NFL Fogadások 2011/12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kezdik kiismerni a Denvert, a playoff sem fog sokáig tartani számukra.

Matt Flynn : 480 yard 6 TD (franchise rekord) - kiaz az Aaron Rodgers? :)
Matthew Stafford: 520 yard 5 TD a 3. irányító idén aki 5000 fölé ment. Calvin Johnson 11 elkapás 244 yard sem csúnya.

Most kezdődik az igazi foci!

#211 január 07, 2012, 13:06:17, benikun
NFL 2011/12 Wild Card Weekend



Sz 2012-01-07

22:30     Houston Texans vs. Cincinnati Bengals      1.44       2.85

V 2012-01-08
       
02:00     New Orleans Saints vs. Detroit Lions      [bs]1.15[/bs]     5.75
           
19:00     New York Giants vs. Atlanta Falcons       [ex]1.64[/ex]     2.35
           
22:30     Denver Broncos vs. Pittsburgh Steelers       1.23       4.25

ezekről a meccsekről mi a véleményetek?

Idézetet írta: gerry Dátum január 06, 2012, 23:35:39
NFL - rájátszás

07/01 22:30     Houston Texans vs. Cincinnati Bengals           
08/01 02:00     New Orleans Saints vs. Detroit Lions           
08/01 19:00     New York Giants vs. Atlanta Falcons           
08/01 22:30     Denver Broncos vs. Pittsburgh Steelers

ezekről a meccsekről mi a véleményetek?

Én a Cincinattit érzem meglepetésnek (abból mindig kell egy :) ), Ha nem is nyernének, de én egy Cinci +3-at jónak tartok fogadási szempontból.Cirka egy hónapja szoros meccsen 20-19re nyert a Texans.Napközben még figyelni kell a híreket,hogy a houstoni sérültek (Foster, Andre Johnson,Yates) fognak-e játszani.

Saints-Lions meccsen kínálná magát az over, de ez mégis csak a rájátszás,nem hinném,hogy túl nagy pontparádé lenne. Ráadásul az
alapszakaszban is egy 31-17-es meccset játszottak,ami a jelenleg kínált line alatt van.Saints győzelem meg nem fizet túl sokat.

Giants győzelmet érzek, de nálam igazából ez a meccs no bet.

Denver nagyon elfogyott az utóbbi meccseken (nem hiszem,hogy altattak volna). A Steelers hagyományosan jó védelme ellen,pedig nem nagyon lehet majd futkorászni,pedig csak azt tudnak.Tippem: Pittsburgh -9

Nekem a meglátásom

Falcons győzelem

Sima Saints alázás

Pittsburg győzelem

Cinci Texans meccs lutri, ha egy normális QB teljesítmény lesz a texansnál akkor nem kérdés hogy ők mennek toovább

NFL - rájátszás

07/01 22:30     Houston Texans vs. Cincinnati Bengals           
08/01 02:00     New Orleans Saints vs. Detroit Lions           
08/01 19:00     New York Giants vs. Atlanta Falcons           
08/01 22:30     Denver Broncos vs. Pittsburgh Steelers

Nálam a Giants,Saints,Pittsburgh biztosnak tűnik.
Eddig a Texanst mondtam volna,de ma elbizonytalanodtam :)

sokan veszik nagyon biztosra a New Orleans-t. Én is őket tartom esélyesebbnek, de nem ennyire, mint amennyire a szorzókból látszik.  A Detroit képes felvenni a kesztyűt egy adok-kapok során, lásd előző heti meccsük a Green Bay ellen, kikaptak ugyan, de szereztek 41 pontot. Rájátszás rutin mindenképp Saints mellett szól, de a Detroiti védelem sem piskóta. New Orleans futás elleni védelme hagy kívánnivalót maga után, ha a Detroit jól fut és ez Stafford kiegyensúlyozott passzjátékával párosul, igen csak bajban lehet még a New Orleans Saints. Nem lebeszélés ez, mondom, nálam is esélyesebb a Saints, de nem értem a szorzókat...

