PDC Világbajnokság 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 09, 2015, 17:00:24, SPF Infó
Hamarosan kezdődik!!! Élő fogadásoknál az egyik legjövedelmezőbb sportágnak tartom!  :jump2_125:

2015 William Hill World Darts Championship Promo

William Hillnél találtam mára egy ilyet:

Michael van Gerwen Win Match and Highest Match Checkout and Most 180s @ 2.00

Egy próbát megér nekem a kerekes pénzből! :ok:

Én Michael van Gerwen 3-0-al 1,50 indulok.



Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 18, 2014, 15:03:29
http://www.mydartsnickname.com/

Shotgun  8)

Még reggel megcsináltam, de valami olyan nevet kaptam amit lefordítani sem tudtam.  :D




Az enyém se semmi ;D The Destroyer

Máris lefürdöttem az első tippel, pedig nagyon Brownnek állt. Tükörsima lett volna a 3.00-ás szorzó ha nem nagyképűsködi el. Arcos-harcos. És még mindig javíthatott volna, ha bedobja a 120-as kiszállónál azt a nyamvadék utolsó nyilat (D20). Na mindegy. Nem nyavajgok.  :redchug:

Durva volt a zárótalálkozó kár, hogy a főmeccs után kiürült a szentély...

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 19, 2014, 09:15:48
Durva volt a zárótalálkozó kár, hogy a főmeccs után kiürült a szentély...

Jaja. Pont azon gondolkodtam, hogy jobb lett volna ha Newton megy tovább, mert a következő körben biztos kiesik... ;D
Én nem a magyaron néztem a meccset. Pontosan mi is volt az a közjáték a végén? Döntő szett 5-5-nél a kezdésért bullra kellett dobni. A spanyol tudta, mindenki más meg nem? Olyan volt, mintha ő hibázot volna, aztán visszarendelték a leg felénél az egészet. Érdekes volt...

Idézetet írta: szumos Dátum december 19, 2014, 09:34:26
Jaja. Pont azon gondolkodtam, hogy jobb lett volna ha Newton megy tovább, mert a következő körben biztos kiesik... ;D
Én nem a magyaron néztem a meccset. Pontosan mi is volt az a közjáték a végén? Döntő szett 5-5-nél a kezdésért bullra kellett dobni. A spanyol tudta, mindenki más meg nem? Olyan volt, mintha ő hibázot volna, aztán visszarendelték a leg felénél az egészet. Érdekes volt...

Bullra kezdett kisbullt talált. Ekkor várta volna, hogy Newton is dob, kialakult egy rövidebb szóváltás a szpíkerrel + az első sorokban ülőkkel, végül első nyílnak számították, aztán közel százas fórnál leállították.  ;D