Australian Open 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted melyik játékos nyeri a tornát?

Novak Djokovic
17 (70.8%)
Carlos Alcaraz
0 (0%)
Daniil Medvedev
1 (4.2%)
Nick Kyrgios
2 (8.3%)
Rafael Nadal
1 (4.2%)
Alexander Zverev
1 (4.2%)
más
2 (8.3%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: január 20, 2023, 06:41:46

Medvedev... pedig szvsz egyetlen játékos jelenleg, aki megszorongathatta volna Djokot. Most 2-es az odds a szerb végső győzelmére, ami számomra valuenak tűnik ebben mezőnyben. A nőknél kiegyensúlyozottabb a helyzet az első számú esélyessel, Swiatekkel, de ott azért jóval több az esélyes, sztem Sabalenka, Garcia, vagy Gauff is odaérhet.

Valuenak tűnik/tűnne ez a Djoko 2-es szorzó, de talán az egészségi állapotának szól ez a magas szorzó ??? Nem néztem a meccseit, de valami sérülésről olvastam; na pont az ő esetében döntse el az ember, hogy annak mennyi a valóság alapja :P  :)

Szerintem Cici elkapja majd a döntőben. Vagy Murray egy 8 órás csatában  :D

A tavalyi forgatókönyv ismétlődhet a Tsitsipas - Sinner összecsapáson

Miután 2022-ben az ausztrál Grand Slam negyeddöntőjében csaptak össze, Stefanos Tsitsipas és Jannik Sinner idén a nyolcaddöntőben mérkőznek meg egymással Melbourneben. Olvasd tovább!

A Next Gen vb-döntős Jiri Lehecka a nagyok között sem szeppen meg

Az idei Australian Openig Jiri Lehecka még egy Grand Slam-meccset sem nyert, de most hármat is kipipált és az utolsó tizenhat között Felix Auger-Aliassime ellen játszhat. Olvasd tovább!

Egy ilyen ponttal megnyer egy ilyen tb-t Djoko es eljatssza a nagyhalalt, meg hogy alig bir felallni. Es akkor nem erti miert nem szeretik, meg miert nincs egy lapon a ket legendaval.. ::) 

Na igen, amúgy jó kis meccs :ok:  És közben Murray megint mit küzd :D

Murray ma is nyerni fog. Megcsinálja.

Andy "Fucking" Murray már a gépen... :cya:

1 órája Murray ezt twitterezte a gépen vagy legyen bárhol is ;D

2 days ago I randomly bumped into the doctor who in 2017 told me "the good news is the problem you have in your hip can be fixed but you won't be able to play professional sport again." I think we dispelled that myth the last 5 days.😉Goodnight❤️
(2 napja véletlenül belebotlottam az orvosba, aki 2017-ben azt mondta nekem: ,,A jó hír az, hogy a csípőproblémája megoldható, de nem fog tudni újra profi sportolni." Azt hiszem, az elmúlt 5 napban eloszlattuk ezt a mítoszt)



Idézetet írta: Latzka Dátum január 21, 2023, 17:23:071 órája Murray ezt twitterezte a gépen vagy legyen bárhol is ;D

2 days ago I randomly bumped into the doctor who in 2017 told me "the good news is the problem you have in your hip can be fixed but you won't be able to play professional sport again." I think we dispelled that myth the last 5 days.😉Goodnight❤️
(2 napja véletlenül belebotlottam az orvosba, aki 2017-ben azt mondta nekem: ,,A jó hír az, hogy a csípőproblémája megoldható, de nem fog tudni újra profi sportolni." Azt hiszem, az elmúlt 5 napban eloszlattuk ezt a mítoszt)


Mindig ugyanez az ócska téma. Végülis igaza volt a dokinak: "nem fog tudni újra profi sportolni". Mondjuk az is igaz, hogy korábban sem tudott.  ;D

A wimbledoni bajnok Elena Rybakina 64 64-re legyőzte Iga Swiateket a 16 között
Az Open Érában először fordul elő így, hogy sem a nőknél, sem a férfiaknál nem jut be az első két kiemelt a nyolc közé.

És még Gauff is kiesett :o

Nishioka a masodik szettben ket pontot fogott Khachanov ellen  ;D elso 14 jatekot elbukta az kom

Djoko sztem egyaltalan nem value, most de Minaur ellen sztem nagyon fizikalis meccse lesz, ha tenyleg serult akkor most akar ki is eshet

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 22, 2023, 10:14:22Nishioka a masodik szettben ket pontot fogott Khachanov ellen  ;D elso 14 jatekot elbukta az kom

Djoko sztem egyaltalan nem value, most de Minaur ellen sztem nagyon fizikalis meccse lesz, ha tenyleg serult akkor most akar ki is eshet

Én is épp azon gondolkodom kit kellene megtolni a "kicsik" közül végső győztesre  :D pl. Lehecka  ::)