Nálam sokkal esélyesebb a Pittsburgh Denverben. Kő kemény védelmük ellen esélye sem lesz a denveri támadóknak, ha Tebownak el kell kezdeni passzolgatnia, akkor végük van, dobál 2 interceptiont minimum. Továbbá Steelersnek van azért rájátszás rutinja bőven, átgázolnak a Denveren. Denvertől ez is csoda volt, hogy idáig eljutottak, főleg a mutatott játék ismeretében, több meccsen is három negyeden keresztül semmit nem csináltak... Nekik itt véget ér a szezon úgy érzem, de van esély egy szebb jövőre. Nálam a Pittsburgh sokkal nagyobb tuti, mint a Saints. NFL-ben meg mindig vannak érthetetlen eredmények, nehogy a Saints meccs ilyen legyen... persze a Pittsburgh meccs is lehet ilyen, de az jobban meglepne.

Houston meccsre még valahonnan egy döntetlent érzek, fogadni nem merek erre a meccsre, talán kis meglepetést érzek, de eszem szerint persze Houston nálam is. Megérzés a döntetlen, nem tudom miért...:D

Na sikeres fogadásokat mindenkinek a hétvégére!

Remélem a Cincinnati nyer, mert akkor ők jönnek a New Englandhez Bostonba, és nem a Steelers, akik szerintem simán bedarálják Tebowékat. Igaz a vasasoknál Mendenhall, és Pouncey már tuti hogy nem játszik.

A Texans - Bengals meccsen mit szóltok a 45,5 pont alatthoz?

Sajnálom a CB-t,10-10ig simán jók voltak,és ha ott nincs Watt,akkor 2.ban 10-10ről ők kezdenek.
Foster amit művelt fúúú :)

Ma meg jön a Tebow mágia:)
Megátkozza Big Bent,és 3-0ra nyer a Denver :D (nyilván tök sima Steelers győzelem lesz,és ezáltal egy nagyon komoly NE-PS meccs :D)

Saints hozta a kötelezőt egy élvezhető meccsen.

Fel atlanta győzelemre  8)

Véleményem szerint mivel tegnap jött a papírforma ma "sajnos" valahol borulni fog! Persze a Giants és a Pittsburgh is sima továbbjutó Nálam, így nehéz lenne ész érvekkel megindokolni melyik és miért eshet ki de azért a Steelersnél lesz pár hiányzó és ha jól tudom a Denver-i  magaslati levegő sem kedvez majd nekik, de egy biztos a Broncosnak nagyot kell játszania, hogy továbbmenjen. A NY ha a Dallas elleni formáját hozza nem kérdés de láttam már őket igen pocsékul játszani pl. Redskins ellen. Mindenesetre én szoros - max. 7-8 pont különbségű - meccsekre számítok már csak azért is mert a 4. és az 5. kiemeltek találkoznak.

Ha esetleg valaki nem tud dönteni...

Bowl.hu szerkesztőinek a tippjei:
Deny Giants    
shawnka Falcons    
konqueror    Giants
Höri Giants
Tomee Giants   
Ork Giants    
gabtsi Giants   
Fucu Falcons

ESPN-en lévő tippek:
Allen   Giants
Golic    Falcons
Hoge   Giants
Jaworski Falcons   
Mortensen   Falcons
Schefter Falcons   
Schlereth Giants   
Wickersham Falcons

Én bepróbálom a Falconst, ha vezetnek akkor az utolsó negyed előtt visszafogadok ;D

Aki most nem nézi az bánhatja!
Nagyon jó a meccs eddig!:)
Tebow Time!

Hát aki nem látta a meccset az nem tudja mit hagyott ki!
Tebow amit művelt ma le a kalappal!És tényleg lett 1 meglepetés!
Aki ígéretet tett a chatbe nekem hogy mit tesz velem(LOL :) ) meg mennyit tesz a Denverre a NE ellen ha továbbjut az tartsa be !:)))
TEBOW TIIIIIIIIIME!

HATALMAS MECCS VOLT!!!