OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A baszk csajok csak egyet vertek, ami nekik elég, nekem aligha. Maradunk spanyolban:
Atl. Madrid - Espanyol

tipp1: Espanyol gólt szerez @ 2.10
tipp2 Espanyol gólt szerez mindkét fi-ben @ 13.00

Az elsőt komolyan gondolom, és a másodikat is!

Elődöntőihez érkezett az afrikai női bajnokság
17:00-tól Nigéria - Dél-Afrika
Nigéria nem kap ki, tehát az 1x (1.22) 10/10-es nálam
A következő VB-re kvalifikál a torna, három csapat jut ki majd Kanadába, tehát a két döntős biztosan, és majd a bronzmeccs nyertese. Viszont Nigéria aligha akar kockáztatni, nyer ma, és valószínűleg majd a döntőben is.

Hozzácsapjuk mondjuk az Atleticót, és máris kész a tuti. Netán ott van Kagawa kolléga Hapoel-es tippje, lehet egy jót duplázni ma is.

Nigéria - Dél Afrika meccsen az 1. fi 1 gól fölött AH 2.02-ért is egy olyan tipp, amit én tuti nem hagyok parlagon.

U17 Magyarország-U17 Kazahsztán

Tipp: 3.5 gól felett @ 1.72 unibet

Horvátország 8-1-re verte Kazahsztánt pár napja, és mivel mi fele olyan jók vagyunk, mint a horvátok, 4-1-re nyerünk. Sport TV élőben adja, ja és itt 80 percet játszanak a srácok. Kell ez a győzelem, aztán a top2 megvan.

Kezdés: 13:30 úgyhogy addig meg is lehet ebédelni  ;D A meccs meg desszertnek megteszi. reméljük  ::)

Tetszett az afrikai meccses gyűjtő fogadásod. Az EL-ben nem próbálod ki? :)

Ezeket az u17-es kis buzikat napi 8 óra közmunkára ítélném. Mehetnének csatornát kaszálni a kis buzik. Bármelyik magyar megyeiies cigánycsapat elverné ezeket a hajcsászárokat. Kapjátok össze magatok kis szarháziak, mert nagyon bosszús leszek  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 23, 2014, 14:24:06
Ezeket az u17-es kis buzikat napi 8 óra közmunkára ítélném. Mehetnének csatornát kaszálni a kis buzik. Bármelyik magyar megyeiies cigánycsapat elverné ezeket a hajcsászárokat. Kapjátok össze magatok kis szarháziak, mert nagyon bosszús leszek  ;D
nem értem ilyen meccset hogy nem lehet tenni a bet365-ön

A bet365-ön általában futballmeccsekre lehet fogadni, de ez nem futball volt, hanem melegfelvonulás. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy lehet ilyen szar csapatunk. Nem tudom felfogni. Tényleg bármelyik grundon jobb csapatot találunk...

Én lennék a válogatott edzője, azzal kezdeném, hogy mindet tarkopaszra vágnám. Így maradna idő edzésre, nem kéne a rőzsével foglalkozni. Kis homokos mind, horvátokkal legalább jól el lehet majd veretni a kis buzikat, de az is tuti, hogy Izraelre is mehet egy havi fizetés, mert ez a Kazahsztán egy rossz vicc.

beindítok egy 1.20-as szériát, egy olyat, amilyet már elkezdtem vagy 5-ször, de sosem vittem végig. Lényeg az, hogy nagyjából 1.20 körüli szorzók lesznek. 280 tipp, hat hibázási lehetőség. Ha elérem a hat hibát, akkor a küldetésnek vége...

Bulinak indul, aztán majd lesz ami lesz.

280/1
Van Gerwen-Dolan
darts
Tipp: Van Gerwen @ 1.142
sportingbet

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 23, 2014, 15:17:35
A bet365-ön általában futballmeccsekre lehet fogadni, de ez nem futball volt, hanem melegfelvonulás. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy lehet ilyen szar csapatunk. Nem tudom felfogni. Tényleg bármelyik grundon jobb csapatot találunk...

Én lennék a válogatott edzője, azzal kezdeném, hogy mindet tarkopaszra vágnám. Így maradna idő edzésre, nem kéne a rőzsével foglalkozni. Kis homokos mind, horvátokkal legalább jól el lehet majd veretni a kis buzikat, de az is tuti, hogy Izraelre is mehet egy havi fizetés, mert ez a Kazahsztán egy rossz vicc.
horvátokra 2.15-ös odds, szerinted jó lehet?

Nem jó, hanem kiváló. Az az egyetlen baj, hogy sajna semmi tétje a találkozónak, mert mindkét csapat továbbjutott. Ugyanakkor amit láttunk a mieinktől a kazahok ellen, az botrányosan gyenge volt. Szerintem kapunk vagy hármat, én egy kisebb tétes kombira tuti ráhúzom a horvát sikert. De mondom, nincs igazi tétje, így nagy pénzt nem érdemes áldozni a találkozóra. Ha lenne tétje, nem lenne a horvátokon ilyen odds, rég lejjebb nyomtuk volna szerintem

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 26, 2014, 10:31:02
Nem jó, hanem kiváló. Az az egyetlen baj, hogy sajna semmi tétje a találkozónak, mert mindkét csapat továbbjutott. Ugyanakkor amit láttunk a mieinktől a kazahok ellen, az botrányosan gyenge volt. Szerintem kapunk vagy hármat, én egy kisebb tétes kombira tuti ráhúzom a horvát sikert. De mondom, nincs igazi tétje, így nagy pénzt nem érdemes áldozni a találkozóra. Ha lenne tétje, nem lenne a horvátokon ilyen odds, rég lejjebb nyomtuk volna szerintem
kis tétesen én is bepróbálom  :ok: izrael oddsa meg túlságosan kicsi hogy szelvényen kezdeni lehessen vele valamit,
amúgy a csoport elsőség nem jelent valami pluszt a továbbiakra nézve?

Na most néztem, és ha jól, akkor elvileg Horvátország még ki is eshet, ha Izrael ver vagy 8-at a kazahoknak :D
Izrael gólkülönbsége -1-es horvátoké +7-es, szóval vélhetően a horvátok is már csak elméletileg eshetnek ki. Bár lényegtelen, tényleg annyira kisfiúsan játszottak a mieink, hogy a horvátok jó megvernek csak a miheztartás véget. Picit előrébb járnak ők, mi meg ugye "kislányokat nevelünk"

Izrael is eljutott hatig a kazahok ellen... Balszerencse, hogy én a magyar - kazah meccset játszottam 2,5 gól felett... Azért Telkiben illő lett volna csoportelsőként zárni, de legalább jól játszani.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 26, 2014, 15:22:40
Izrael is eljutott hatig a kazahok ellen... Balszerencse, hogy én a magyar - kazah meccset játszottam 2,5 gól felett... Azért Telkiben illő lett volna csoportelsőként zárni, de legalább jól játszani.
Tajti fióka meg nem is volt kezdő utolsó meccsen, s kazahok ellen is félidőben leszedték

280/2
Magyarország-Portugália
kézi
tipp: Magyarország @ 1.07
+
St. Pauli-Dortmund
német kupa
Tipp: Dortmund jut tovább v 1.11

@ 1.19