járnak, hogy az első sorból szedhetik a pickeket...

#206 január 01, 2012, 18:28:31, benikun
McCarthy azt nyilatkozta, hogy a Lions ellen mind három irányítójának szán szerepet a meccsen. Matt Flynn lesz a kezdő QB. Lehet én is félteném Rodgerst Suhtól. :)
Reggie Bush nem tudja vállalni a játékot a Jets ellen, a rookie Daniel Thomas pótolhatja, aki eddig csak epizódszerepekhez jutott idén. Brandon Marshall azonban egészséges és játékra kész, múltkori meccsükön elég szépen lejátszotta Derrel Revist. Kérdés, hogy Bush nélkül meg tudja-e ismételni azt a teljesítményt az offense, amit a Pats ellen láttunk az első félidőben, illetve a defense egy Bradyt elég sokáig 0-n tartott, akkor Mark Sanchez ellen elvileg könnyebb dolguk kéne, hogy legyen. Nagyon gyenge a Jets szerintem nem érdemelnék meg a rájátszást.
Ramsbe még mindig Kellen Clemens lesz a kezdő QB, elég under szagú a meccs, a 49-ersnek nagyon simán le kéne hoznia.
A Tennesseenek szerintem csak Lockerrrel lenne esélye a Houston ellen. Hasselback nagyon tompa és nemtörődöm, nagyon kifelé megy már az NFL-ből, de valamiért mégsem akarják betenni Lockert No. 1-nek, pedig eddig amikor pályára lépett általában hátrányban, elég szépen visszahozta a meccseket a csapatnak, az más kérdés, hogy nyerni nem sikerült, de ezért nézném meg milyen ha ő kezdene...
Bradyék szerintem átmennek elég szépen a Buffalon, csak figyelni kell ha sokkal mennek, mert a Bills képes lehet visszajönni, de kétszer csak nem követik el az a hibát.
Brady miatt nagy esély van rá, hogy Brees pályán lesz a Carolina ellen, pontgazdag meccset várok oda, a Panthers játékosai motiváltak, mert jövőre még szebb szezon elé nézhet ez a csapat és sokan részesei akarnak maradni a franchisenak. Otthon pedig még sosem zárt 8-0-val a Saints most megvan rá az esély és szerintem megint 30 fölé mennek, a Carolinatol 20 körül simán várok.
És Romo kezdeni fog, szóval egy nagyszerű meccsre van kilátás hajnalban.

benikun, amit múltkor beszéltünk, MoJo over elég simán jött. Kár, hogy nem lehetett rá fogadni bet365-ön, pedig tettem volna, annyira adta magát.

Turner pedig 172 yardnál jár a Tampa ellen, és még félidő sincs.

Brees pedig megfejelte az 5000 yardot még 390-el! :great:

Gratulálok a Broncos és a Chiefs 10 pontos összteljesítményéhez. Hurrá  :noway:
Vicc, hogy ez a denver (direkt kisbetűvel!) playoffos lett.

Idézetet írta: Punter Dátum január 02, 2012, 13:25:16
Gratulálok a Broncos és a Chiefs 10 pontos összteljesítményéhez. Hurrá  :noway:
Vicc, hogy ez a denver (direkt kisbetűvel!) playoffos lett.

Denvertől én is többet vártam volna, akartam is egy overt rakni,de inkább hanyagoltam az esti meccseket.
Playoffban lehet őket veretni hendivel is, utóbbi pár meccsen nagyon elfogyott a Tebow mágia.